با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی کلئوپاترا اثر کارلو ماریا فرانزرو

دانلود و خرید کتاب صوتی کلئوپاترا

۴٫۱ از ۸ نظر
۴٫۱ از ۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی کلئوپاترا  نوشته  کارلو ماریا فرانزرو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی کلئوپاترا

کتاب صوتی کلئوپاترا نوشته کارلو ماریا فرانزرو نویسنده ایتالیایی است. در این کتاب، با داستان زندگی کلئوپاترا، یکی از مهم‌ترین فراعنه مصر آشنا می‌شوید. این کتاب صوتی پنج فصل دارد، که به‌ترتیب وقایع تاریخی، به بررسی زندگی بزرگ‌ترین زن تاریخ مصر، می‌پردازد. در این کتاب نویسنده با امانت‌داری سعی کرده است، تمام وقایع مهم زندگی کلئوپاترا، توطئه‌ها و دسیسه‌ها، نوع سلطنت، لشکرکشی‌ها و روابط عاشقانه‌ی او را، برای خواننده روایت کند.

درباره کتاب کلئوپاترا

کلئوپاترا، آخرین فرعون مصر و یکی از بزرگترین پادشاهان زن در تاریخ جهان است. او نقش زیادی در قدرت گرفتن حکومت مرکزی مصر داشت. زیبایی خیره‌کننده‌ی کلئوپاترا، چیزی است که مورخان، درباره‌ی آن بسیار سخن گفته‌اند اما پلوتارک معتقد است که زیبایی کلئوپاترا نه بی‌همتاست، و نه بیننده را میخ‌کوب می‌کند. به‌نظر پلوتارک، جادوی کلئوپاترا در لطافت طبع و لحن صدایش بود. او با زیرکی و دلربایی، بسیاری از بزرگ‌مردان را به‌زانو درآورد و به این ترتیب، سلطنتش را بیش از پیش استوار کند. کلئوپاترا در ۴۰ سالگی با خودکشی یه زندگی‌اش پایان داد. این کتاب سعی دارد با نگاهی تاریخی به سراغ این زن تاثیرگذار برود.

شنیدن کتاب کلئوپاترا را به چه کسانی یپشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به تاریخ جهان پیشنهاد می‌کنیم

نظرات کاربران

salehpour behrooz
۱۳۹۹/۰۷/۰۹

کتاب جالبی البته من کتاب متنی را خواندم

zahraparhoun
۱۳۹۹/۱۲/۰۲

برای من مثل یک رمان بود تا یک کتاب تاریخی( در واقع من انتظار بیشتری داشتم از کتاب) متنش روون و خوبه. واسه من بعضی وقتا کشش نداشت.

شاد
۱۴۰۱/۰۴/۰۵

کتاب جالبی بود و تاثیرگذار

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۱۰ ساعت و ۴۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۶۱۶٫۴ مگابایت
دسته بندی
زمان۱۰ ساعت و ۴۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۶۱۶٫۴ مگابایت