با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
خجالت نکش زندگی کن ...

دانلود و خرید کتاب صوتی خجالت نکش زندگی کن ...

۸۲ قانون طلایی برای غلبه بر کمرویی

۳٫۵ از ۴ نظر
۳٫۵ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی خجالت نکش زندگی کن ...  نوشته  لیل لوندز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی خجالت نکش زندگی کن ...

کتاب صوتی خجالت نکش زندگی کن... نوشته لیل لوندز و ترجمه فرخ بافنده، ۸۲ قانون طلایی را برای غلبه بر کمرویی بیان می‌کند. کتابی که در دست دارید حاوی راهکارهای عملی و روزمره‌ای است برای غلبه بر کمرویی و یافتن اعتماد به نفس لازم جهت ابراز عقاید، احساسات و افکارتان در جمع. در این کتاب با ذکر مثال‌های ساده و عینی و ضمن تحلیل رفتارهای فرد در روابط شخصی و خانوادگی و شغلی، راهکارهایی ارائه شده است که با به‌کار گرفتن آنها خواهید توانست بر نقطه‌ضعف فلج‌کننده کمرویی تسلط پیدا کنید و به آنچه همواره در نظرتان غیرممکن می‌نمود دست یابید.

درباره کتاب خجالت نکش زندگی کن...

لیل لنوندز، متخصص شناخته شده در زمینه ارتباطات انسانی در کتاب خجالت نکش زندگی کن... راهکارها و قوانین طلایی را بیان می‌کند که به افراد مختلف کمک می‌کند تا به مشکل خجالت و کمرویی خود غلبه کنند.

خجالت نکش زندگی کن... راهکارهایی عملی دارد. نویسنده با بیان مثال‌های ساده و عینی به افراد کمک می‌کنند تا خود را در موقعیتی که پیش آمده تصور کنند و به واسطه این راهکار بتوانند شرایط را به نحوی که مطابق با خواسته خودشان باشد، تغییر دهند. راهکارهای کتاب به مخاطبان کمک می‌کند تا یاد بگیرند چطور در موقعیت‌های مختلف، بر کمرویی خود غلبه کنند و آنچه را که واقعا از ذهنشان می‌گذرد، خواسته حقیقی و نظر واقعی‌شان را بیان کنند.

خجالت و کمرویی می‌توانند مانند یک عنصر فلج کننده، زندگی روزمره را دچار اختلال کند و مشکلات دیگری را هم به زندگی فرد اضافه کند. برای اینکه کم کم با این چالش خداحافظی کنید، این کتاب را بردارید و به راهکارهای ارائه شده فکر کنید و آن‌ها را در زندگی خودتان نیز اجرا کنید. نتیجه می‌تواند حیرت آور باشد!

شنیدن کتاب خجالت نکش زندگی کن... را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب برای تمام کسانی است که دوست دارند بر مشکل خجالت و کمرویی غلبه کنند.

درباره لیل لوندز

لیل لوندز، متخصص شناخته شده در زمینه علوم ارتباطات انسانی است. تمرکز او در کار بر تعاملات ناخودآگاهی است که در ارتباطات بین فردی اتفاق می‌افتد.

لیل لوندز سمینارهای علمی مختلفی را در همین زمینه در نقاط مختلف دنیا برگزار کرده است و کتاب‌های بسیار پرفروشی نوشته است. عموم آثار او درباره مهارت‌های ارتباطی در زندگی شخصی، کسب و کار، روابط اجتماعی و عاشقانه است. کتاب‌های او به بیش از پنجاه زبان در دنیا ترجمه شده است.

بخشی از کتاب خجالت نکش زندگی کن...

: آیا باید به دیگران بگوییم که خجالتی هستیم؟

« تو خجالتی هستی؟ حتماً شوخی می‌کنی! »

این اتفاق برای همه ما می‌افتد. یک دوست یا یکی از اعضای خوش‌قلب خانواده‌ات با خوش‌خیالی به تو پیشنهاد می‌دهد که: « خوب چرا راحت به بقیه نمی‌گویی خجالتی هستی؟ اگه این کار را بکنی، دیگه پیش آنها معذب نیستی ».

با شنیدن این حرف تصمیم می‌گیری که این کار را بکنی. حتی یکی دو تا سناریو هم به ذهنت می‌رسد. با خودت می‌گویی:

اگر این موضوع را با آنها در میان بگذارم می‌گویند: « بمیرم الهی، تو خجالتی بودی و من نمی‌دونستم؟ آخ، می‌فهمم چه حالی داری! خیلی حس بدیه. من واقعاً دلم می‌خواد با تو دوست بشم و کمکت کنم تا از شرش خلاص بشی ».

نه بابا، فکر نکنم با این کار دردی از من دوا بشه ...

اگر رازم را با کسی که قرار است با هم ازدواج کنیم در میان بگذارم، او می‌گوید: « وای چه عالی! به نظر من « آدم‌های خجالتی » خیلی جذابند! بیا یه قراری بذاریم و بریم بیرون. اون وقت می‌توانی هر چی دلت می‌خواد، راجع به کمرویی‌ات برایم حرف بزنی ».

به همین خیال باش ...

به این ترتیب تصمیم می‌گیری که فعلاً حرفی به کسی نزنی.

کار عاقلانه‌ای است! من از روی تجربه خودم می‌توانم بگویم که اگر این کار را بکنی، دقیقاً چه چیزی می‌شنوی. دیگران فقط به حرف‌هایت می‌خندند و چیزی مثل این می‌گویند: « وای، تو یکی دیگه نه! حتماً شوخی می‌کنی. تو که خجالتی نیستی. منظورم اینه که تو خیلی دوست‌داشتنی هستی؛ خیلی می‌جوشی ... » و خلاصه از این جور حرف‌ها! همیشه همین طور است.

اجازه بده در این جا یک نکته مهم را اضافه کنم. اگر برحسب اتفاق زیر نظر روانشناسی هستی که تشویقت می‌کند کمرویی‌ات را بروز بدهی، این کار را بکن. هر توصیه‌ای که روانشناس می‌گوید از توصیه‌هایی که در این کتاب آمده مهم‌تراست. همه آدم‌های خجالتی مثل هم نیستند و شیوه درمان هم از یک فرد به فرد دیگر فرق می‌کند.

من دارم با چنگ و دندان راهم را در دوره فوق‌لیسانس باز می‌کنم. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
Mah(D)
۱۴۰۰/۰۱/۰۸

به نظرم کتاب کاربردی نیست. فقط دو سه تا ایده میده. مخصوصا وقتی از نیمه کتاب که میگذره بیشتر به درد افراد خارجی با فرهنگ خودشون میخوره

کاربر ۲۲۶۰۴۴۷
۱۴۰۰/۰۱/۱۳

کتاب خوبی برای افزایش اعتماد به نفس و هم گام سازی ذهن و جسم . من که دوست دارمش شما هم بخونید ضرر نمی کنید بخصوص اگر کمرو هستید یا مشکل اعتماد به نفس دارید همین الان اقدام کنید و

- بیشتر

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۱۰ ساعت و ۰۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۹۰٫۹ مگابایت
زمان۱۰ ساعت و ۰۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۹۰٫۹ مگابایت