با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
عروس

دانلود و خرید کتاب صوتی عروس

۱٫۵ از ۲ نظر
۱٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی عروس  نوشته  آنتوان چخوف  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی عروس

کتاب صوتی عروس داستانی از آنتوان چخوف با ترجمه کیانوش رزاقی و صدای مصطفی طالبیان است. این داستان درباره ازدواج دختر نوجوانی به نام نادیا است که ناگهان و بر اثر اتفاقی عجیب، بهم می‌خورد. 

درباره کتاب صوتی عروس

عروس داستان زندگی دختر نوجوانی به نام نادیا است. او قرار است با جوانی به نام آندوریچ، که پسر کشیش است، ازدواج کند. نادیا سراپا شوق و شور است. آن‌ها تاریخ ازدواج را نیز مشخص کرده‌اند. اما در این هنگام، مردی به نام ساشا که از خویشاوندان دور مادربزرگ است، از مسکو می‌آید. او اندیشه‌هایی متفاوت از دیگران دارد. در کمال تعجب نادیا ازدواجش را بهم می‌زند چون می‌خواهد همراه ساشا به مسکو برود و تحصیلاتش را ادامه دهد...

کتاب صوتی عروس را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به داستان‌های کوتاه از شنیدن کتاب صوتی عروس لذت می‌برند. اگر به ادبیات روسیه و آثار چخوف علاقه دارید، این کتاب را از دست ندهید. 

درباره‌ی آنتوان چخوف

آنتون پاولوویچ چِخوف در ۲۹ ژانویه ۱۸۶۰ در تاگانروگ زاده شد. او داستان‌نویس و نمایش‌نامه‌نویس برجسته روس است که در زمان حیاتش بیش از ۷۰۰ اثر ادبی آفرید. چخوف را مهم‌ترین داستان کوتاه‌نویس برمی‌شمارند و در زمینه نمایش‌نامه‌نویسی نیز آثار برجسته‌ای مانند باغ آلبالو از خود به‌جا گذاشته‌است. موضوعاتی که آنتوان چخوف در آثارش به آن‌ها می‌پردازد فرصت‌های از دست رفته زندگی، آدم‌هایی که حرف همدیگر را نمی‌فهمند، حمله به ارزش‌های غلط اما رایج اجتماع و تضاد طبقاتی است.

چخوف در۱۵ ژوئیه ۱۹۰۴ در ۴۴ سالگی بر اثر خون‌ریزی مغزی درگذشت.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Roshanak Azari
۱۳۹۹/۰۹/۲۳

ترجمه کتاب بسیار ضعیف است.

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۰۵ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۵۹٫۷ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۰۵ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۵۹٫۷ مگابایت