با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
رازهای مردان متأهل خوشبخت (هشت شگرد برای تصاحب همیشگی قلب همسرتان)

دانلود و خرید کتاب رازهای مردان متأهل خوشبخت (هشت شگرد برای تصاحب همیشگی قلب همسرتان)

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب رازهای مردان متأهل خوشبخت (هشت شگرد برای تصاحب همیشگی قلب همسرتان)  نوشته  اسکات هالتزمن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب رازهای مردان متأهل خوشبخت (هشت شگرد برای تصاحب همیشگی قلب همسرتان)

«رازهای مردان متأهل خوشبخت (هشت شگرد برای تصاحب همیشگی قلب همسرتان)» کتابی از اسکات هالتزمن و ترزا فوی دی‌گرونیمو است. دکتر اسکات هالتزمن، استادیار بالینی روان‌شناسی و رفتار انسانی در دانشگاه براون، مدیر بخش پزشکی مؤسسه‌ی خدمات اجتماعی، متخصص و عضو انجمن روان‌شناسی امریکا، بنیان‌گذار و ویراستار یکی از سایت‌های بزرگ زناشویی و فارغ‌التحصیل دانشگاه براون است. خانم ترزا فوی دی‌گرونیمو، نویسنده‌ی بیش از ۳۵ عنوان کتاب در زمینه‌های آموزشی و تربیتی است که جوایزی متعدد در این زمینه دریافت کرده است. از جمله کتاب‌های موفق ایشان چگونگی صحبت با نوجوانان در خصوص مسائل مهم است. او استاد دانشگاه ویلیام پترسون در نیوجرسی است. در این کتاب ده شگرد برای مردان متاهل برشمرده شده‌است که با به‌کاگیری آنها بتوانند همسران خود را بهتر بشناسند و در لحظات بحرانی زندگی مشترک، تصمیمات بهتری برای رابطه‌ی خود بگیرند. بخشی از کتاب: بارها اتفاق افتاده‌است که شما درباره‌ی مسأله‌ی مهمی گفتگو می‌کنید و بعد می‌شنوید که شنونده‌تان می‌گوید: «من هم این‌جوری‌ام. من...» و بعد شروع به تعریف ماجرای خودش می‌کند. البته گاهی این همراهی بخش عادی و سالم گفتگوست که در آن دو همصحبت در چیزی که هر دو تجربه‌ی مشترکی از آن دارند، ابراز همدردی می‌کنند. با وجود این، اغلب اگر شما داستان مهمی برای تمرین یا اطلاعاتی برای انتقال داشته باشید، می‌خواهید طرف مقابل، اهمیت مطلب شما و تأثیر آن را بر خودش تصدیق کند و چون آن فرد به شما اهمیت می‌دهد شما می‌خواهید مخاطب مثلاً بگوید: «واقعاً؟» یا «ممنونم که برایم تعریف کردی». منتظر چنین واکنشی بودن شاید خودخواهانه به‌نظر برسد؛ اما چنین نیست. طبیعت بشر این است. اگر حرف مرا باور ندارید، فقط این نکته را در نظر بگیرید که وقتی در پایان حرف‌هایتان، همسایه‌ی شما یا دخترتان جواب می‌دهد «که چی؟» چه احساسی دارید؟ تصدیق لفظی از طرف شنونده، همان چیزی است که امکان ارتباط را فراهم می‌کند.
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲)
مشکلات زندگی زناشویی فقط زمانی حل‌وفصل می‌شود که مردها کاری برای بهبود رابطه انجام دهند.
علاقه مند کتاب
به عبارت دیگر این رسانه‌ها، انتظاراتی را تداوم می‌بخشند که برآورده کردن آن‌ها برای مردها تقریباً محال است. به همین علت تعجبی ندارد که ما مردها سقوط می‌کنیم. و وقتی سقوط می‌کنیم، انگشت اتهام به‌سوی چه کسی نشانه می‌رود؟ عقل سلیم حکم می‌کند که وقتی زوجی از هم جدا می‌شوند، مرد مقصر است
m.shehneh Sh

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۶۶ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۳۶-۵۲۳-۴
تعداد صفحات۳۶۶صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۳۶-۵۲۳-۴

تجربه بهتر در اپلیکیشن