با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب بچه‌های خاص خانه خانم پریگرین اثر پیمان اسماعیلیان

دانلود و خرید کتاب بچه‌های خاص خانه خانم پریگرین

۴٫۳ از ۲۴۰ نظر
۴٫۳ از ۲۴۰ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بچه‌های خاص خانه خانم پریگرین  نوشته  پیمان اسماعیلیان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب بچه‌های خاص خانه خانم پریگرین

«بچه‌های خاص خانه‌ی خانم پریگرین» نوشته رنسام ریگز(-۱۹۷۹) نویسنده و فیلم‌ساز آمریکایی است. «بچه های خاص خانه‌ی خانم پریگرین» مشهورترین اثر ریگز است. این کتاب در لیست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز قرار داشت و در سال ۲۰۱۲ به مدت ۴۵ هفته در رتبه یک کتاب‌های کودکان و نوجوانان این لیست قرار داشت. به اقتباس از کتاب، فیلمی با همین عنوان در سال ۲۰۱۶ و به کارگردانی تیم برتون ساخته شد.

این کتاب رمانی فانتزی و تاریک است. داستان پسری است که پس از یک سری حوادث وحشتناک خانوادگی، سرنخ‌هایی را دنبال می‌کند که در نهایتش او از یک خانه دورافتاده مخصوص کودکان سردر می‌آورد...

در بخشی از کتاب می‌خوانیم:

والدینم بعد از هفته‌ها ملایمت سرم داد کشیدند. راستش، خیالم از شنیدن دوباره‌ی همان صداهای مطبوع و شیرین همیشگی آسوده شد و من هم در جوابشان چندتایی حرف نامربوط تحویل دادم: اینکه لابد خوشحالند که بابابزرگ پورتمن مرده و اینکه انگار فقط من یک نفر بودم که واقعاً دوستش داشتم.

پلیس مدتی را بیرون از خانه با والدینم حرف زد و بعد هم سوار ماشینش شد و رفت، ولی یک ساعت نشده، همراه یک نفر برگشت که می‌گفت "چهره‌نگار" است. یک تخته طراحی گنده همراهش آورده بود و از من خواست که آن موجود را دوباره توصیف کنم. همان‌طور که تعریف می‌کردم، او هم نقاشی می‌کرد و هر از گاهی هم دست از کار می‌کشید و درباره‌ی جزئیات، توضیح بیشتری از من می‌خواست.

ـ چندتا چشم داشت؟

ـ دوتا.

طوری جواب داد: "گرفتم" که انگار هیولاها هم جزو امور روزمره‌ی چهره‌نگارهای پلیس بود.

فقط برای این بود که اعتمادم را جلب کنند؛ برایم مثل روز روشن بود. موضوع وقتی کاملاً لو رفت که خواست طرح اصلی‌اش را به خودم بدهد.

پرسیدم: «مگه اینو واسه‌ی پرونده‌ای چیزی لازم ندارین؟»

نگاه معنی‌داری با مأمور پلیس رد و بدل کرد و گفت: «چرا، معلومه! حواسم کجاست؟»

این دیگر جداً توهین‌آمیز بود.

Hemmat
۱۳۹۶/۰۴/۱۸

این کتاب جلد اول از « سه گانه » ای است که توسط نویسنده و فیلمساز آمریکایی آقای « رنسام ریگز » نوشته شده است . این کتاب بار اول توسط خانم دکتر سعادت که از اساتید زبان و ادبیات انگلیسی در

- بیشتر
زهرا
۱۳۹۹/۰۴/۰۲

این کتاب فوق العاده جذاب و پرکشش، محال ممکنه شما داستان و بخونی و باورش نکنی، انگار درخیالات و واقعیت باورش داری. بینهایت عالی

Ali
۱۳۹۷/۰۷/۲۷

سلام طبق توضیحات خود طاقچه قیمت ایبوک‌ها ۳۰ تا ۵۰ درصد نسخه‌های چاپیه ولی قیمت این کتاب بیشتر از ۵۰ درصد نسخه چاپیه!!! چرا؟

harry❤potter
۱۳۹۷/۰۷/۲۶

من این کتاب رو نخوندم ولی فیلمش رو دیدم.خیلی قشنگ بود.حدس میزنم کتابش هم باید قشنگ باشه.اگه فیلمش رو ندیدین پیشنهاد میکنم ببینید.🙃🙃

Hana
۱۳۹۹/۰۷/۱۰

خیلی عالی بود. به همتون پیشنهاد میکنم که هم کتابش رو بخونید و هم فیلمش و ببنید.

کتاب باز
۱۳۹۹/۰۲/۱۲

حسی که خوندن این کتاب بهتون میده وصف نشدنیه! مثل این میموند که برید و رازهای قدیمی و فراموش شده را دوباره زنده کنید. عکسهای کتاب هم حرف ندارن❤ همه ما ها مثل بچه های خانم پرگرین آدم های خاصی هستیم!

- بیشتر
بلاتریکس لسترنج
۱۳۹۷/۰۶/۱۰

جلد دو و سه خیلی وقته اومده یعنی دیگه منتظر جلد چهاریم the map of these days اونوقت مدت هاااااااست پیدایش کتاب خوب به طاقچه نمیده

رامین
۱۳۹۹/۰۹/۲۲

واوووو عجب کتابی جذاب خواندنی روان و پرکشش فعلا تا اینجا که دو سومش و خوندم خوشم اومده و بقیه جلدهاشم حتما میخونم کلا با اینکه بزرگسال هستم کتاب با اول شخص نوجوون و دوست دارم حس همذات پنداری خوبی باهاشون می‌گیرم.

Moriarty
۱۳۹۹/۱۰/۲۲

یه فانتزی با تموم ویژگی هایی که باید، دوستش داشتم و پیشنهادش میدم، داستان عالی، ترجمه ی خوب و البته شخصیت هایی که فوق العاده پردازش شدن... مخصوصا اگه تینییجر هستید از دستش ندید. تینیجر های دنیا تخیلاتشون اینطوریه...

YasmineGh
۱۳۹۸/۱۱/۲۵

اوایل خیلی خوشم نیومد ولی هرچی جلوتر میرفت داستان جذاب تر شد و واقعا دوسش داشتم. با فیلمش خیلی فرق داره و فیلم در مقایسه با کتابش هیچه.

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۵۶)
(چیزی را درباره‌ی دروغ گفتن کشف کرده بودم: هرچه بیشتر دروغ می‌گفتی، گفتنش آسان‌تر می‌شد و بیشتر به دامش می‌افتادی.)
هنگامه محمدی
وقتی هم کلی پول داشته باشی، کار سختی نیست که بگویی پول برایت اهمیت ندارد.
مژده
دیگر از هرچه معما و راز و آخرین کلمات زندگی بود، خسته شده بودم.
𝒀𝒂𝒔
ده کودک خاص و یک پرنده‌ی خاص، سه قایق باریک پارویی را پر کردند ـ گذشته از مقدار زیادی بار و مایملک که بیرون ریختیم یا در بندرگاه جا گذاشتیم و آمدیم. کار که تمام شد، اِما پیشنهاد کرد یک نفر حرفی بزند ـ سخنرانی کوتاهی درباره‌ی سفر پیش رویمان انجام دهد ـ ولی ظاهراً هیچ‌کس حرف آماده‌ای برای گفتن نداشت. بنابراین، اینک قفس خانم پریگرین را بالا گرفت و او فریادی بلند و گوش‌خراش کشید. ما هم با فریادی مشابه جوابش را دادیم: فریادی که همزمان، نعره‌ی پیروزی و مرثیه‌ای برای هر آن چیزی بود که از دست داده بودیم و بنا بود به دست آوریم.
بلاتریکس لسترنج
آنچه عجیب و متمایزشان می‌ساخت، نه قدرت‌های جادویی‌شان، بلکه گریختنشان از بیغوله‌های فقیرنشین و اتاق‌های گاز بود که در نوع خود معجزه‌ای تلقی می‌شد.
𝒀𝒂𝒔
انگار وارد سرزمینی شده بودم که روی نقشه فقط با لکه جوهری آبی و نامشخص خودنمایی می‌کرد.
𝒀𝒂𝒔
رفتم که بیش از پیش از حقیقت فاصله گرفته‌ام.
𝒀𝒂𝒔
پای پدربزرگم، آبراهام پورتمَن درمیان بود. در دوران کودکی‌ام، بابابزرگ‌پورتمن جالب‌ترین شخصیتی بود که می‌شناختم. او در یک یتیمخانه بزرگ شده بود، در چند جنگ شرکت کرده بود، از اقیانوس‌ها با کشتی بخار و از بیابان‌ها با اسب گذشته بود، در چند سیرک برنامه اجرا کرده بود، درباره‌ی تفنگ‌ها و دفاع شخصی و بقا در طبیعت هرچه دلتان بخواهد، می‌دانست و جز زبان مادری من یعنی انگلیسی، حداقل سه زبان خارجی دیگر هم بلد
love خدا❤
گاهی آدم لازم دارد که دری را به هم بکوبد و برود.
امیر
یعنی چندتا از آن نقاط باستانی روشن آخرین پژواک‌های خورشیدهایی بودند که دیگر وجود نداشته و مرده بودند؟ چندتا ستاره به دنیا آمده بودند و نورشان هنوز به ما نرسیده بود؟ اگر همه‌ی ستاره‌ها جز خورشید خودمان همین امشب خاموش می‌شدند به اندازه‌ی عمر چند نفر باید می‌گذشت تا بفهمیم که دیگر تنها شده‌ایم؟
._.

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۷۹ صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۴,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۴/۰۱
شابک-۹۷۸-۶۰۰-۲۹۶-۴۳۰-۴
تعداد صفحات۵۷۹صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۴,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۴/۰۱
شابک-۹۷۸-۶۰۰-۲۹۶-۴۳۰-۴