با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مانند زن رفتار کن مانند مرد فکر کن

دانلود و خرید کتاب صوتی مانند زن رفتار کن مانند مرد فکر کن

۴٫۰ از ۲ نظر
۴٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی مانند زن رفتار کن مانند مرد فکر کن  نوشته  استیو هاروی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی مانند زن رفتار کن مانند مرد فکر کن

کتاب صوتی مانند زن رفتار کن مانند مرد فکر کن اثری از استیو هاروی، مجری مشهور تلویزیون است. این اثر از زنان و مردان، تفاوت‌های آن‌ها با یکدیگر و همچنین عقیده حقیقی مردان درباره ازدواج، عشق، دوستی و تعهد صحبت می‌کند. 

نسخه صوتی این اثر را با ترجمه گیسو ناصری و صدای تایماز رضوانی می‌شنوید. 

درباره کتاب صوتی مانند زن رفتار کن مانند مرد فکر کن

مانند زن رفتار کن مانند مرد فکر کن کتابی است که قرار است به تمام زنان و مردان کمک کند تا روابط خود را سر و سامان دهند. استیو هاروی که خودش را نماینده گروه مردان می‌داند در تلاش است تا مخاطبانش را با طرز تفکر و عقاید مردان آشنا کند. چراکه تفاوت‌ها میان دنیای زنان و مردان و همچنین طرز تفکر و بینش آن‌ها چنان زیاد است که گاه همین تفاوت‌ها منشا مشکلات می‌شوند. 

هاروی که در زمینه مشاوره دادن به زوج‌ها جوان تخصص دارد، درباره سه نیازی صحبت می‌کند که هر مردی در زندگی خود احساس می‌کند: پشتیبانی و حمایت، وفاداری و تعهد و رابطه. اما در عین حال او اذعان می‌کند که مردان موجوداتی ساده هستند و زنان در طرف دیگر، موجوداتی پیچیده. زنان خواسته‌ها و انتظارات زیادی دارند. دوست دارند بدون اینکه چیزی به زبان بیاورند، نیازهایشان از طرف مردان برآورده شود اما چطور می‌توان میان این خواسته‌ها و دو طرف ماجرا، تعادل برقرار کرد؟

مرد نیاز به دلگرمی دارد. اگر همسرش یا شریک عاطفی‌اش هوایش را داشته باشد، او حس می‌کند که پادشاه سرزمینش است. اگر زنان از مردان تشکر کنند و نشان بدهند که قدردان زحمات آن‌ها هستند، مردان دلگرم می‌شوند. همین دلگرمی آنان را وا می‌دارد تا کارهای بیشتری برای زنان انجام دهند. نویسنده تلاش می‌کند تا به زنان واقعیتی را درباره مردان بیان کند: اینکه آن‌ها تغییرپذیر نیستند. اما زنان می‌توانند با درایت خود و بر اساس شناخت صحیح و همچنین نیاز مردان طوری رفتار کنند که تعاملی سازنده حاصل شود.

کتاب صوتی مانند زن رفتار کن مانند مرد فکر کن را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

کتاب صوتی مانند زن رفتار کن مانند مرد فکر کن اثری عالی برای زوج‌هایی است که در ارتباطشان مشکلاتی دارند. اگر از شنیدن و مطالعه کتاب‌های حوزه موفقیت و خودیاری لذت می‌برید، این کتاب صوتی را گوش کنید. 

درباره استیو هاروی

استیو هاروی، نویسنده، هنرپیشه و تهیه کننده برنامه‌های تلویزیونی و رادیویی، در سال ۱۹۵۷ به دنیا آمد. او که در زمینه مشاوره به زوج‌ها تخصص دارد با انتشار کتابش در این زمینه در سال ۲۰۰۹ به شهرت رسید. این کتاب همچنین در سراسر دنیا هم خیلی محبوب و پرطرفدار است.

استیو هاروی، میزبان چند برنامه در رادیو است. برنامه گفتگوی استیو هاروی، نزاع خانوادگی و برنامه صبحگاهی از آن جمله‌اند. او علاوه بر کتاب مانند زن رفتار کن مانند مرد فکر کن، کتاب‌های دیگری را هم به رشته تحریر درآورده است که از میان آن‌ها می‌توان به مانند فرد موفق فکر کن مانند فرد موفق رفتار کن و صاف و پوست کنده صحبت کن اشاره کرد. هاروی همچنین بشردوست و موسس بنیاد استیو و مارجوری هاروی است. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۵ ساعت و ۳۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۱۳٫۲ مگابایت
زمان۰۵ ساعت و ۳۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۱۳٫۲ مگابایت