دانلود و خرید کتاب فرانک پرل در مسابقه جنجالی شیرینی پزی مگان مک دونالد ترجمه محبوبه نجف خانی
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب فرانک پرل در مسابقه جنجالی شیرینی پزی اثر مگان مک دونالد

کتاب فرانک پرل در مسابقه جنجالی شیرینی پزی

معرفی کتاب فرانک پرل در مسابقه جنجالی شیرینی پزی

کتاب «فرانک پرل در مسابقه جنجالی شیرینی پزی» نوشتۀ مگان مک دونالد و ترجمۀ محبوبه نجف خانی است و نشر افق آن را منتشر کرده است. فرانک پرل در مسابقه جنجالی شیرینی پزی، سومین جلد از مجموعۀ جذاب و هیجان‌انگیز جودی دمدمی و دوستان است.

درباره کتاب فرانک پرل در مسابقه جنجالی شیرینی پزی

کتاب فرانک پرل در مسابقات جنجالی شیرینی‌پزی سومین جلد از مجموعه‌ جودی دمدمی و دوستان دربارۀ یکی از دوستان جودی به نام فرانک است. او از اینکه تابه‌حال نتوانسته در هیچ مسابقه‌ای برنده شود ناراحت است. فرانک دلش می‌خواهد برای یک‌بار هم که شده در یک چیزی برنده شود و نشان منحصربه‌فردترین شرکت‌کننده را بگیرد. اولین مسابقه مربوط به حرکات نمایشی با یویو است. اما آیا فرانک می‌تواند بین آن‌همه افراد سریع و فِرز برنده باشد؟ داستان فرانک فقط به این مسابقه ختم نمی‌شود و اتفاقات مهیج و عجیبی دیگری در چند مسابقه در انتظار فرانک، جودی و دوستانش است. کتاب فرانک پرل در مسابقۀ جنجالی شیرینی‌پزی ۳ فصل دارد. «فصل اول: مسابقۀ تردستی با یویو»، «فصل دوم: مسابقۀ طوطی کلوچه»، و «فصل سوم: مسابقۀ جنجالی وافل»

بعد از استقبال مخاطبان از مجموعه کتاب‌های جودی دمدمی، مگان مک‌دونالد نویسندۀ مشهور این مجموعه دست‌به‌کار شد و ۲ مجموعۀ دیگر به نام‌های «جودی دمدمی و استینک» و «جودی دمدمی و دوستان» نوشت. مجموعه کتاب‌های جودی دمدمی و دوستان نیز مانند مجموعه‌های قبل به دلیل داستان‌های هیجان‌انگیز، ‌طنز و جذاب بسیار موردتوجه کودکان و نوجوانان قرار گرفته است. هریک از جلدهای این مجموعه دربارۀ یکی از دوستان جودی و یا برادر جودی است. ماجراهای متفاوت و تازه و همچنین اتفاقات طنز و مهیجی که در هریک از جلدها رخ می‌دهد نظر کودکان را به خود جلب می‌کند و آن‌ها را به دل داستان می‌کشاند. جودی دمدمی و دوستان در همه‌جای دنیا پرطرف‌دار شده و به همین دلیل به زبان‌های زیادی ترجمه شده است. کودکان ایرانی هم با خواندن ماجراهای جودی دمدمی و دوستان، سرگرم شده و لذت می‌برند.

 تاکنون ۱۰ جلد از مجموعۀ جودی دمدمی و دوستان ترجمه و منتشر شده است. جلدهای این مجموعه عبارت است از: «راکی زنگ در آقای شعبده‌باز شگفت‌انگیز، جلد اول»، «ایمی نیمی در خبرهای داغ، جلد دوم»، «فرانک پرل در مسابقات جنجالی شیرینی‌پزی، جلد سوم»، «استینک دمدمی در سوپر تندر، جلد چهارم»، «جودی دمدمی در دردسر حیوان‌های خانگی»، «خانم دمدمی در بدبیاری روز تولد، جلد ششم» و «آقای تاد در روز شوخی اول آوریل، جلد هفتم»، «جودی دمدمی پری دندان می‌شود، جلد هشتم»، «جودی دمدمی چپ‌دست می‌شود، جلد نهم» و «استینک دمدمی در جستجوی بزرگ‌ترین کشف قرن، جلد دهم»

خواندن کتاب فرانک پرل در مسابقه جنجالی شیرینی پزی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

خواندن این کتاب را به کودکان ۸ تا ۱۲ ساله پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب فرانک پرل در مسابقه جنجالی شیرینی پزی

«توی مغازۀ ماست بستنی، پر از صدای ویژ و قیژ و بینگ و بنگ بود. همه داشتند برای مسابقه تمرین می‌کردند. آن‌ها یویوها را به‌قدری تند و سریع بالا و پایین و این‌طرف و آن طرف می‌انداختند که درست مثل بشقاب‌پرنده و نورهای لیزری به نظر می‌آمدند. حتی بعضی از یویوها آن‌قدر سریع حرکت می‌کردند که انگار هم‌زمان در دو سه جای مختلف بودند.»

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

حجم

۳۴٫۹ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۵

تعداد صفحه‌ها

۶۴ صفحه

حجم

۳۴٫۹ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۵

تعداد صفحه‌ها

۶۴ صفحه

قیمت:
۵۵,۰۰۰
تومان