با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چگونه برای یک سخنرانی خوب آماده شویم

دانلود و خرید کتاب صوتی چگونه برای یک سخنرانی خوب آماده شویم

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی چگونه برای یک سخنرانی خوب آماده شویم  نوشته  گروه نویسندگان سایت هاو کن یو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی چگونه برای یک سخنرانی خوب آماده شویم

کتاب صوتی چگونه برای یک سخنرانی خوب آماده شویم یکی از آثار مجموعه چگونه‌های دست یافتنی است که در انتشارات نوین کتاب گویا به صورت صوتی تولید شده است. این فایل صوتی را که برگرفته از مقالات سایت Howcanu است، با نویسندگی گروه نویسندگان هاو کن یو با ترجمه مهرنوش گلبازی و صدای کاوه یانقی می‌شنوید.

مجموعه چگونه‌های دست یافتنی که در نوین کتاب گویا صوتی شده است، مجموعه‌ای کاربردی در زمینه‌های گوناگون اعم از موفقیت، کسب وکار، سلامت، روان‌شناسی و رشد فردی است. کتاب‌های این مجموعه که به قلم افراد متخصص ایرانی و خارجی نوشته شده‌اند، به شما کمک می‌کنند تا راهکارهایی عملی را برای بهبود و ارتقای خود در زمینه‌های گوناگون و ترک عادات نادرست تجربه کنید. شما با گوش دادن مقالات این مجموعه در زمانی اندک می‌توانید به راهکارهایی مفید و قابل اجرا دست پیدا کنید.

درباره کتاب صوتی چگونه برای یک سخنرانی خوب آماده شویم

برای ارائه یک سخنرانی خوب باید متن سخنرانی خود را حفظ کنیم و آن را فراموش نکنیم. اگر تا به حال سخنرانی کرده باشید می دانید که به خاطر نیاوردن یک جمله یا مطلب چقدر می تواند تمرزک انسان را هنگام سخنرانی بهم بریزد و او را گیج کند و باعث بشود که دوباره و دوباره تپق بزند. در این مقاله خواهید آموخت که چگونه جلوی فراموش کردن متن سخنرانی را بگیرید و متن را چگونه حفظ کنید که ان را فراموش نکنید.

کتاب صوتی چگونه زبان بدن را بخوانیم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مدیران، معلمان، دانشجویان، اساتید، سخنرانان و همه کسانی که این جایگاه را تجربه کرده و می‌کنند.

بخشی از کتاب صوتی چگونه زبان بدن را بخوانیم

قبل از اینکه به بررسی روند واقعی آمادگی برای یک سخنرانی و چگونگی حفظ کردن متن یک سخنرانی بپردازیم اجازه دهید دو اشتباه رایج که بسیاری از افراد در هنگام آماده شدن برای یک سخنرانی انجام می‌دهند، را بررسی کنیم. نکاتی که می تواند به یک مشکل بزرگ در هنگام سخنرانی به وجود آورده و یا حتی به قیمت خراب شدن کل سخنرانی بیانجامد. در ادامه این دو موضوع را با هم بررسی میکنیم:

۱. آماده شدن برای سخنرانی با واو به واو حفظ کردن

بسیاری از افراد برای اطمینان حاصل کردن از اینکه تمام جزئیات موجود در متن یک سخنرانی را به طور کامل به یاد خواهند آورد، سعی می‌کنند متن سخنرانی خود را واو به واو حفظ کنند و آن را آنقدر تمرین می‌کنند تا زمانی که هر کلمه‌ی آن در ذهن آن‌ها حک شود. این کار به تا حدی قابل درک است؛ زیرا اکثر افراد به طور طبیعی از سخنرانی کردن در عموم می‌ترسند و هنگامی که زمان انجام آن می‌رسد می‌خواهند تمام و کمال آماده‌ باشند و هیچ خطایی از آن‌ها سر نزند.

در حالیکه انجام این امر منطقی و قابل توجیه به نظر می‌رسد اما جوانبی منفی نیز دارد که می تواند برای شما گران تمام شود. از جمله اینکه زمانی که در تلاش برای حفظ کردن کلمه به کلمه‌‌ی سخنرانی خود هستید، نمیتوانید بر روی گیرایی و جذابیت ارئه تان کار کنید. این ضعف هنگام ارائه‌ی سخنرانی می‌تواند سبب شود نوع بیان کلمات شما مانند یک ربات به نظر برسد. شما به قدری بر روی به یادآوردن هر بخش از سخنرانی‌تان تمرکز می‌کنید که توانایی تغییر آهنگ صدایتان برای جذب بیشتر شنونده را از دست می‌دهید و زمانی که وضعیت حکم می‌کند قدری راحت و آزاد صحبت کنید توان انجام این کار را ندارید.

مشکل دیگر به خاطر آوردن تمامی کلمات و جملات است که شما باید بار ها و بار ها مرور کرده باشید و در هنگام سخنرانی اگر تنها جمله ای از خاطرتان برود با فاجعه ای بزرگ در ذهن خود مواجه خواهید شد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۱۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۷٫۳ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۱۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۷٫۳ مگابایت