با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی زندگی خود را دوباره بیافرینید اثر جفری ای. یانگ

دانلود و خرید کتاب صوتی زندگی خود را دوباره بیافرینید

۳٫۲ از ۱۵۶ نظر
۳٫۲ از ۱۵۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی زندگی خود را دوباره بیافرینید  نوشته  جفری ای. یانگ  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی زندگی خود را دوباره بیافرینید

جفری یانگ و جنت اس. کلونسو إ دو نویسنده کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید با تمرکز بر دوران کودکی ریشه‌ی اختلالات شخصیتی را مورد بررسی قرار می‌دهند و تلاش می‌کنند با آموزش روش‌های ساده و کاربردی، به ما در راستای بهبود وضعیت‌مان کمک کنند.

درباره کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید

معمولا با شنیدن نام کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید، همه حدس می‌زنند که این کتاب مجموعه‌ای از مطالب بی‌اعتبار است که فقط قصد دارد جملات شعاری را در ذهن ما جاگذاری کند. مطالب مفید این و متن روان آن، باعث می‌شود تنها با مطالعه چند فصل ابتدایی آن احساس رغبت برای ادامه دادن آن‌ داشته باشیم. نویسندگان این کتاب ضمن استفاده از شرح‌حال بعضی از بیماران واقعی، نشان می‌دهند که چگونه هر یک از این الگوهای نامناسب در دوران کودکی شکل‏گرفته‏اند و استانداردی برای ارزیابی خودمان در بزرگسالی می‌شوند. آن‌ها که از صاحب‏نظران حوزه شناخت‌درمانی هستند، به شناسایی، نشانه شناسی، سبب شناسی و درمان ۱۱ الگوی رفتاری مخرب و تکراری پرداخته‏اند که به خودانگاره منفی ربط دارند.

درست است که گاهی اوقات از مسئولیت‌ها فرار می‌کنیم و پرخاشگر می‌شویم و تاحدودی از زندگی نا‌امید می‌شویم، اما اگر بتوانیم گودالی عمیق به گذشته خودمان حفر کنیم و کودک ترسیده درونمان را در آغوش بگیریم متوجه می‌شویم این‌ها نتیجه تله‌های رفتاری کودک درون ماست. جفری یانگ و جنت اس. کلونسو این کتاب را ابزار قدرت‌مندی برای درمان مشکلات مراجعان براساس رویکردهای شناخت‏درمانی و طرح‏واره ‏درمانی می‌دانند.

نکته‌ای قابل توجه درباره کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید این است که نویسنده‌ی آن ‌یک روانشناس و روان‌درمانگر است و این کتاب را با رویکرد طرحواره درمانی و بر طبق شناخت درمانی نوشته است. در این کتاب، جفری یانگ به معرفی ۱۱ تله پرداخته است و سپس برای مشخص شدن میزان فعال بودن هر تله در زندگی افراد، تست‌هایی را قرار داده است. پس از آنکه تله‌ها به ما معرفی شد و تست‌ها را انجام دادیم، یانگ به ما روش‌هایی برای کنترل این تله‌ها می‌آموزد. کنترل آن‌ها باعث می‌شود که‌ کمتر در دام آن‌ها بیوفتیم و سعی کنیم بیشتر به مدیریت زندگی خودمان بپردازیم، به‌طوری که واقعا به کمک این کتاب بتوانیم زندگی خودمان را بازآفرینی کنیم.

چرا باید کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید را گوش کنیم؟

کتاب صوتی زندگی خود را دوباره بیافرینید با آموزش خودشناسی به شما کمک می‌کند تا الگوهای نادرست رفتاری را شکست داده و از چرخه مداوم تکرار رنج‌ها بیرون بیایید. این کتاب می‌تواند به ما کمک کند از سد مشکلاتی که در کودکی برایمان پیش آمده و نتوانسته‌ایم با آن‌ها کنار بیاییم رد شویم. این مسئله باعث می‌شود بسیاری از مشکلات بزرگ‌سالیمان نیز به صورت خودکار برطرف شود.

شنیدن این کتاب را به چه کسی پیشنهاد می کنیم؟

همه انسان‌ها نیاز دارند که با طرحواره‌های خود آشنا شوند. این کار باعث می‌شود که انسان‌ها به حل و مدیریت این احساس‌ها و تله‌ها در زندگی خود بپردازند. بنابراین در هر جایگاه و شرایطی هستید، می‌توانید از مطالب مفید این کتاب استفاده مفید داشته باشید.

درباره جفری یانگ

جفری یانگ روانشناس مطرح آمریکایی است که در سال ۱۹۵۰، متولد شد. او بنیانگذار موسسه‌ی شناخت درمانی نیویورک و موسسه طرحواره درمانی است. جفری یانگ خودش طرحواره درمانی را بنیان گذاری کرده و توسعه داده است. او چندین کتاب مهم در زمینه نظریه شناختی رفتاری و طرحواره درمانی نوشته است. او همین‌طور به عنوان مدرس در دانشکده روانشناسی کالج دانشگاه کلمبیا نیز فعالیت می‌کند. دکتر یانگ با جست‌وجو در ریشه‌های مشکلات ذهنی مبتنی بر احساسات و روابط افراد، اقدام به درمان آن‌ها می‌کند.

دکتر یانگ تحصیلات ابتدایی خود را در دانشگاه ییل آمریکا به پایان رساند و پس از آن مدرک دکترای خود را از دانشگاه پنسیلوانیا دریافت کرد. مدرک پسا دکترای خود را نیز در مرکز شناخت درمانی دانشگاه پنسیلوانیا به همراه دکتر بک تکمیل کرد و پس از آن به عنوان مدیر بخش آموزش و پژوهش شروع به فعالیت کرد. دکتر یانگ بیش از 24 سال سابقه سخنرانی‌های بین‌المللی در زمینه‌های شناخت درمانی و طرحواره درمانی دارد. او مقالات بسیار زیادی در شاخه‌های شناخت و طرحواره‌ درمانی دارد. همچنین دو کتاب مطرح «طرحواره درمانی، راهنمای تمرین برای متخصصین سلامت روان» و «زندگی خود را دوباره باز بیافرینید» که کتابی مطرح در زمینه خود شناسی مبتنی بر طرحواره درمانی است، را منتشر کرده است. دکتر یانگ علاوه‌بر نویسنده بودن به عنوان راهنما و مشاور در بسیاری از موسسات و پژوهشکده‌های طرحواره و شناخت درمانی فعالیت می‌کند. همچنین دکتر یانگ در نوشتن کتاب «مقایسه اثر بخشی شناخت درمانی در مقایسه با داروهای ضد افسردگی» نیز همکاری کرده است.

فهرست کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید

قدردانی

1. مقدمه‌ای از آرون بِک

2. پیشگفتار

3. تله‌های زندگی

4. شما گرفتار کدام تلۀ زندگی شده‌‌اید؟

5. درک تله‌های زندگی

6. تسلیم، فرار و ضد حمله

7. تله‌های زندگی چگونه تغییر می‌کنند؟

8. لطفاً مرا تنها نگذار

9. نمی‌توانم به تو اعتماد کنم

10. هرگز به محبتی که می‌خواهم نمی‌رسم

11. من با دیگران سازگار نمی‌شوم

12. به تنهایی از عهدۀ این کار بر نمی‌آیم

13. به زودی فاجعه رخ می‌دهد

14. من بی ارزش هستم

15. احساس شکست می‌کنم

16. همیشه کارها را به شیوه‌ای که تو می‌خواهی انجام می‌دهم

17. تلۀ زندگی: تعیین معیارهای پرتوقعانه

18. می‌توانم هرآنچه می‌خواهم داشته باشم

19.فلسفۀ تغییر

تکه هایی از کتاب صوتی زندگی خود را دوباره بیافرینید

کریستین، کسی که پایش شکسته بود، مثالی از یک شخصیت ضد حمله زننده است. او با صرف تمام انرژی‌اش در راه رسیدن به مقامی بالا و استقلال کامل، با تله‌ی خود روبه‌رو می‌شود. او با مبارزه دائمی با حس نالایقی، سعی در جبران بیش از اندازه دارد. او همواره به خود و دیگران یادآوری می‌کند که می‌تواند به تنهایی از عهده امور برآید. او از نوعی وابستگی مستمر رنج می‌برد. کریستین فردی کارآمد است. کارآمد بودن او از بارزترین ویژگی‌هایش است، اما در درون خودش احساس اضطراب شدیدی می‌کند. او دائم نگران است که مبادا کارش را به‌درستی انجام ندهد. هر بار که ترفیع می‌گیرد - که البته زیاد هم رخ می‌دهد - از اینکه نتواند امور را به‌خوبی انجام دهد می‌ترسد. زمانی که دوستانش او را برای مدیریت کاری انتخاب می‌کنند، به‌خوبی از عهده نقشش برمی‌آید، اما دلهره و ترس زیادی دارد. ترس کریستین او را به مراحل بالاتری از کارآمد بودن سوق می‌دهد تا جایی که خودش را در هر امری سوق می‌دهد تا جایی که خودش را در هر امری به سطح استادی می‌رساند. مشکل اینجاست که او از خودش راضی نیست. فکر می‌کند که در حال فریب دیگران است. همه موفقیت‌هایش را کوچک و اشتباهات و خطاهایش را بزرگ می‌شمارد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۶۰)
VAFA.m.R
۱۳۹۹/۰۶/۲۰

گوینده اصن خوب نیس😑و اینکه تمام ۱۹ساعت بدون فهرست و یک جا ارائه شده...حیف این کتاب خوب که نسخه صوتیشو انقد بی کیفیت تهیه کردین!

Paria Zahiri
۱۳۹۹/۱۱/۲۳

صدای گوینده واقعا مناسب نیست ، بد تر از صدا ، لحن ایشون

mehdi soltani
۱۴۰۰/۰۲/۰۲

یکی از بهترین کتاب ها برای حل گره های درونی هر انسانی. فکر می کنم بسیاری ار تله های زندگی که در این کتاب بیان شده، به دلیل نوع شرایط زندگی و تربیتی ما در ایران، در بسیاری از افراد

- بیشتر
کاربر ۲۲۸۳۸۲۴
۱۳۹۹/۰۷/۲۳

بر خلاف نظر دوستان گویندگی خوب است. گوینده بد گوش نکردین پس😁فقط اصلا شبیه کتاب نیست.باید پارتیشن بندی میشد

hamra afra
۱۳۹۹/۰۷/۱۸

چرا فهرست نداره ، و همه در یک فصل هست، لطفا فصل بندیش اصلاح شود،بعدش هم واسه من کامل دانلود نمیشه خطا میده

کاربر ۲۷۶۹۱۰۲
۱۴۰۰/۰۱/۲۲

به همه دوستان پیشنهاد میکنم کتاب بسیار خوب و فوق‌العاده ای هست اسمی که روی کتاب هست واقعا مناسبه و مطمعنم پشیمون نمیشید از خوندنش. بسیار ممنون از دوست عزیزی که این کتاب رو به من معرفی کرد

hamed
۱۳۹۹/۰۷/۲۳

یه کتاب خوب اما با فایل خراب و خش دار و بدون فصل بندی!

pooneh
۱۳۹۹/۰۷/۱۲

چرا فهرست نداره و عین ۱۹ ساعت تو یک ویسه؟🙀

کاربر ۲۱۱۲۴۵۷
۱۴۰۰/۰۱/۱۷

اتفاقا برخلاف بقیه بنظرم گویندگی خوب است ،نمونه ترجمه دکتر حمیدپور رو از سایت دیگر با قیمت۲۲ تومن دانلود کردم گوینده در حد بچه دبستان بود ،واقعا عذاب اور لود گوش دادن .

حامد میردار
۱۴۰۰/۰۱/۰۱

جدا از گویندگی متن کتاب بسیار عالی و کاربردی هستش

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
قیمت نسخه چاپی۶۵,۰۰۰ تومان
شابکundefined
زمان۱۹ ساعت و ۳۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۰۹۰٫۸ مگابایت
قیمت نسخه چاپی۶۵,۰۰۰تومان
زمان۱۹ ساعت و ۳۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۰۹۰٫۸ مگابایت