مسئله مرگ و زندگی

دانلود و خرید مسئله مرگ و زندگی

عشق، فراق و آنچه در پایان عمر اهمیت دارد

۴٫۲ از ۱۷ نظر
۴٫۲ از ۱۷ نظر

برای خرید و دانلود   مسئله مرگ و زندگی  نوشته  اروین  د. یالوم  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

نظرات کاربران

کاربر ۲۰۶۷۷۳۵
عالی بود
سرداری
این نشون می ده آدم وقتی چیزی رو با تمام وجودش بنویسه تا چه حد میتونه تٱثیر گذار باشه حتی اگه در اصل نویسنده هم نباشه. خیلی عجیبه.
کاربر ۹۳۱۵۰۴
باسلام و تشکر از امکان استفاده الکترونیکی کتابها اثار دکترریالوم یکی از یکی بهتر ودغنی در اگاهی به زوایای روحی بشری،رو با زبانی ساده و روان مطرح می کند که صداقت و شرافت انسانی یک روانپزشک توامان ارزش بیشتری به انها می بخشد روانپزشکی مسیول که در حین انجام کار با بیمارانش ،دایم در حال روانکاوی شخصی خود بود که بتواند از پنهانی ترین بخشهای وجودی خود اگاه باشد او در برخورد با دغدغه های ۴ گانه مشترک بشری خیلی عالی ،انسان تنها ،افسرده ،... رو صادقانه تحلیل می کند و از طرفی با گروههای روان درمانی ،و در درمان متقابل گروهی از عهده این کار هم به نحو عالی برامده است حقیقتا ارزو دارم ،ادرس ایمیلی هز ایشون داشته باشم‌ خیلی خواهان تماس با ایشان و ابرلز احساس قلبی ام به ایشون هستم اگر در این مورد یاریم دهید ،بسیاررسپاسگزاررخواهم بود
کاربر ۲۲۳۸۸۳۹
ببخشید در آخر خانوم ایشون مرده ؟ یا زنده مونده ؟
kaveh
مریلین یالوم سال ۲۰۱۹ در سن ۸۷ سالگی درگذشت
صفحه قبل۱صفحه بعد