با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اسرار نوآوری‌های استیو جابز

دانلود و خرید کتاب اسرار نوآوری‌های استیو جابز

۳٫۵ از ۲ نظر
۳٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اسرار نوآوری‌های استیو جابز  نوشته  کارماین گالو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اسرار نوآوری‌های استیو جابز

«اسرار نوآوری‌های استیو جابز» نوشته کارمالین گالو(-۱۹۶۵)، بررسی اصول متفاوت برای موفقیت در کسب و کار بر اساس تجربیات کاری استوی جابز(۲۰۱۱-۱۹۵۵)، کارآفرین و بنیادگذار شرکت اپل است. در بخشی از کتاب می‌خوانیم: نوآوری چاشنی مخفی اپل است اما رییس این شرکت، استیو جابز، برای آفرینش نوآوری، اعتقادی به «نظام‌ها» ندارد. کارمندان اپل در کارگاه‌ها حاضر نمی‌شوند تا ماهیچه‌های نوآوری خود را تمرین دهند. شما اسباب‌بازی‌های خانه‌سازی را در کمپ اپل پیدا نمی‌کنید که نوآوری را برانگیخته کنند، همچنین نمی‌بینید که کارمندان سالن‌ها را به خوبی تمیز کنند تا بتوانند چیزهایی را به عنوان یک «مشاور در زمینه‌ی نوآوری» پیدا کنند و آن‌ها را به سوی یک فعالیت گروهی برنامه‌ریزی‌شده هدایت کند. در واقع، استیو جابز این تمرین‌های قدیمی را حقیر می‌شمارد. او در مصاحبه‌ای که با راب واکر در روزنامه‌ی نیویورک تایمز داشت، بیان نمود: «ما این‌طور فکر نمی‌کنیم که خب، بیایید یک کلاس آموزش نوآوری برگزار کنیم؛ اینجا پنج قانون برای نوآوری داریم؛ بیایید این‌ها را در همه جای شرکت قرار دهید.» واکر در طول مصاحبه با جابز به او گفت که خیلی‌ها تلاش می‌کنند تا سیستم یا روش‌هایی برای به‌وجود آوردن نوآوری بیافرینند. جابز در جواب گفت: «البته که آن‌ها این کار را انجام می‌دهند. این کار مثل این است که شخصی که بامزه نیست سعی کند بامزه به نظر برسد. به‌راستی تماشای چنین شخصی خوشایند نیست… مثل تماشای مایکل دل (رییس شرکت دل) که تلاش می‌کند آواز بخواند. به‌راستی دردناک است!»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
مهدی صمدی
۱۳۹۹/۰۱/۰۷

من دوست دارم بدونم نویسنده ی این کتاب با چ هدفی اینو نوشته.اگه خودش ب متن اعتقاد داشت اینجوری نمی نوشت.اگه کتاب درمورد استراتژی های جابز می خوای برو بازی بی نهایت رو بخون(ک دیدگاهی کاملا مخالف این نویسنده رو

- بیشتر
MAHDI
۱۳۹۸/۰۵/۲۵

کتابی فوق العاده ریز و خوب با ترجمه روان. هنر ارتباط برقرار کردن هم از ویژگی های جانبی خوب کتاب بود

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۸۲ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۹/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۳۶-۴۲۷-۵
تعداد صفحات۳۸۲صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۹/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۳۶-۴۲۷-۵