با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
وقایع لحظه به لحظه یک قتل از قبل اعلام شده

دانلود و خرید کتاب وقایع لحظه به لحظه یک قتل از قبل اعلام شده

۳٫۸ از ۸ نظر
۳٫۸ از ۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب وقایع لحظه به لحظه یک قتل از قبل اعلام شده  نوشته  گابریل گارسیا مارکز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب وقایع لحظه به لحظه یک قتل از قبل اعلام شده

«می‌گفت:" آن دو مانند بچه‌ها به نظر می‌رسیدند". و این فکر موجب وحشت او شده بود زیرا همیشه این احساس را داشت که فقط بچه‌ها قادر به انجام هر کاری هستند.» «وقایع لحظه به لحظه یک قتل از قبل اعلام شده» نوشته گابریل گارسیا مارکز(۲۰۱۴-۱۹۲۷) نویسنده کلمبیایی برنده نوبل ادبیات است. این کتاب روایت شبه ژورنالیستی از قتل سانتیاگو ناسار توسط دو برادر است. مارکز در این داستان به روابط سنتی و ناموس‌پرستی اهالی آمریکای لاتین می‌پردازد. داستان غیر خطی‌ای که با راوی‌ای ناشناخته روایت می‌شود، از صبح روز مرگ سانتیاگو ناسار آغاز می‌شود. سانتیاگوی عرب‌تبار که وارث ثروت پدرش بوده است به همراه مادر، آشپز و فرزندش زندگی می‌کند. او فردای یک جشن عروسی به قتل می‌رسد. قتلی که تقریبا تمام شهر از آن خبر داشتند اما کاری برای آن نکردند. دو ساعت پس از عروسی بیادرو و آنجلا، عروس به خانه پدری‌اش بازگردانده می‌شود. بیادرو دریافته که آنجلا باکره نیست و این برای خانواده آنجلا ننگی بزرگ محسوب می‌شود. پس از سؤال و جواب‌های خانواده، آنجلا فرد مقصر را سانتیا ناسار معرفی می‌کند. دو برادر آنجلا سوگند یاد می‌کنند که سانتیاگو رو به قتل خواهند رساند و برای یافتن سانتیاگو وارد شهر می‌شوند... در بخشی از کتاب می‌خوانیم: لباس‌هایشان و بازوهایشان آغشته به خون بود و صورتشان نیز هم خیس از عرق و خون تازه بود اما پدر روحانی تسلیم کردن خودشان را یک کار شرافتمندانه توصیف کرده بود. پدرو وایکاریو گفت": ما او را به صورت آشکار و رو در رو کشتیم. اما بی‌گناه هستیم. " پدر روحانی امادور هم پاسخ داد": شاید در نزد پروردگار. " پدرو وایکاریو مجدداً گفت": هم نزد پروردگار و هم در پیش انسان‌ها موضوع شرافت خانوادگی در میان بود. " در ادامه تحقیقات و با بازسازی حقایق آنها اتهام به مراتب نابخشودنی تشنه به خون بودن را به آن دو چسباندند که خیلی شدیدتر از واقعیت بود تا آن حد که لازم شد با استفاده از بودجه عمومی‌در اصلی خانه‌ی پلاسیدالاینرو را تعمیر بکنند که در اثر ضربات چاقو خرد شده بود.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۵)
کاوه
۱۳۹۶/۰۴/۰۲

این کتاب عالیه.داستان یک قتله و در واقع نشون میده که تمام افراد جامعه در وقوع یک جرم مقصر هستند...

hamidreza
۱۳۹۶/۰۶/۰۸

کتاب خوبی بود،کتاب راوی داستان یک قتل بود که تمام افراد یک منطقه از آن خبر داشتند،تعداد اسامی و اشخاصی که در داستان بودن خیلی زیاد بود،که خب کمی گیج کننده بود،در کل خوب بود.

Mohammad reza Gholami
۱۳۹۸/۰۷/۱۲

میزان غلط های املائی و نگارشی کتاب حیرت انگیزه

زهرا
۱۳۹۹/۰۱/۲۱

یکی از بدترین ترجمه هایی بود که تابحال خوندم! حیف این کتاب با این ترجمه. امتیازم به خود کتاب 4 و به ترجمه صفر هست. خانم لیلی گلستان همین کتاب رو با نام "گزارش یک قتل" ترجمه کردن.

AS4438
۱۳۹۹/۰۷/۱۳

نتونستم به خوندنش ادامه بدم ازبس؛ غلط املائی داشت، فقط ۱۵۰ صفحه اشو خوندم، با این حجم ازغلط املائی جاهائی ازکتاب راباید خودمان حدس بزنیم که منظور نویسنده چی بوده، ازطاقچه تقاضامیکنم که رسیدگی کند، کتابی خوب مملو ازغلط املائی.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵,۵۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۳/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۷۴-۲۱۱-۹
تعداد صفحات۱۲۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۵,۵۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۳/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۷۴-۲۱۱-۹