با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب کلیدهای پرورش مهارت دوست‌یابی در کودکان و نوجوانان (۲۴ مشکل اصلی دوستی و راه‌ حل‌های آن) اثر میشل بربا

دانلود و خرید کتاب کلیدهای پرورش مهارت دوست‌یابی در کودکان و نوجوانان (۲۴ مشکل اصلی دوستی و راه‌ حل‌های آن)

۲٫۵ از ۲ نظر
۲٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب کلیدهای پرورش مهارت دوست‌یابی در کودکان و نوجوانان (۲۴ مشکل اصلی دوستی و راه‌ حل‌های آن)  نوشته  میشل بربا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب کلیدهای پرورش مهارت دوست‌یابی در کودکان و نوجوانان (۲۴ مشکل اصلی دوستی و راه‌ حل‌های آن)

«کلیدهای پرورش مهارت دوست‌یابی در کودکان و نوجوانان (۲۴ مشکل اصلی دوستی و راه‌ حل‌های آن)» از مجموعه «کلیدهای تربیت کودکان و نوجوانان» و نوشته دکتر میشل بُربا (-۱۹۵۰) است. هرکدام از کتاب‌های این مجموعه به موضوع مستقلی درباره پرورش کودک و نوجوان اختصاص دارد. روش نویسندگان این کتاب‌ها، آموزش شیوه‌های عملی به والدین است. در نتیجه، هر کتاب از فصلهای متعددی تشکیل شده‌است که هر فصل به توضیح یک روش کلیدی می‌پردازد. مجموعه کلیدهای تربیت کودکان و نوجوانان، علاوه بر پشتوانه علمی و معتبر خود، از زبانی ساده برای توضیح مطالب و انتقال آنها به خواننده استفاده کرده است که برای عموم مادران و پدران جوان قابل استفاده خواهد بود. کتاب حاضر به موضوع دوست‌یابی در دوران کودکی و نوجوانی پرداخته است: بدون توجه به تفاوت شخصیت یا رفتار یک کودک، هر یک از فرزندان ما واقعا نیاز به دوستانی دارند: دوستان خجالتی، دوستان جسور، دوستان حساس، دوستانی که رهبر یا پیرو هستند، کسانی که مهربان و دوست‌داشتنی هستند و کسانی که بامزه و شجاع هستند؛ دوستان متفاوت با رفتارهای متفاوت. همه انسانها دوستانی می‌خواهند، به آنها نیاز دارند و باید دوستانی داشته باشند. گرچه ما هرگز نمی‌خواهیم سعی کنیم که هویت اصلی فرزندانمان را تغییر دهیم، قطعا می‌توانیم به آنها کمک کنیم کاری را که باید انجام دهند، یاد بگیرند، تا همواره دوستان ارزشمندی داشته باشند که به شدت به آنها نیاز دارند...

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Mst
۱۴۰۰/۰۹/۲۰

کتاب خوبیست

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۶)
همه انسانها به دوست نیاز دارند (به ویژه کودکان). مسئله مهم این نیست که فرزندانمان چند تا دوست دارند، آنچه اهمیت دارد این است که مطمئن باشیم حتما حداقل یک یا دو دوست خوب «رفیق شفیق» داشته باشند.
اللهم عجل لولیک الفرج
دلیل اصلی اهمیت دوستان برای یک کودک، سرگرمی و همراهی است، اما در واقع دلایل زیادی برای اهمیت دوستی وجود دارند
اللهم عجل لولیک الفرج
والدین هیچ‌گاه نمی‌توانند آن نوع تجربه‌های اجتماعی، اخلاقی، عاطفی و شناختی را ایجاد نمایند که دوستان ارائه می‌کنند.
اللهم عجل لولیک الفرج
بچه‌های امروزی بیش از حد تحت کنترل هستند و بیش از حد با انواع برنامه‌ها وقتشان پر شده است. حتی فضای بازی و زنگ تفریح مدرسه هم به دلایل مالی یا انضباطی کاهش می‌یابند.
اللهم عجل لولیک الفرج
تعدادکودک‌رباییهای جدّی افزایش نیافته است (تنها مسئله این است که ما به علت پوشش رسانه‌ای، بیشتر از آنها آگاه می‌شویم) و بیشترین درصد میزان کودک‌ربایی مربوط به غریبه‌ها نیست بلکه مربوط به اعضای خانواده است. پس نگذارید فرهنگ ترس شما را با خود ببرد.
اللهم عجل لولیک الفرج
بازیهای امروزی بسیار پیشرفته، تحت نظارت والدین و بیش از حد رقابتی هستند.
اللهم عجل لولیک الفرج

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۰۱ صفحه
قیمت نسخه چاپی۹۱,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸۹۶۴۲۷۸۵۴۸۳‬‬
تعداد صفحات۳۰۱صفحه
قیمت نسخه چاپی۹۱,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸۹۶۴۲۷۸۵۴۸۳‬‬