با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اشتباه دوم

دانلود و خرید کتاب اشتباه دوم

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اشتباه دوم  نوشته  داوود  براتی دهقی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب اشتباه دوم

«اشتباه دوم» مجموعه داستان کوتاه نوشته داوود براتی دهقی ( -۱۳۵۶)، نویسنده معاصر است

داستان‌های «اشتباه دوم» براساس واقعیت و تجربیات شخصی نویسنده نوشته شده‌است. وی با انتخاب سبکی واقع‌گرا در داستان‌هایش سعی بر این دارد که دردها و رنج‌های جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کند را به تصویر بکشد .

در بخشی از داستان کوتاه «اشتباه دوم » از این مجموعه می‌خوانیم:

هنوز حرف‌هایم تمام نشده بود که جناب سرهنگ بابازاده رو به من کرد و همان‌طور که به چشم‌هایم خیره شده بود گفت:

" درست می‌گویی... هیچ کس باور نمی‌کند و نخواهد کرد‌!... تا جایی که با ناصر همخانه شدید را درست گفتی، ولی این‌که تو از اختلافات میان اصغر که فردی معتاد بود با زنش استفاده کردی و با آن زن رابطه نامشروع به راه انداختی چیزی بود که هرگز در قصه‌ات نگفتی‌!... آری تو از نبود ناصر در آن خانه استفاده می‌کردی و با آن زن ملاقات داشتی، ولی آن زن یک روز به سراغت آمد و گفت از کار خود پشیمان شده است و تصمیم دارد همه چیز را به شوهرش بگوید، تو که ناخواسته به سوی او کشیده شده بودی و به هیچ وجه نمی‌توانستی رابطه‌ات را با او تمام شده ببینی، تصمیم گرفتی تا به هر شکلی که شده است او را راضی کنی که از تصمیمش منصرف شود و آن رابطه را به هم نزند. ولی با فهمیدن ناصر و پی بردن او به ماجرا دیگر مشکل فقط زن اصغر نبود، بلکه ناصر نیز شده بود قوز بالای قوز!... زیرا او هم تهدید کرده بود که اگر آن خانه را تخلیه نکنی و به فکر جایی برای زندگی نباشی ماجرا را لو می‌دهد و قضیه را به اصغر می‌گوید. البته باید بدانی که طبق گزارشات پزشکی قانونی زن اصغر مقتول اول نبوده است، بلکه قبل از او ناصر به قتل رسیده بوده تا دیگر نتواند ماجرا را به کسی بگوید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
zeynab
۱۳۹۵/۱۲/۰۱

چه عکس زننده ای

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۹۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۷,۵۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۱۱/۰۲
شابک‫‬‭۹۷۸-۶۰۰-۶۴۴۳-۰۹-۶
تعداد صفحات۱۹۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۷,۵۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۱۱/۰۲
شابک‫‬‭۹۷۸-۶۰۰-۶۴۴۳-۰۹-۶