با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
معجزه نصیب بهترین‌ها می‌شود

دانلود و خرید کتاب معجزه نصیب بهترین‌ها می‌شود

۲٫۲ از ۵ نظر
۲٫۲ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب معجزه نصیب بهترین‌ها می‌شود  نوشته  سعید گل‌محمدی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب معجزه نصیب بهترین‌ها می‌شود

«معجزه نصیب بهترین‌ها می‌شود» نوشته گابریل برنستین، اثری جذاب و شگفت‌انگیز برای دگرگونی خویشتن و خلق یک زندگی شاد، موفق و عاشقانه است. معجزه نصیب بهترین‌‌ها می‌شود، راهنمایی است برای سفری ۴۲ روزه به‌سوی دگرگونی کامل. اگر بخواهیم در یک جمله معنای نهفته و پیام کلیدی این کتاب را بگوییم، شاید بهترین تعبیر این باشد: «راهنمای کاربردی و اعجازگونه برای زندگی، ثبت و گسترده ساختن نور و روشنی». این کتاب همان قاب فشرده و کوچکی است که حجم زندگی و زیبایی‌هایش در آن ثبت و ذخیره شده است و عکسی است که عکاس ِ آن می‌خواهد زیباترین و نورانی‌ترین لحظه‌ی ممکن را با شما به‌اشتراک بگذارد. به جزئیات این عکس خوب دقت کنید و باور داشته باشید که زیبایی هر یک از تصاویر این زندگی، توانی چشمگیر و عمیق برای دگرگونی سراسر زندگی شما دارد. هریک از ما در زندگی، حق گزینش داریم و می‌توانیم اندیشه‌ها و احساسات خود را برگزینیم. پس بهتر است بدانیم چنانچه آگاهانه به گزینش نپردازیم، بهای آن را خواهیم پرداخت. اندیشه‌ی اساسی این کتاب باور به «معجزه‌ی زندگی» است و برنامه‌ای که در این کتاب از آن سخن رفته، تمامی لحظه‌های شما را غرق در شگفتی و اعجاز خواهد کرد. باوری که می‌خواهیم به آن دست یابید، این است: «انسان؛ معجزه‌ی زندگی خویش است.» تمام تصورات و برداشت‌های نادرست ما نسبت به رویدادهای ناخوشایند و موقعیت‌های نامناسبی که در آن‌ها قرار می‌گیریم، منشائی درونی دارد و آنچه در بیرون از خود و در جهان اطرافمان می‌جوییم، ریشه در درونمان دارد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
Mahnaz
۱۳۹۸/۰۸/۲۸

کتابو نخریدم، نویسنده عالیه، ولی کتابایی رو که مترجم دستکاری میکنه تا به اصطلاح با فرهنگ ما بخونه نمیپسندم.

mahanzarif
۱۳۹۸/۰۱/۱۰

با شیوه های مختلف وجود و لازمه عشق در زندگی انسانها را اثبات میکند.

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
این کتاب به ما می‌آموزد تنها عنصر گم‌شده در هر موقعیت، عشق است و جایی که ترس حضور دارد، عشق نیست. بنابراین برای چشیدن طعم یک زندگی سرشار از معجزه، باید قلبی گشوده داشت و عشق را، همچون هدف حقیقی و دستاورد نهایی این مسیر، در آغوش کشید.
Fatemeh_fmr

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۷۸ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۱/۱۷
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۳۶-۶۲۵-۵
تعداد صفحات۲۷۸صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۱/۱۷
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۳۶-۶۲۵-۵