با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
بهترین مربی فوتبال

دانلود و خرید کتاب بهترین مربی فوتبال

۴٫۵ از ۶ نظر
۴٫۵ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بهترین مربی فوتبال  نوشته  دومینیک  دمرس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب بهترین مربی فوتبال

«بهترین مربی فوتبال» جلد ششم از مجموعه «ماجرای خانم شارلوت» نوشته دومینیک دِمِرس(-۱۹۵۶)، نویسنده کانادایی و یک رمان کودکان است. تصویرگری این کتاب را تونی راس(-۱۹۳۸)، تصویرگر و هنرمند انگلیسی انجام داده است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۵)
Zahra
۱۳۹۹/۰۸/۲۰

بی نظیره حتما بخونید 👌👌👌👌👌👌👌👌👌🙏🙏🙏

❤️درود بر امام خامنه ای و نصرالله❤️
۱۳۹۷/۰۶/۲۶

این قسمتش پر از هیجانه، ترجمه عالی

شهرزاد بانو😇
۱۴۰۰/۰۴/۰۶

خیلی خوبه ی جاهایی از مجموعه داستانهاشم خنده داره😂

کاربر ۱۳۹۰۹۷۸
۱۳۹۹/۰۱/۲۹

مطمئن باشیم و پشیمون نمیشی خیلی طنز و من پیشنهاد می دهد نصب کنید🌹🌹🌹🌹🌹

sara
۱۳۹۶/۰۱/۰۸

نخو ندمش

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱۳)
خوش‌گولان... یعنی... حَظّ و شادی؛ حظ بردن از بازی؛ شور و هیجان توپ؛ شادی و سعادتی که از هر چیزی نصیب آدم می‌شود. این شادی فقط هنگام برنده شدن نصیب ما نمی‌شود؛ با خوب بازی کردن هم به این شادی و سعادت می‌رسیم.»
بلاتریکس لسترنج
«خوش‌گولان... یعنی... حَظّ و شادی؛ حظ بردن از بازی؛ شور و هیجان توپ؛ شادی و سعادتی که از هر چیزی نصیب آدم می‌شود. این شادی فقط هنگام برنده شدن نصیب ما نمی‌شود؛ با خوب بازی کردن هم به این شادی و سعادت می‌رسیم.»
بلاتریکس لسترنج
همه‌تان عالی بازی کردید. همه‌تان بازیکنان فوق‌العاده خوبی بودید.»
بلاتریکس لسترنج
خانم شارلوت خبرداد: «اگر موافق هستید، امروز باختن را یاد بگیریم.
سامی
توپ تقریباً نزدیک پایم بود که شنیدم: «تکان بده خودت را، پسر!» باز هم پدرم بود. نزدیک بود از عصبانیت دود از کلّه‌ام بلند شود که یاد نصیحت خانم شارلوت افتادم: «خشم و عصبانیت را در خود به سوخت تبدیل کنید.»
بلاتریکس لسترنج
پدرم آمد و به من تبریک گفت. آرام به پشتم زد و گفت: «می‌دانستم که می‌توانم تو را یک گل‌زن حسابی بکنم!» خیلی دلم می‌خواست که به او بگویم قطعاً گل زدنم ربطی به او نداشته است. نگاهی به پدرم انداختم. واقعاً به من افتخار می‌کرد. البته نه برای این که از جان و دل بازی کرده بودم، بلکه فقط چون یک گل زده بودم. یک‌دفعه، همه چیز روشن شد. شجاعت به خرج دادم و با اطمینان خاطر گفتم: «پدر، من نمی‌خواهم یک گُل‌زن حرفه‌ای بشوم. فقط دلم می‌خواهد فوتبال بازی کنم. اما می‌دانم که در برنامه‌ریزی و مدیریت نابغه‌ام. سال بعد، دستیار مربی می‌شوم.»
بلاتریکس لسترنج
واقعاً از خوشحالی بال در آورده بودم.
بلاتریکس لسترنج
گر ببازیم، مضحکه‌ی صدها تماشاچی می‌شویم. هواداران تیم رقیب مسخره‌مان می‌کنند که هیچ؛ مطمئناً همسایه‌ها، پدر و مادرمان، دوستان و تمام دخترهای مدرسه هم دستمان می‌اندازند. تازه، قضیه به همین‌جا ختم نمی‌شود! پدرم، تا هفته‌ها، نه، شاید تا سال‌ها بگوید: «ناامیدم کردی.» این یکی دیگر قابل تحمل نیست.
بلاتریکس لسترنج
- من می‌خواهم نقشه‌ا‌ی مهم و اساسی طراحی کنم؛ یک نقشه مخصوص تیمی که بازیکنان بی‌خاصیتی مثل من و تو دارد. اصل فکرم خوب بود. یک ساعتی به مغزم فشار آوردم، اما فایده‌ای نداشت. استراتژی برجسته‌ای پیدا نکردم. پیشاپیش فرد فروس را در ذهنم مجسّم کردم که قاه‌قاه به من می‌خندید و عربده‌کشان می‌گفت: «ژرمی پوری چی شده؟ استراتژی‌هایت ته کشیده؟»   به پدرم هم فکر می‌کردم. اگر چیزی به ذهنم نمی‌رسید تا بازی‌ام بهتر شود، چه بسا جلوی همه در روز مسابقه تحقیرم می‌کرد.
بلاتریکس لسترنج
خانم شارلوت خبرداد: «اگر موافق هستید، امروز باختن را یاد بگیریم.»
Elham jannesari

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۷۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۸,۵۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۱۲/۰۹
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۰۳-۹۱۳-۳
تعداد صفحات۷۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۸,۵۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۱۲/۰۹
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۰۳-۹۱۳-۳