قوانین زبان بدن
۳٫۸از ۵ نظر

دانلود کتاب قوانین زبان بدن

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
۳٫۸از ۵ نظر
۳٫۸از ۵ نظر
۳٫۸از ۵ نظر
دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب قوانین زبان بدن

«قوانین زبان بدن» نوشته جودی جیمز، روان‌شناس و مشاور آمریکایی است.

زبان بدن رساترین، شاعرانه‌ترین، فاش‌کننده‌ترین و مهم‌ترین شکل از ارتباط بوده و به‌عنوان یک شاخه از روان‌شناسی رفتار، فریبنده، هیجان‌انگیز، جذاب و سرگرم‌کننده نیز هست و درعین‌حال می‌تواند شما را شگفت‌زده کند. به‌عنوان یک شکل ارتباطی، زبان بدن شامل بیش از پنجاه درصد ادراک شناختی در پیام‌های رودررو است، ولی شما آن را دستِ‌کم می‌گیرید. شما با ایجاد و مشخص کردن زبان بدن خود و در نهایت خلق تصویر واقعی از خویش، دیگر به اطرافیانتان اجازه نخواهید داد که در شناخت شما و درک توانایی‌ها و مهارت‌هایتان دچار اشتباه یا سوءتفاهم شوند، اگرچه خود زبان بدن هم موضوعی پیچیده است و بسیاری از دستورات و قوانین آن، که درحال‌حاضر کاربرد دارند، کاملاً غلط است.

واقعا باور می‌کنید وقتی دست‌به‌سینه می‌نشینید، در حالت دفاعی قرار دارید؟ یا زمانی که کسی موهای شما را نوازش می‌کند، در حال اغوا کردن شما است؟ پس کتاب‌هایی که تابه‌حال خوانده‌اید، غلط بوده‌اند؛ زیرا واقعیت مهم این است که زبان بدن یک علم دقیق نیست. اگرچه خیلی وسوسه‌کننده است که بخواهیم ادعایی خلاف این داشته باشیم، اما هر حرکت، مثل یک کلمه، می‌تواند معانی گسترده‌ای داشته باشد. دست‌به‌سینه نشستن می‌تواند به معنای اضطراب یا عصبانیت شما باشد، یا شاید چون اتاق کمی سرد است، دست‌به‌سینه شده‌اید. علاوه‌براین دست‌به‌سینه نشستن می‌تواند نشانه نارضایتی یا کمبود نیز باشد؛ اما گاهی ما فقط به این خاطر دست‌به‌سینه می‌نشینیم که در این حالت احساس راحتی بیشتری می‌کنیم. لمس بینی اگر به‌منظور پنهان کردن دهان انجام شود، می‌تواند به معنای تمایل فرد برای مخفی کردن یک دروغ باشد؛ اما شاید طرف مقابل فقط قصد داشته بینی‌اش را بخاراند. پس فراموش نکنید که بعضی حرکات کاملاً غریزی هستند و شما تسلط اندکی روی آن‌ها دارید.

ما برای فهم معنای یک کلمه، باید آن را در یک جمله بررسی کنیم. این موضوع درباره علائم و حرکات بدن هم صدق می‌کند، با این تفاوت که آن علامت باید در مجموعه‌ای از حرکات‌ و علائم غیرکلامی بررسی شود.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
mahdi
۱۳۹۶/۱۰/۲۱

این کتاب چه حسنی نسبت به باقی کتابهای زبان بدن داره آیا این کتاب پیش نیاز کتابهای دیگر زبان بدن است؟

🌻سپیده 🌻
۱۳۹۵/۱۰/۲۹

هر حرکت،مثل یک کلمه،می تواند معانی گسترده ای داشته باشد.دست به سینه نشستن،می تواند به معنای اضطراب یا عصبانیت شما باشد یا چون اتاق کمی سرد است.کتاب فوق العاده جذاب و کاربردیست.

zeroday attack
۱۳۹۵/۰۹/۲۵

زبان بدن رو بخونید تو روابط شما خیلی تاثیر داره ✋

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۰۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلePUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۹/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۷۸۵-۵۲-۰
تعداد صفحات۳۰۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰تومان
نوع فایلePUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۹/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۷۸۵-۵۲-۰