با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
و کوهستان به طنین آمد

دانلود و خرید کتاب صوتی و کوهستان به طنین آمد

۴٫۵ از ۶ نظر
۴٫۵ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی و کوهستان به طنین آمد  نوشته  خالد حسینی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی و کوهستان به طنین آمد

کتاب صوتی و کوهستان به طنین آمد، اثر دیگری از نویسنده‌ی توانای بادبادک‌باز و هزار خورشید تابان، خالد حسینی است. داستان بی‌نظیری که روایتگر سرنوشت دو کودک در خانواده‌ای فقیر در افغانستان است. 

نسخه‌ی صوتی کتاب و کوهستان به طنین آمد را با ترجمه‌ی نسترن ظهیری و صدای جمعی از گویندگان توانای کشور، بشنوید و روزی جادویی برای خودتان رقم بزنید.

درباره کتاب صوتی و کوهستان به طنین آمد

فقر می‌تواند آدم را مجبور به کارهایی کند که تا قبل از آن، حتی لحظه‌ای هم فکرش را نمی‌کرد. فقر باعث می‌شود تا آدم‌ها، در جنگ درونی، خودشان را به نداری و نداشته‌ها ببازند.

و کوهستان به طنین آمد قصه‌ی روابط عاطفی و فقر است. دختر کوچک افغانی به اسم پری، برادرش عبدالله را خیلی دوست دارد و می‌خواهد همیشه کنارش بماند. اما پدر، به دلیل فقر، مجبور می‌شود او را به خانواده‌ای ثروتمند بفروشد. پری به ناچار با خانواده جدیدش روانه فرانسه می‌شود. اما ماجرا به اینجا ختم نمی‌شود. دلتنگی عبدالله، برادر بزرگ‌تر، برای خواهر کوچکش، بخش دیگری از این قصه است. 

و کوهستان به طنین آمد داستانی زیبا است که روایت‌های متنوعی را در دل خودش جای می‌دهد و با نگاهی دقیق و تیزبین به فقر، زندگی در فقر و روابط عاطفی و عشق اعضای خانواده نگاه می‌کند. و کوهستان به طنین آمد داستانی معمولی نیست. داستانی واقع‌گرایانه است که تنها گوشه‌ای از درد و رنج زندگی‌ مردم افغان را نشان می‌دهد.

کتاب صوتی و کوهستان به طنین آمد را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

تمام علاقه‌مندان به رمان و داستان‌های خارجی از شنیدن کتاب صوتی و کوهستان به طنین آمد لذت می‌برند. اگر آثار دیگر خالد حسینی را خوانده و دوست‌داشتید، کتاب صوتی و کوهستان به طنین آمد هم نظرتان را به خود جلب می‌کند. 

درباره‌ی خالد حسینی 

خالد حسینی نویسنده‌ی توانای افغان ۴ مارس ۱۹۶۵ در کابل متولد شد. پدر او تاجیک و مادرش اصالتا پشتون بودند. مادر در دبیرستان دخترانه فارسی و تاریخ درس می‌داد و پدرش دیپلمات وزارت خارجه بود. همین موضوع آن‌ها را در سال ۱۹۷۶ به پاریس کشاند و کمی بعد با برکنار شدن پدر از کار به آمریکا مهاجرت کردند. خالد حسینی تحصیلاتش را در رشته پزشکی در دانشگاه پزشکی شهر سن دیگو به اتمام رساند و در سال ۲۰۰۶ از سوی آژانس پناهندگان سازمان ملل (UNHCR) به عنوان سفیر حسن نیت این سازمان در افغانستان شناخته شد. او در سفری که به افغانستان داشت، بنیاد خالد حسینی را در سال ۲۰۰۷ برای کمک به افغان‌ها، بنیان نهاد. 

خالد حسینی رمان‌هایی نوشته است که برای مدت‌های طولانی در فهرست پرفروش‌های نیویورک‌تایمز قرار گرفتند. بادبادک‌باز که اولین اثر اوست به ۴۸ زبان ترجمه شده است. آثار دیگر او، هزار خورشید تابان، و کوهستان به طنین آمد و دعای دریا است که همگی به فارسی ترجمه شده‌اند. خالد حسینی به همراه همسر و دو فرزندش در سن‌خوزه کالیفرنیا زندگی می‌کند. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۱۳۰۶۶۷۹
۱۴۰۰/۰۲/۲۸

خیلی طولانی شد اخراش .ولی در کل قشنگ بود .با غم همیشگی افغانستانی اش

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۱۹ ساعت و ۱۸ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۸۰۰٫۷ مگابایت
زمان۱۹ ساعت و ۱۸ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۸۰۰٫۷ مگابایت