حضرت محمد (ص)

دانلود و خرید حضرت محمد (ص)

قصه‌های زندگانی چهارده معصوم (ع)؛ ۱

۳٫۵ از ۸ نظر
۳٫۵ از ۸ نظر

برای خرید و دانلود   حضرت محمد (ص)  نوشته  جواد  نعیمی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

نظرات کاربران

مریم.
من بسیار راضی هستم.عالی بود.😍😍⁦❤️⁩نویسنده طوری متن را با رنگ لعاب نوشته که شما با خواندن داستان به عمق داستان رخنه میکنید.😍⁦❤️⁩🥰کاش کمی از معصومین الگو بگیریم.🤲🤲😭
رضا.صاد
«کتاب اول از طرح مطالعاتی» یک کتاب مختصر و مفید در مورد زندگی و شخصیت حضرت محمد (ص) بنظرم کتاب خوبی هست. اینکه داستان‌گونه نوشته شده جذاب‌ترش کرده. اگه وقت و حوصله خوندن کتاب های طولانی و حجیم رو ندارید این کتاب رو بخونید. قلم و سبک نوشتن این نویسنده رو من دوست دارم.
abi
همون مطالبی که هممون توی مدرسه بلد بودیم رو با یکم رنگ و لعاب نوشته . همین. نه چیز جدیدی ، نه مطلب خاصی. هیچی
مریم.
سلام خانمی که اطلاعات شما درباره حضرت محمد که درورد خداوند براو و خاندان پاکش باد زیاد است.چه خوب که درباره این انسان بزرگ اطلاعات زیادی داری.اما کتاب ها و داستان هایی که درمورد امامان و پیامبران است حتی اگر بارها مطالعه کنید هر بار با عشق و علاقه بیشتر پیگیر ادامه داستان میشوید.اگر هم که شما راضی نیستید طوری سخن نگویید که دیگران را از کسب اطلاعات بیشتر دور کنید.شاید همگان مانند شما در دوران مدرسه یاد نگرفته باشند.درضمن همین رنگ و لعاب است که خواندن را برای ما شیرین تر کرده است.
صفحه قبل۱صفحه بعد