با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
پیشتازان و اربابان مرگ - جلد نخست -طلوع تاریکی

دانلود و خرید کتاب پیشتازان و اربابان مرگ - جلد نخست -طلوع تاریکی

۳٫۵ از ۸ نظر
۳٫۵ از ۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب پیشتازان و اربابان مرگ - جلد نخست -طلوع تاریکی  نوشته  نیما کهندانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب پیشتازان و اربابان مرگ - جلد نخست -طلوع تاریکی

«پیشتازان و اربابان مرگ» مجموعه داستانی فانتزی نوشته نیما کهندانی(-۱۳۷۰) نویسنده جوان ایرانی است. جلد حاضر با عنوان طلوع تاریکی نخستین جلد از این مجموعه است.

جوان‌هایی به نام‌های آریا، آرسام، پوریا و پویان به همراهی نیما درگیر سفری می‌شوند. در این سفر آن‌ها متوجه می‌شوند که توانایی‌های خاصی دارند و باید از این توانایی‌ها در مواقع مورد نیاز استفاده کنند. در ابتدای راه با هیولایی ماوراءالطبیعه‌ مواجه می‌شوند که این اولین مواجهه‌ی آن‌ها با خطرهای سفر طویل و درازشان است و آن‌ها با قاطعیت این هیولا را از سر راه بر می‌دارند. همچنین با معماهای رمزآلودی برخورد می‌کنند که با بهره گرفتن از قدرت و درایت خود آن‌ها را حل می‌کنند.

آن‌ها کم‌کم در می‌یابند که به «پیشتازان» معروف هستند و وظیفه‌شان پس گرفتن موجودی به نام «ذهن زیبا» از چنگال اربابان مرگ است. پس گرفتن این موجود نه تنها کل قلمروی آسمان، بلکه کل جهان هستی را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد و اگر در دست اهریمنان باقی بماند، آن‌ها برای اهداف شومشان از آن سوء استفاده می‌کنند و پایان خوشی را رقم نخواهند زد.

پیشتازان تحت نظارت قلمروی آسمان به سرپرستی روهام به جنگ با اربابان مرگ می‌روند. در این بین آن‌ها از فرشتگان صورتی که گونه‌ای دیگر از نیروهای خیر هستند، کمک می‌گیرند...

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۶)
Abolfazl.RPx
۱۳۹۸/۰۵/۲۹

خیلی خوبه و حقیقی

saleh
۱۳۹۹/۰۱/۰۲

به نظر من داستان بسیار جالبی داره آقای نیما کهندانی قلم بسیار خوب پر از آرایه های ادبی داره مخصوصاً تشبیه. من خیلی خوشم اومد و بسیار از کتاب های آقای نیما کهندانی راضیم و خیلی خیلی دوست دارم قلم ایشون رو.

Amir.M
۱۳۹۹/۰۳/۰۶

بسیار زیبا بود. داستانی تخیلی عالی که به هیچ عنوان از نمونه های خارجی الهام نگرفته بود و همه چیز ساخته ذهن خود نویسنده بود.

ariya
۱۳۹۹/۰۷/۱۳

کتاب تو دسته کودک و نوجوانه ولی با کد شهرداری نمیشه گرفتش

شهرام
۱۳۹۹/۱۱/۲۴

مختصر و مفید بخوام بگم، حیف وقت و پول. امیدوارم اگر کسی هم بخواد خبط مطالعه این مجموعه رو مرتکب بشه، حداقل از ایبوک استفاده کنه تا مدیون درخت‌هایی که کاغذ میشن نباشه!

مهدی
۱۳۹۸/۰۵/۱۹

نمی‌دونم این رو آقای کهندانی میبینن یا نه ولی من میگم. اولا که خوشحالم براتون که تونستین رمانتون رو توی نشر موج چاپ کنید. انتشارات عالی هست. هنوز داستان رو نخوندم و می‌خواستم این رو بگم که... آقا قبول نیست! من می‌خواستم

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۰۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۳/۳۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۵۸۳۴-۵۰-۸
تعداد صفحات۴۰۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۳/۳۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۵۸۳۴-۵۰-۸