با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
رهبری: مدیران نوآور و تحول‌ساز این‌گونه عمل می‌کنند

دانلود و خرید کتاب رهبری: مدیران نوآور و تحول‌ساز این‌گونه عمل می‌کنند

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب رهبری: مدیران نوآور و تحول‌ساز این‌گونه عمل می‌کنند  نوشته  برایان تریسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب رهبری: مدیران نوآور و تحول‌ساز این‌گونه عمل می‌کنند

«رهبری: مدیران نوآور و تحول‌ساز این‌گونه عمل می‌کنند» نوشته برایان تریسی(-۱۹۴۴)، مشاور و آموزش‌دهنده مدیریت و کارآفرینی است. مردمان سه دسته‌اند: دسته اول، کسانی هستند که سبب تغییر و شکل‌گیری پدیده‌های نو می‌شوند، دسته دوم، تنها نظاره‌گر آنچه روی می‌دهد هستند و در نهایت دسته سوم هم کسانی هستند که اصلاً از اموری که روی می‌دهد اطلاعی ندارند. در این کتاب می‌خواهیم در مورد رهبری و آن دسته از افراد که سبب تغییر و شکل‌گیری پدیده‌های نو می‌شوند صحبت کنیم. در جامعه ما نیاز به رهبری کاملاً مشهود است. در خانواده‌ها، بنگاه‌های اقتصادی، انجمن‌های خصوصی و عمومی و نیز حکومت‌ها نیاز به رهبری داریم. نیاز ما به رهبری بیش از گذشته است. همچنین برای حرکت به سوی آینده به طور ویژه‌ای نیازمند رهبری هستیم. نیاز به افرادی داریم که آینده‌نگری و شهامت لازم را داشته باشند و بتوانند حوزه‌های جدیدی را شناسایی و فرصت‌های ارزشمندی ایجاد کنند. در مجموع به دو نوع از رهبری نیاز داریم: نخستین نوع رهبری را که مهم‌ترین و بنیادی‌ترین نوع آن است رهبری تعامل‌گرا می‌نامند. رهبر تعامل‌گرا فردی است که در کنار دیگران و از طریق آنها امور مختلف را به انجام می‌رساند. دومین نوع رهبری را رهبری تحول‌گرا می‌خوانند. این نوع از رهبران بستر و زمینه تحولات را آماده می‌کنند. این دسته از رهبران، چشم‌اندازی برای آینده دارند و انگیزه، اشتیاق و توان دوچندانی در افراد ایجاد می‌کنند تا خود این افراد بتوانند در سطحی بسیار فراتر از عملکرد معمولشان عمل کنند.
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۳)
شما به چیزی که بدان باور دارید تبدیل می‌شوید. ویلیام جیمز (فیلسوف نام‌آور) می‌گفت: «باورها، حقایق عینی را به وجود می‌آورند.»
majid
پاسکال(نویسنده فرانسوی) در جایی نوشته بود: «تمامی مشکلات در دنیا به خاطر ناتوانی انسان برای تنهابودن با خودش در یک اتاق روی می‌دهد.»
Ali
اگر در موقعیت‌های کوچک بخواهید با این عذر و بهانه که «آن‌قدرها هم مهم نیست» درستکاری را کنار بگذارید، خیلی راحت در موقعیت‌های بزرگ‌تر نیز به چنین کاری دست خواهید زد.
Ali

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۱۹ صفحه
قیمت نسخه چاپی۷,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۹/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۱۰۶-۳۷-۲
تعداد صفحات۱۱۹صفحه
قیمت نسخه چاپی۷,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۹/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۱۰۶-۳۷-۲