با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
هنر چانه‌زنی (تجارت جهانی ۱۱)

دانلود و خرید کتاب هنر چانه‌زنی (تجارت جهانی ۱۱)

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب هنر چانه‌زنی (تجارت جهانی ۱۱)  نوشته  ریچارد ند لی‌بو‌‫  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب هنر چانه‌زنی (تجارت جهانی ۱۱)

«هنرچانه‌زنی» از مجموعه کتاب‌های تجارت‌ جهانی و نوشته ریچارد ند لی‌بو (-۱۹۴۲) است که محمدابراهیم گوهریان و شراره یوسفی آن را ترجمه کرده‌اند. محتوای کتاب، سخن‌رانی‌های نویسنده به عنوان استاد درس «چانه‌زنی» در دوره‌ی کارشناسی ارشد و دکترای امور دولتی و بین‌الملل در دانشگاه پیتزبورگ آمریکا برای دانشجویانش است. او که به دنبال منبعی بود تا از روی آن به دانشجویان تدریس کند؛ بعد از تلاش بسیار و نیافتن کتابی در این زمینه، تصمیم به سخن‌رانی آزاد با موضوع چانه‌زنی در کلاس می‌گیرد. این کتاب درواقع مکتوب سخن‌رانی‌های ریچاد ند لی‌بو و حاصل تجارب شخصی و حرفه‌ای اش برای دانشجویان است. بخشی از کتاب: منافع به‌طور انتزاعی، معنای عجیبی ندارد. همه به دنبال امنیت، سلامتی و شادی برای خود و عزیزانشان هستند. دانستن این موضوع، چیز زیادی از رفتار افراد در شرایط خاص ارائه نمی‌دهد. منافع، تنها زمانی شکل ملموس به خود می‌گیرد و نحوه‌ی رفتار را بیان می‌کند که گزینه هایی مدنظر باشد و انتخاب این گزینه ها نیاز به گذشت داشته باشد. وقتی مجبورید از چیز با ارزشی بگذرید تا چیز ارزشمند دیگری را حفظ کنید، باید بتوانید میزان اهمیت چیزی را که درمعرض خطر است، ارزیابی کنید و برای این کار باید به منافعتان رجوع کنید.
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
درک مفاهیم چانه‌زنی، همیشه به عملکرد صحیح ختم نمی‌شود. موارد بسیاری بین تئوری تا عمل وجود دارد، که ممکن است کار را درست پیش نبرد. یکی یا هر دو طرف معامله ممکن است نتوانند به منافع مورد نظر خود برسند، شاید اهدافی برای چانه زنی در نظر بگیرند که ربطی به منافعشان نداشته باشد، یا راهکارها و ترفندهایی به‌کار گیرند که با اهدافشان در تضاد باشد و یا حتی ممکن است در مورد منافع، نشانه‌ها و یا پیشنهادات طرف مقابل دچار سوء تفاهم شوند.
علیرضا

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۷۵ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۷/۰۶
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۳۶-۱۶۹-۴‬
تعداد صفحات۳۷۵صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۷/۰۶
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۳۶-۱۶۹-۴‬