دانلود کتاب صوتی روانشناسی زنان اثر کارن هورنای با صدای بهجت توجه | طاقچه
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی روانشناسی زنان اثر کارن هورنای

دانلود و خرید کتاب صوتی روانشناسی زنان

نویسنده:کارن هورنایمترجم:سهیل سمیگوینده:بهجت توجهانتشارات:استودیو نوار
۲٫۹ از ۱۷ نظر
۲٫۹ از ۱۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی روانشناسی زنان  نوشته  کارن هورنای  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی روانشناسی زنان

کتاب صوتی روان‌شناسی زنان اثر کارن هورنای، روان‌شناس است. او در رشته روان‌پزشکی تحصیل نموده و در زمان حیات خود به فعالیت‌های حرفه‌ای در این زمینه پرداخته است. 

کتاب صوتی روان‌شناسی زنان مجموعه‌ای از مقالات هورنای درخصوص زنان است، مقالاتی که حاصل مشاهدات بالینی و تجربیات هورنای است.

 درباره کتاب روان‌شناسی زنان

کارن هورنای در کتاب صوتی روان‌شناسی زنان به بررسی رفتارهای زنان پرداخته و از طرفی مردان را در جهت شناخت زنان راهنمایی می‌کند. از جمله موضوعاتی که در کتاب مذکور به آن پرداخته شده می‌توان به موضوع تک‌همسری، بی‌اعتمادی و گمانه‌زنی‌های میان زن و شوهر، مشکلات و موانع بر سر راه ازدواج و... اشاره نمود.

قابل‌ذکر است که کارن هورنای در کتاب مذکور با این عقیده و باور رایج بین مردم که مردها در مقایسه با زن‌ها به چندهمسری گرایش بیشتری دارند؛ مخالفت کرده است. اگر تا به امروز به زن بودن خود می‌بالیدید که با شنیدن این کتاب احساس رضایتتان دوچندان می‌شود، اما اگر این طور نیست، با شنیدن این کتاب در خصوص توانایی‌ها و مزایای زن بودن خود آگاه می‌شوید و با حس بهتری از زن بودن به زندگی خود ادامه می‌دهید.

 شنیدن کتاب روان‌شناسی زنان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

هورنای، این کتاب را با هدف شناخت جنس مخالف و اخذ بهترین تصمیم در هنگام برخورد با جنس مخالف نوشته است؛ بنابراین شنیدن این کتاب به تمام زنان و مردانی که به دنبال بهبود روابط خود هستند، پیشنهاد می‌گردد.

بخشی از کتاب روانشناسی زنان

ما به تلاش‌های زنان برای کسب استقلال و گسترش حوزه‌ی علایق و فعالیت‌هایشان از سر بدبینی نگاه می‌کنیم و بر اساس همین نگرش، اصرار می‌ورزیم که این‌گونه تلاش‌ها صرفاً در شرایط مبرم اقتصادی مجاز است و اساساً با شخصیت ذاتی و گرایش‌های طبیعی زنان منافات دارد. به همین نحو، چنین تصور می‌شود که این‌گونه تلاش‌ها سودی برای زنان در بر ندارند و زن باید وجود خود را کاملاً وقف مرد یا وظایف خاص مادری کند.

در اکثر زنان میان احساسات جنسی و زندگی عاطفی رابطه‌ی تنگ‌تری وجود دارد و این امر به طور حتم دلایل زیست‌شناختی روشنی دارد. به‌این‌ترتیب، رویکرد خصمانه فورا در ناتوانی و بی‌رغبتی در برقراری رابطه‌ی جنسی نمود می‌یابد. این رویکرد دفاعی نسبت به مردان ضرورتاً ریشه‌های بسیار عمیق ندارند. در بعضی موارد مردانی که بتوانند در این زنان احساسات لطیفی برانگیزانند، می‌توانند به طور کامل بر سردمزاجی آنان نیز غلبه کنند.

آموزش در خصوص ازدواج به قدری ناچیز است که اغلب ما حتی نمی‌دانیم که وقتی از موهبت عاشق شدن برخوردار می‌شویم، باید گام‌به‌گام بنای ازدواجی موفق را پی بریزیم. در حال حاضر برای پر کردن شکاف میان قانون و خوشبختی تنها یک‌راه شناخته شده وجود دارد. این راه مستلزم تغییر در رویکرد شخصی ما در جهت ترک مطالباتی است که از همسرمان داریم. منظورم مطالباتی است که نه میل و آرزو، بلکه تقاضایند.


دیگران دریافت کرده‌اند

نظرات کاربران

Azadeh
۱۴۰۱/۰۴/۱۵

من نسخه چاپی این کتاب را خواندم،ساده ،علمی و روان بود.

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۱۱ ساعت و ۰۹ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۴۷۶٫۵ مگابایت
زمان۱۱ ساعت و ۰۹ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۴۷۶٫۵ مگابایت