با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تهانو (دریای زمین ۴)

دانلود و خرید کتاب تهانو (دریای زمین ۴)

۴٫۹ از ۷ نظر
۴٫۹ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تهانو (دریای زمین ۴)  نوشته  پیمان اسماعیلیان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب تهانو (دریای زمین ۴)

تهانو (دریای زمین ۴) نوشته ارسولا. کی. لوژوان، کتاب چهارم از مجموعه داستان‌ تخیلی و پرهیجان دریای زمین است. در این جلد از کتاب «گد» بعد از از دست دادن قدرت جادویی‌اش به سرزمینش برمی‌گردد، از طرفی «تنار» پس از مرگ همسرش «فلینت کشاورز» با دخترکی به نام «تهانو» زندگی می‌کند، که از دست پدر ومادر کودک آزار خود جان سالم به دربرده، اما نیمی از بدنش سوخته است.... بخشی از داستان: تمام ماه در مراتع جوار رودخانه اردو زده بودند. یک مرد که خودش را تعمیرکار دوره‌گرد جا زده، که در واقع دزد است، یک زن همراهش است. مرد جوان‌تری هم اغلب کنار آنهاست. هیچ‌کدام کاری نمی‌کنند. فقط دزدی و گدایی می‌کنند و روزی آنها از درآمد آن زن است. گروه‌های تبهکار و سارقان جاده‌ها هم به سراغشان می‌روند. اگر جای تو بودم، این روزها درِ خانه‌ام را قفل می‌کردم. یک روز همان مرد جوان‌تر وارد دهکده شد و من هم جلو در خانه‌ام ایستاده بودم که گفت: بچه حالش خوب نیست. من که درست بچه را پیش آنها ندیده بودم. مثل قاقُمی کوچک بود که هر بار نگاه می کردم بی درنگ پنهان می شد، طوری که مطمئن نبودم درست دیده ام یا نه؛ برای همین گفتم: حالش خوب نیست؟ تب کرده؟

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Pegah Kiaei
۱۳۹۷/۰۶/۱۷

هوعالی، مثل بقیه ی جلدهای کتاب...

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲)
تنار در نیمه‌های شب از خواب پرید. بومی در آن نزدیکی می‌خواند، نُتی زیبا و تکراری همچون نوای جرس بود؛ از دل جنگل نیز در دور دستی از کوهستان، جفتش چون روح یک ناقوس پاسخش را می‌داد. تنار با خود اندیشید: «غروب ستارگان را در دریا تماشا خواهم کرد.» اما بی‌درنگ با قلبی آرام و بی‌دغدغه به خواب رفت.
Shahryar Shon
باستانی همچون ازل و دور همچون سلیدور...
Farzane

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۶۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۹,۸۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۶/۰۱/۰۱
شابک‌‫‬‮‭‬‭۹۷۸-۹۶۴-۵۳۶-۲۸۰-۳
تعداد صفحات۳۶۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۹,۸۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۶/۰۱/۰۱
شابک‌‫‬‮‭‬‭۹۷۸-۹۶۴-۵۳۶-۲۸۰-۳

تجربه بهتر در اپلیکیشن