با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چگونه دوباره ورزش را شروع کنیم

دانلود و خرید کتاب صوتی چگونه دوباره ورزش را شروع کنیم

۲٫۷ از ۳ نظر
۲٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی چگونه دوباره ورزش را شروع کنیم  نوشته  گروه نویسندگان سایت هاو کن یو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی چگونه دوباره ورزش را شروع کنیم

چگونه دوباره ورزش را شروع کنیم یکی از آثار مجموعه چگونه‌های دست یافتنی است که در نوین کتاب گویا تولید صوتی است. این فایل صوتی را که برگرفته از مقالات سایت Howcanu است، با نویسندگی نویسندگان سایت و صدای کاوه یانقی می‌شنوید.

مجموعه چگونه‌های دست یافتنی که در نوین کتاب گویا صوتی شده است، مجموعه‌ای کاربردی در زمینه‌های گوناگون اعم از موفقیت، کسب وکار، سلامت، روان‌شناسی و رشد فردی است. کتاب‌های این مجموعه که به قلم افراد متخصص ایرانی و خارجی نوشته شده‌اند، به شما کمک می‌کنند تا راهکارهایی عملی را برای بهبود و ارتقای خود در زمینه‌های گوناگون و ترک عادات نادرست تجربه کنید. شما با گوش دادن مقالات این مجموعه در زمانی اندک می‌توانید به راهکارهایی مفید و قابل اجرا دست پیدا کنید.

درباره کتاب چگونه دوباره ورزش را شروع کنیم

خیلی از ما همیشه می خواهیم یک ورزش را شروع کنیم اما هیچ وقت زمان مناسب آن نمی‌رسد. خیلی‌ها هم می‌خواهیم ورزشی را که ترک کرده‌ایم از نو شروع کنیم اما نمی‌دانیم چگونه چون مشغله‌های زیادی داریم و بهانه‌های گوناگونی که نمی‌گذارند دوباره به سراغ ورزش برویم. با این کتاب همراه شوید تا همه مواردی که باعث می‌شوند دوباره تمرین‌هایتان را از سر بگیرید، به شما آموزش دهد.

شنیدن کتاب چگونه دوباره ورزش را شروع کنیم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 اگر می خواهید ورزشتان را که خیلی وقت است ترک کرده‌اید دوباره شروع کنید این اثر را بشنوید.

بخشی از کتاب چگونه دوباره ورزش را شروع کنیم

مشکلات را تسهیل کنید

بهانه ها برای ورزش نکردن فراوان هستند ولی برخی از آن ها واقعا یک مشکل اساسی و جدی به حساب می آیند. گاهی هزینه زیاد، انگیزه را از بین می برد، گاهی مسافت و فاصله دور از محل ها ورزش و باشگاه، گاهی روابط اجتماعی شما در سالن های ورزشی و ترس از حضور در این محل ها. از طرف دیگر هم اگر شما در باشگاه لذت نمی برید، ادامه داده به این کار به عنوان یک عادت سخت خواهد بود.

به هر حال مشکلات و موانعی در این مسیر بر سر راه شما قرار دارنند ولی همگی قابل حل هستند. کافیست بخواهید و برای آن برنامه ریزی کنید.

اگر هزینه ها سنگین است می تواند به سالن های تمرین ارزان قیمت تر بروید و یا برنامه ریزی مالی برای آن داشته باشید تا طی یک ماه بدون دغدغه هزینه ها را پرداخت کنید. در صورت در دسترس نبودن سالن ها تمرین گزینه های بعدی که پارک ها و گروه های ورزشی عمومی است را تست کنید و اگر باز به نتیجه نرسیدید گزینه بعدی داخل خانه است. کافیست بخواهید. مشکلات را شناسایی کنید و برای رفع موانع اقدام کنید.

برنامه ورزشی خود را برای ساعات مناسب برنامه ریزی کنید

زمان تمرین ورزشی خود را در زمانی قرار ندهید که به سادگی با وقوع یک امر مهم تر نادیده گرفته شود. بعد از زمان کار یا اولین کار در شروع صبح بهترین زمان برای برنامه ریزی تمرین ورزشی بهترین زمان است. سعی کنید تایمی را برای تمرین کردن انتخاب کنید که احتمال درگیر شدن با سایر کار ها در آن وجود ندارد. مثلا انتخاب ساعتی همچون ساعت 22 برای تمرین کردن به راحتی با مهمانی ها و دورهمی های دوستانه و خانوادگی تداخل پیدا خواهد کرد.

قبل تر در هاو کن یو در رابطه با اینکه چکونه می توانید برنامه و پلن برای کار های روزانه داشته باشید صحبت کردیم که می توانید در سایت سرچ و مطالعه کنید.

زمانی که در ابتدای شکل گیری این عادت هستید ،زمان نهار ورزش کردن به سادگی قابل کنسل شدن است .

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۱۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۳٫۰ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۱۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۳٫۰ مگابایت