با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سونات کرویتسر

دانلود و خرید کتاب صوتی سونات کرویتسر

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی سونات کرویتسر  نوشته  لئو تولستوی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی سونات کرویتسر

سونات کرویتسر اثر نویسنده شهیر روس، لئوتوستوی است. سونات کرویتسر داستان اعترافات یک مرد خود آزارِ تحت حسادت‌های جنسی و برانگیزنده‌ی شور و احساسات آدمی است. 

نام این داستان برگرفته از معروفترین سونات ویولن و پیانوی بتهوون است که او آن را به ویولنیست فرانسوی معروفِ هم عصر خود، رودلف کرویتسر اهدا نمود. این سونات در سال ۱۸۰۳ و درست مدت کمی بعد از نوشتن وصیت نامه‌ی هایلیگن‌شتات توسط بتهوون ساخته شد .

تولستوی دو سال از دوران شصت سالگی‌اش را صرف نوشتن این داستان که مضمون اصلی آن عشق و زناشویی است، کرد. 

 درباره کتاب صوتی سونات کرویتسر

تولستوی در این داستان در کنار ترسیم تصورات ذهنی‌اش و خلق یک اثر داستانی، در لفافه به شرح شرایط زندگی اجتماعی و سیاسی اواخر قرن نوزدهم روسیه و موشکافی در روانشناسی فردی و زندگی زناشویی افراد می‌پردازد.

 او از زبان یک مسافر به کاوش در بسیاری از مسائل لاینفک زندگی زناشویی که در زمان خودش عمدا یا سهوا اغلب نادیده گرفته می‌شده می‌پردازد و داستان را حول تفکرات و اندیشه‌های مردی می‌گرداند که قریب به یقین از آن به عنوان ابزاری برای بیان حقایق نهفته در ذهن خود و آرام ساختن طغیان افکارش در آن دوره، بهره برده است. 

شنیدن کتاب صوتی سونات کرویتسر را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به داستان‌های روان‌شناسانه را به شنیدن این کتاب دعوت می‌کنیم.

 


نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۴ ساعت و ۵۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۰۲٫۷ مگابایت
زمان۰۴ ساعت و ۵۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۰۲٫۷ مگابایت