با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سرزمین متروک

دانلود و خرید کتاب سرزمین متروک

۲٫۷ از ۳ نظر
۲٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب سرزمین متروک  نوشته  ندا شادنظر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب سرزمین متروک

«سرزمین متروک» نوشته استیون کینگ(-۱۹۴۷)، نویسنده آمریکایی است. این کتاب ، جلد سوم از داستان طولانی برج تاریک، برگرفته از شعر روایی رابرت برانینگ، «رولند نجیب‌زاده قدم به برج تاریک نهاد» است.

در جلد اول، هفت‌تیرکش، دیدیم که رولند، آخرین هفت‌تیرکش دنیایی که دگرگون شده است، در تعقیب مرد سیاه‌پوش است و سرانجام او را می‌یابد. مرد سیاه‌پوش جادوگری به نام والتر است که به دروغ ادعا می‌کند در روزهایی که نیم‌دنیا۱هنوز متحد و یکپارچه بود، دوست پدر رولند بوده است.

داستان جلد دوم برج تاریک، انتخاب سوم، از ساحل دریای غربی آغاز می‌شود. مدت زیادی از آخرین دیدار رولند و والتر نمی‌گذرد. هفت‌تیرکش، نیمه‌شب، خسته و درمانده از خواب برمی‌خیزد و متوجه می‌شود که گروهی از حیوانات خزنده و گوشتخوار از دل امواج دریا بیرون آمده‌اند و به طرف او می‌آیند. آنها خرچنگ‌های غول‌پیکر بودند. پیش از آن‌که از حلقه‌ی محاصره‌شان بگریزد، توسط این موجودات عجیب به شدت زخمی می‌شود و دو انگشت دست راستش را از دست می‌دهد. زهر چنگال‌های خرچنگ‌ها او را مسموم می‌کند. با این حال رولند، با بدنی بیمار و مسموم و در حال احتضار سفرش را در امتداد ساحل دریای غرب ادامه می‌دهد.

رولند شهر نیویورک را در سه دوره‌ی مختلف از روزگار ما می‌بیند و هر بار می‌کوشد علاوه بر حفظ زندگی‌اش، سه همسفر خود را در مسیر یافتن برج تاریک، به دنیای خود بیاورد.

سرزمین متروک، داستان سه مسافر در نیم‌دنیا، چند ماه پس از یافتن آخرین در، در ساحل دریای غرب را روایت می‌کند. آن‌ها مسیرشان را به سوی برج تاریک ادامه می‌دهند. دوره‌ای از این مسیر تمام شده و دوره‌ی دیگری آغاز می‌شود. سوزانا تیراندازی یاد می‌گیرد و ادی، حکاکی... و هفت‌تیرکش درمی‌یابد خلأ ذهنش در برهه‌ای از زمان، چه حسی دارد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
🍃رز رزاسه🍃
۱۳۹۶/۰۴/۰۵

از طلا ساختیدش اینقدر گردنه😒😠😕

arashhulk
۱۳۹۶/۰۴/۰۶

وقتی جلدای دیگش 4ساله چاپ مشده چرا میزارین اینجاهم؟ دوستان این سری 4 جلد دیگه داره که ناشر 4 5 ساله طرفدارا رو معطل خودشو کرده تو چاپشون

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۶۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۷,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۳/۳۰
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۴۳-۳۵۳-۷‮
تعداد صفحات۴۶۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۷,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۳/۳۰
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۴۳-۳۵۳-۷‮