با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کدام حزب برنده می‌شود؟

دانلود و خرید کتاب صوتی کدام حزب برنده می‌شود؟

۴٫۴ از ۸ نظر
۴٫۴ از ۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی کدام حزب برنده می‌شود؟  نوشته  آرمان سلطان‌زاده  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی کدام حزب برنده می‌شود؟

کتاب صوتی کدام حزب برنده می‌شود نوشته عزیزنسین، نویسنده و طنزپرداز اهل ترکیه است. این کتاب شامل داستان‌ها و حکایاتی از عزیز نسین است. آثاری طنز اما در حقیقت نقد سیاست و جامعه و وضع موجود که با صدای گرم آرمان سلطان‌زاده می‌شنوید.

 این اثر ۱۷ داستان دارد که هرکدام ویژگی‌های خود را دارند و به موضوعی می‌پردازند. 

 شنیدن کتاب کدام حزب برنده می شود را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 علاقه‌مندان به طنز سیاسی و اجتماعی.

 درباره عزیزنسین

محمت نصرت با نام هنری عزیز نسین، مترجم و نویسنده و طنزنویس ۲۰ دسامبر ۱۹۱۵ در استانبول به دنیا آمد. ماجرای انتخاب این اسم مستعار برای خودش هم داستانی جذاب دارد. او عزیز که نام پدرش است را به عنوان نام هنری خود انتخاب کرد. نسین در زبان ترکی به معنای «تو چه‌کاره‌ای؟» است. او که سردبیری گاهنامه طنز را بر عهده داشت، به دلیل دیدگاه‌های سیاسی‌اش، چندین بار به زندان افتاد. داستان‌های کوتاه عزیز نسین در ایران به دست مترجمان مختلفی مانند ثمین باغچه‌بان، احمد شاملو، رضا همراه و صمد بهرنگی به فارسی ترجمه شد و در سراسر دنیا آثار او را به سی زبان می‌خوانند. عزیز نسین از یک سوقصد از طرف گروه‌های افراطی در حادثه آتش‌سوزی هتل جان سالم به در برد و در نهایت در ۶ ژوئیه ۱۹۹۵ در آلاچاتی در استان ازمیر ترکیه چشم از دنیا فروبست.


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
dragon
۱۳۹۹/۰۹/۰۶

خیلی عالی و خوب

{°-°}Hosein
۱۳۹۹/۰۹/۲۳

عالی

توحيد
۱۴۰۰/۰۱/۱۳

بعضی داستاناش خیلی خوب و تا حد زیادی شبیه طنازی های نقادانه ی خود ما در ایران بود که در برابر مشکل ها از خودمون بروز می دیم. فقط، موسیقی متنش اعصاب خورد کنه. گویندگی هم، همومطور که از آرمان

- بیشتر
مریم و محمد نیکو صفت
۱۳۹۹/۱۰/۰۷

خیلی باحاله گوش کنید خنده داره.😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😹😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍🎧🎧🎧🎧🎧🎧🎧🎧🎧🎧🎧🎧🎧🎧🎧🎧🎧🎧🎧🎧🎧

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۴ ساعت و ۴۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۶۴٫۹ مگابایت
دسته بندی
زمان۰۴ ساعت و ۴۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۶۴٫۹ مگابایت