پیشتازان و اربابان مرگ - جلد نخست -طلوع تاریکی
۴٫۰از ۷ نظر

دانلود کتاب پیشتازان و اربابان مرگ - جلد نخست -طلوع تاریکی

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
۴٫۰از ۷ نظر
۴٫۰از ۷ نظر
۴٫۰از ۷ نظر
دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب پیشتازان و اربابان مرگ - جلد نخست -طلوع تاریکی

«پیشتازان و اربابان مرگ» مجموعه داستانی فانتزی نوشته نیما کهندانی(-۱۳۷۰) نویسنده جوان ایرانی است. جلد حاضر با عنوان طلوع تاریکی نخستین جلد از این مجموعه است.

جوان‌هایی به نام‌های آریا، آرسام، پوریا و پویان به همراهی نیما درگیر سفری می‌شوند. در این سفر آن‌ها متوجه می‌شوند که توانایی‌های خاصی دارند و باید از این توانایی‌ها در مواقع مورد نیاز استفاده کنند. در ابتدای راه با هیولایی ماوراءالطبیعه‌ مواجه می‌شوند که این اولین مواجهه‌ی آن‌ها با خطرهای سفر طویل و درازشان است و آن‌ها با قاطعیت این هیولا را از سر راه بر می‌دارند. همچنین با معماهای رمزآلودی برخورد می‌کنند که با بهره گرفتن از قدرت و درایت خود آن‌ها را حل می‌کنند.

آن‌ها کم‌کم در می‌یابند که به «پیشتازان» معروف هستند و وظیفه‌شان پس گرفتن موجودی به نام «ذهن زیبا» از چنگال اربابان مرگ است. پس گرفتن این موجود نه تنها کل قلمروی آسمان، بلکه کل جهان هستی را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد و اگر در دست اهریمنان باقی بماند، آن‌ها برای اهداف شومشان از آن سوء استفاده می‌کنند و پایان خوشی را رقم نخواهند زد.

پیشتازان تحت نظارت قلمروی آسمان به سرپرستی روهام به جنگ با اربابان مرگ می‌روند. در این بین آن‌ها از فرشتگان صورتی که گونه‌ای دیگر از نیروهای خیر هستند، کمک می‌گیرند...

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۶)
Amir.M
۱۳۹۹/۰۳/۰۶

بسیار زیبا بود. داستانی تخیلی عالی که به هیچ عنوان از نمونه های خارجی الهام نگرفته بود و همه چیز ساخته ذهن خود نویسنده بود.

جوکر
۱۳۹۹/۰۲/۰۵

از نظر من این جلد کتاب کمی ضعیف کار شده است و جا برای بهتر شدن خیلی داشت .

saleh
۱۳۹۹/۰۱/۰۲

به نظر من داستان بسیار جالبی داره آقای نیما کهندانی قلم بسیار خوب پر از آرایه های ادبی داره مخصوصاً تشبیه. من خیلی خوشم اومد و بسیار از کتاب های آقای نیما کهندانی راضیم و خیلی خیلی دوست دارم قلم ایشون رو.

Abolfazl.RPx
۱۳۹۸/۰۵/۲۹

خیلی خوبه و حقیقی

ariya
۱۳۹۹/۰۷/۱۳

کتاب تو دسته کودک و نوجوانه ولی با کد شهرداری نمیشه گرفتش

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱۲)
هر کوششی نتیجه‌بخش خواهد بود.
"Shfar"
ترسو از پیش بازنده است.
"Shfar"
- امید به قدرت‌هایمان تنها چیزی است که می‌تواند وحشت را از وجودمان بیرون کند، هرچند موقتی و نه چندان طولانی.
"Shfar"
باید بدانید سرنوشت گاهی انسان‌ها را آزمایش می‌کند...
"Shfar"
اما دست از کنجکاوی برای چیزهایی که نمی‌توانی بدانی، بردار چرا که ذهن‌ات را چنان به خود مشغول می‌سازد که دیگر قدرت پرداختن به آن چیزهایی را که باید، نخواهی داشت. دلت را از کینه پاک کن. کینه تو را وادار به خیانت می‌کند
"Shfar"
هر کوششی نتیجه‌بخش خواهد بود.»
MOBINA
زمانی‌که هاله‌ی صورتی رنگ به سلطان که چندمتری جلوتر از یاران ایستاده بود، نزدیک شد، به‌آرامی محو و چهره‌ی معصوم دختری پدیدار شد. چشمانش خاکستری بود.
Amir.M
هر رفتنی بازگشتی دارد.
MOBINA
ستارگان شب تاریک به‌تدریج خاموش می‌شدند اما نه آن‌که بخواهند آسمان را به طلوع ببخشایند، بلکه هراس نابودی، آن‌ها را در آغوش گرفته بود و اکنون سنگ‌های پاره‌پاره جای‌شان را می‌گرفتند تا قدرت را از طبیعت بازپس گیرند و آن را به دستان «کاساینِس» بسپارند.
Amir.M
امید به قدرت‌هایمان تنها چیزی است که می‌تواند وحشت را از وجودمان بیرون کند، هرچند موقتی و نه چندان طولانی.
MOBINA

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۰۸ صفحه
نوع فایلePUB
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۳/۳۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۵۸۳۴-۵۰-۸
تعداد صفحات۴۰۸صفحه
نوع فایلePUB
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۳/۳۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۵۸۳۴-۵۰-۸