با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی آمریکا اثر ژان بودریار

دانلود و خرید کتاب صوتی آمریکا

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی آمریکا  نوشته  ژان بودریار  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی آمریکا

کتاب صوتی آمریکا نوشته ژان بودیار و ترجمه عرفان ثابتی اثری فلسفی و اجتماعی است که به طور کلی درباره جامعه آمریکا و تاثیر رسانه‌ها صحبت می‌کند. این اثر را با صدای فریاد موسویان می‌شنوید. 

درباره کتاب صوتی آمریکا

ژان بودیار، فیلسوف معاصر در کتاب آمریکا به جامعه آمریکا نگاهی انداخته است. او مشاهداتش را در این کتاب ثبت کرده است و از تاثیری که رسانه‌ها و سینما بر مردم دارند نوشته است. او معتقد است که بعد از قدرت گرفتن رسانه‌های جمعی، معانی قبلی واقعیت زیر و رو شده است. حالا که فرهنگ رسانه بر انسان‌ها سیطره پیدا کرده است، ما با واقعیت سروکار نداریم...

کتاب صوتی آمریکا را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

علاقه‌مندان به موضوعات فلسفی و اجتماعی از شنیدن کتاب صوتی آمریکا لذت می‌برند. 

درباره ژان بودیار

ژان بودریار ۲۷ ژوئیه ۱۹۲۹ در فرانسه متولد شد. او جامعه‌شناس، فیلسوف و نظریه‌پرداز پسامدرنیته و پساساختارگرایی است. ژان بودریار معروفترین و جنجالی‌ترین نظریه‌پرداز پسامدرنیته است. او استدلال می‌کند که جوامع پسامدرن از تکنولوژی‌های اطلاعاتی و ارتباطاتی اشباع شده و به عصر وانمایی (شبیه‌سازی) وارد شده‌اند. از میان آثار بودیار می‌توان به نظام اشیا، فوکو را فراموش کن، آینه تولید، جامعه مصرفی؛ اسطوره‌ها و ساختارها و مبادله نمادین و مرگ اشاره کرد. بودیار ۶ مارس ۲۰۰۷ چشم از دنیا فروبست. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
𝓓𝓻. 𝓷𝓮𝓰𝓪𝓻
۱۳۹۹/۰۸/۲۹

حقیقت کتاب صوتی «آمریکا» در بردارنده‌ی توصیفاتی فلسفی در یک جامعه می‌باشد. این اثر تالیف ژان بودریار است. این نویسنده نظریه‌ای به‌نام وانمودگی را ذکر کرده که به‌طور کلی مفهوم این نظریه یعنی جهانی که ما تصور می‌کنیم واقعی نیست و

- بیشتر

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۵ ساعت و ۵۹ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۲۹٫۷ مگابایت
زمان۰۵ ساعت و ۵۹ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۲۹٫۷ مگابایت