دانلود و خرید کتاب کلیدهای پرورش مهارت دوست‌یابی در کودکان و نوجوانان (۲۴ مشکل اصلی دوستی و راه‌ حل‌های آن) میشل بربا ترجمه اکرم قیطاسی
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب کلیدهای پرورش مهارت دوست‌یابی در کودکان و نوجوانان (۲۴ مشکل اصلی دوستی و راه‌ حل‌های آن) اثر میشل بربا

کتاب کلیدهای پرورش مهارت دوست‌یابی در کودکان و نوجوانان (۲۴ مشکل اصلی دوستی و راه‌ حل‌های آن)

معرفی کتاب کلیدهای پرورش مهارت دوست‌یابی در کودکان و نوجوانان (۲۴ مشکل اصلی دوستی و راه‌ حل‌های آن)

«کلیدهای پرورش مهارت دوست‌یابی در کودکان و نوجوانان (۲۴ مشکل اصلی دوستی و راه‌ حل‌های آن)» از مجموعه «کلیدهای تربیت کودکان و نوجوانان» و نوشته دکتر میشل بُربا (-۱۹۵۰) است. هرکدام از کتاب‌های این مجموعه به موضوع مستقلی درباره پرورش کودک و نوجوان اختصاص دارد. روش نویسندگان این کتاب‌ها، آموزش شیوه‌های عملی به والدین است. در نتیجه، هر کتاب از فصلهای متعددی تشکیل شده‌است که هر فصل به توضیح یک روش کلیدی می‌پردازد. مجموعه کلیدهای تربیت کودکان و نوجوانان، علاوه بر پشتوانه علمی و معتبر خود، از زبانی ساده برای توضیح مطالب و انتقال آنها به خواننده استفاده کرده است که برای عموم مادران و پدران جوان قابل استفاده خواهد بود. کتاب حاضر به موضوع دوست‌یابی در دوران کودکی و نوجوانی پرداخته است: بدون توجه به تفاوت شخصیت یا رفتار یک کودک، هر یک از فرزندان ما واقعا نیاز به دوستانی دارند: دوستان خجالتی، دوستان جسور، دوستان حساس، دوستانی که رهبر یا پیرو هستند، کسانی که مهربان و دوست‌داشتنی هستند و کسانی که بامزه و شجاع هستند؛ دوستان متفاوت با رفتارهای متفاوت. همه انسانها دوستانی می‌خواهند، به آنها نیاز دارند و باید دوستانی داشته باشند. گرچه ما هرگز نمی‌خواهیم سعی کنیم که هویت اصلی فرزندانمان را تغییر دهیم، قطعا می‌توانیم به آنها کمک کنیم کاری را که باید انجام دهند، یاد بگیرند، تا همواره دوستان ارزشمندی داشته باشند که به شدت به آنها نیاز دارند...

دیگران دریافت کرده‌اند

سایر کتاب‌های انتشارات صابرین

مشاهده همه

نظرات کاربران

Mst
۱۴۰۰/۰۹/۲۰

کتاب خوبیست

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه (۶)
همه انسانها به دوست نیاز دارند (به ویژه کودکان). مسئله مهم این نیست که فرزندانمان چند تا دوست دارند، آنچه اهمیت دارد این است که مطمئن باشیم حتما حداقل یک یا دو دوست خوب «رفیق شفیق» داشته باشند.
صلوات
والدین هیچ‌گاه نمی‌توانند آن نوع تجربه‌های اجتماعی، اخلاقی، عاطفی و شناختی را ایجاد نمایند که دوستان ارائه می‌کنند.
صلوات
دلیل اصلی اهمیت دوستان برای یک کودک، سرگرمی و همراهی است، اما در واقع دلایل زیادی برای اهمیت دوستی وجود دارند
صلوات
بازیهای امروزی بسیار پیشرفته، تحت نظارت والدین و بیش از حد رقابتی هستند.
صلوات
تعدادکودک‌رباییهای جدّی افزایش نیافته است (تنها مسئله این است که ما به علت پوشش رسانه‌ای، بیشتر از آنها آگاه می‌شویم) و بیشترین درصد میزان کودک‌ربایی مربوط به غریبه‌ها نیست بلکه مربوط به اعضای خانواده است. پس نگذارید فرهنگ ترس شما را با خود ببرد.
صلوات
بچه‌های امروزی بیش از حد تحت کنترل هستند و بیش از حد با انواع برنامه‌ها وقتشان پر شده است. حتی فضای بازی و زنگ تفریح مدرسه هم به دلایل مالی یا انضباطی کاهش می‌یابند.
صلوات

حجم

۴۵۰٫۴ کیلوبایت

سال انتشار

۱۳۹۲

تعداد صفحه‌ها

۳۰۱ صفحه

حجم

۴۵۰٫۴ کیلوبایت

سال انتشار

۱۳۹۲

تعداد صفحه‌ها

۳۰۱ صفحه

قیمت:
۴۸,۰۰۰
تومان