آینه‌ای برابر آینه‌ات می‌گذارم

دانلود و خرید آینه‌ای برابر آینه‌ات می‌گذارم

۴٫۲ از ۵۰ نظر
۴٫۲ از ۵۰ نظر

برای خرید و دانلود   آینه‌ای برابر آینه‌ات می‌گذارم  نوشته  نغمه نائینی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

نظرات کاربران

faezeh
یکی از قشنگ ترین رمان هایی بود که خوندم این کتاب به دوستانی که طرفدار رمان هستن پیشنهاد می کنم، از دستش ندیدن، این رمان یک داستان عاشقانه روایت می کنه داستان عشق در نسل های مختلف با تفکر های مختلف
Amene
عاشقانه و آرام که در دو دوره زمانی جنگ و اکنون ( چند سال پیش) اتفاق میفته. عشق هانیه و امیرعلی که در دوران جنگ از هم جدا می‌افتند و حالا بعد از سال‌ها هانیه همراه با پسر و همسرش به ایران برمی‌گرده. از جمله داستان‌های با پرداخت خوب، داستان زیبا، قلم خوب نویسنده‌‌گان که من سال‌های پیش خوانده بودم و دوستش داشتم.
ل.صفوی
داستانی عاشقانه بسیار ملموس و به واقعیت نزدیک. این داستان داستان زندگی خیلی از مادران و پدران ماست. همچین خیلی از بچه های نسل من و ما که در خانواده های سنتی مذهبی بزرگ شدن. خواندن داستان را تو ص یه میکنم و سپاس از نویسنده محترم. 🙏🙏🙏
samira70
عالیه این رمان. بااینکه درمورد دوران جنگ نیست ولی آثار جنگ رو بخوبی روی بخشی از زندگی ادمها بخوبی نشون میده. عشقهایی که قربانی شدند و مسیر زندگی خیلیها عوض شده. عاشقانه های خیلی قشنگی داره.
f.s
یکی از بهترین کتابایی که خوندم.
m.b
رمان بسیار شیوا و روان بیان شده و به خوبی توانسته از پس روایت داستانی که قصدش را داشته، بربیاید. عشق در رمان به زیبایی به تصویر کشیده شده و خواننده را با خود تا انتها با شوق چگونگی وصال همراه میکند.
mehr2
خوب بود ولی عالی نبود خیلی درهمه بیشتر از همه دلم برا نامدار سوخت 😭
نسیبه
فقط بعنوان یک معتاد به کتابخوانی میگم این کتاب فوق العاده بود
کاربر ۱۱۳۳۷۴۴
در مجموع خوب بود هرچند از دست هانیه ی داستان خیلی حرص میخوردم ولی پایان خوبی داشت
ماندانا رضایی
بسیار زیبا و آموزنده..لذت بخش بود
صفحه قبل۱۲۳صفحه بعد