با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سی و پنج سالگی نادین در یک نگاه

دانلود و خرید کتاب صوتی سی و پنج سالگی نادین در یک نگاه

۲٫۵ از ۲ نظر
۲٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی سی و پنج سالگی نادین در یک نگاه  نوشته  جو سَپ  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی سی و پنج سالگی نادین در یک نگاه

سی و پنج سالگیِ نادین در یک نگاه داستانی از جو سپ، نویسنده معاصر امریکایی است که با ترجمه سحر مرعشی و صدای هاجر رهگذر می‌شنوید. این داستان در ژانر داستان برق آسا (flash fiction) قرار می گیرد.

داستان برق‌آسا یا فلش فیکشن اصطلاحی است که گردآورندگان مجموعه‌ای به همین نام برای نوعی از داستان بسیار کوتاه ابداع کرده‌اند؛ فلش فیکشن داستانی که حجمش از ۲۵۰ کلمه تا ۷۵۰ کلمه متغیر است. در واقع در این قالب داستان نویسی، نویسنده به دنبال کشفی ضربه‌زننده و غافلگیر کننده و وارد کردن شوکی به خواننده است.

شنیدن داستان سی و پنج سالگیِ نادین در یک نگاه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

همه علاقه‌مندان به داستان های کوتاه مخاطبان این داستان‌اند.

بخشی از کتاب سی و پنج سالگی نادین در یک نگاه

سلول‌های مغزش دارند از بین می‌روند، یکی یکی یکی. روزانه صدهزارتایشان باهم او را ترک می‌کنند. اگر بی‌حرکت در جای خود باقی بماند و سخت تمرکز کند، می‌تواند از بین رفتنشان را حس کند. یکی یکی یکی، سلول‌ها به سمت لگنش پایین می‌آیند. یک مهاجرت دسته‌جمعی، یک جابه‌جایی عظیم، اصل بقای ماده. مغزش دارد از او فرار می‌کند.

و تازگی‌ها پی برده که شوهرش هم همین‌طور.

شوهرش می‌گوید: «فقط به کمی زمان نیاز دارم»، چشمان قهوه‌ایش خیس‌اند و مثل سگ‌های کوچکِ کاکرْ معصوم. «یجور تعطیلات کوچیک از زندگی زناشویی. فقط یکی دو سال تا خودم رو پیدا کنم.»

حتی نمی‌دانست که مرد خودش را گم کرده است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
وحید
۱۴۰۰/۰۱/۰۳

بد نبود. البته باید فرهنگ آمریکا رو خوب شناخت که بشه باهاش ارتباط برقرار کرد. در مورد جمله آخر قصه هم یه کم شک دارم که درست ترجمه شده یا نه😏

فواد انصاری
۱۳۹۹/۱۲/۲۰

این اباطیل چیه که میزارید؟

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۰۷ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۶٫۹ مگابایت
دسته بندی
زمان۰۰ ساعت و ۰۷ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۶٫۹ مگابایت