دانلود کتاب صوتی نیمه‌ی تاریک وجود اثر دبی فورد با صدای شهره روحی | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی نیمه‌ی تاریک وجود اثر دبی فورد

دانلود و خرید کتاب صوتی نیمه‌ی تاریک وجود

توانایی و رؤیاهای خود را دوباره به‌دست آورید

۴٫۱ از ۲۱۸ نظر
۴٫۱ از ۲۱۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی نیمه‌ی تاریک وجود  نوشته  دبی فورد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی نیمه‌ی تاریک وجود

میکرو کتاب صوتی نیمه تاریک وجود اثر دبی فورد یکی از تأثیرگذارترین و راهگشاترین نوشته‌ها در زمینهٔ فراروان‌شناسی است که از زمان نخستین انتشار آن در ایران در سال ۱۳۸۰ تا کنون، یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های خودشناسی در ایران بوده است.

میکروکتاب‌ چکیده‌ای از کتاب اصلی است که در زمانی حدود ۵۰ دقیقه دانش کامل کتاب را در اختیار شما می‌گذارد و مهمتر اینکه فضای کتاب کامل حفظ شده و لذت مطالعه را از دست نمی‌دهید.

درباره کتاب صوتی نیمه تاریک وجود (میکروکتاب)

همه ما از روبرو شدن با نیروهای منفی و تاریکی‌های درونی خود دوری می‌کنیم، غافل از اینکه همین تاریکی‌های درونی می‌تواند ما را به روشنایی‌های زندگی برساند.

نیمه تاریک وجود در مورد شناسایی توانایی‌هایی شخصی و درونی است. شما در این میکروکتاب صوتی که چکیده‌ای از کتاب اصلی است، با تمام لایه‌های پنهان خودتان مواجه می‌شوید و برای اینکه تبدیل به بهترین نسخه از خودتان شوید، تغییراتی درونی ایجاد می‌کنید. پس اگر فکر می‌کنید که می‌توانید بهتر باشید و سرنوشت بهتری برای خودتان داشته باشید، این میکروکتاب را بشنوید و تمرین‌های آن را دقیق انجام دهید.

شنیدن کتاب صوتی نیمه تاریک وجود (میکروکتاب) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

همه علاقه‌مندان به کتاب‌های خودشناسی و موفقیت.

درباره دبی فورد

دبی فورد یک متخصص شناخته شده بین‌المللی در زمینه تحول شخصی است. او علاوه‌بر نویسندگی، سخنران انگیزشی و مربی زندگی است. او هشت کتاب پرفروش در مورد دردهای درونی و مقابله با ترس را به رشته تحریر درآورده است. دبی فورد موسسه‌ای به نام «یکپارچگی فورد» تأسیس کرد تا آموزگارانی را در زمینه توسعه شخصی و بهبود مهارت‌های فردی تربیت کند. همچنین او یکی از نویسندگان پرطرفدار در دنیاست.

بخشی از کتاب صوتی نیمه تاریک وجود (میکروکتاب)

حقیقت این است که دنیا، درون ما قرار دارد و همگی بخشی کوچکی از این جهان هستیم. راستش خیلی طول کشید تا به این باور رسیدم. در گذشته چشم خود را به روی دنیای درونی و بیرونی آدم‌های اطرافم بسته بودم و آن‌ها را در دایره خوب و بد مقایسه می‌کردم.

اما حالا می‌توانم هر آنچه که می‌خواهم درون خودم ببینم را درون دیگران هم ببینم و آن را در آغوش بکشم. این یعنی پذیرش تفاوت‌هایی که شاید زمانی از آن فراری بودم.

هنگامی که بتوانیم با این حقیقت روبرو شویم، دست از وانمود کردن برمی‌داریم. این موضوع هم به آموخته‌های دوران کودکی‌مان بازمی‌گردد، به ما گفته‌اند که با دیگران متفاوت هستیم و دیگران همیشه پایین‌تر از ما قرار دارند و ما به طرز عجیبی برتر هستیم، البته به برخی هم آموخته شده که صلاحیت نفس کشیدن هم ندارند و در این دنیا اضافی هستند.

همین موضوعات عواقب خطرناکی را در جامعه ایجاد می‌کند. مثلا وقتی به یک سفیدپوست می‌گویند برتر هستی، باوری در ذهنش شکل می‌گیرد که سیاه‌پوستان در ردیف پایین‌تر و پست‌تر قرار دارند و اینطور می‌شود که نژادپرستی شکل می‌گیرد.

این مَن‌مَن کردن‌ها موانع بزرگی را سر راه ما قرار می‌دهند و باعث می‌شود که به جای درک جوهر وجودی خویش، به دنبال قضاوت کردن دیگران باشیم. هر چیزی که در دیگران آن را بد می‌شمارید، مطمئن باشید خودتان سرشار از آن ویژگی هستید. اگر فکر می‌کنید دیگران خودخواه‌اند، یادتان باشد به همان اندازه شما هم می‌توانید خودخواه باشید. اگر دیگران را شجاع می‌بینید، انعکاسی از شجاعت درونی خودتان است.

هدف از آفرینش انسان این است که تمام جهان را به همراه خوبی‌ها و بدی‌هایش درون خود داشته باشد. به همین دلیل باید به انسانیت خویش اجازه دهیم جهانی شود، خود را بروز دهد تا بتوانیم آن چه را که شایسته خودمان است را دریافت کنیم.

البته هیچ وقت فکر نمی‌کردم بتوانم خودم را بخشی از جهان بدانم. مثلا می‌گفتم من که یک بی‌خانمان نیستم، قاتل و دزد هم نیستم. هر چقدر تلاش می‌کردم که این صفات را به خودم نسبت دهم، مقاومتم بیشتر می‌شد. تا اینکه سوار قطاری شدم. زنی در قطار سر فرزندش فریاد کشید. با خودم گفتم محال است من با فرزندم این طور رفتار کنم. او زن بدی است. اما بعد فکر کردم که اگر فرزندم تمام شکلاتش را روی لباس سفیدم بریزد، امکان دارد من هم عصبانی شوم و صدایم را بالا ببرم. به همین دلیل فهمیدم من هم قابلیت این را دارم که رفتارهای بی‌رحمانه‌ای از خودم بروز دهم.

از آن زمان بود که سعی کردم خودم را در قالب همه آدم‌ها تصور کنم، مانند آدم‌های مهربان، غمگین، شاد، حریص، چاق، لاغر و... اگر هم برایم سخت بود این کار را انجام دهم، از خودم سوال می‌کردم.

مثلا می‌پرسیدم که آیا ممکن است من کودک آزاری کنم؟ آیا ممکن است کسی را به قتل برسانم؟ به این نتیجه رسیدم که اگر در دوران کودکی خود مورد ضرب و شتم قرار گرفته باشم، هر رفتاری را می‌توانم از خودم نشان دهم، بدون آنکه عذاب وجدان داشته باشم.

انجام این کار برایم سخت بود، اما بعد از مدتی متوجه شدم که صدای درونی من که همه چیز را به باد انتقاد می‌گرفت، ساکت شد. این چیزی بود که همیشه آرزویش را داشتم.

معرفی نویسنده
عکس دبی فورد
دبی فورد
آمریکایی | تولد ۱۹۵۵ - درگذشت ۲۰۱۵

دبی فورد، نویسنده‌ی آمریکایی در حوزه‌ی کمک به خویشتن است که آثارش از پرفروش‌ترین کتاب‌های آمریکا محسوب می‌شوند. کتاب‌های فورد به بیش از ۲۰ زبان ترجمه شده‌اند. او همواره مردم را تشویق می‌کرد تا به جای دنبال کردن کمال، عیوب خود را بپذیرند. فورد ابایی از اینکه بگوید زمانی به مواد مخدر اعتیاد داشته است، نداشت و اغلب در کتاب‌هایش به مبارزه‌ی خود با سوء مصرف مواد مخدر اشاره می‌کرد که به دلایلی از جمله طلاق والدینش و احساس کافی نبودن، شدت گرفته بود.

دیگران دریافت کرده‌اند

نظرات کاربران

zahra
۱۳۹۹/۰۵/۰۶

فوق العاده😍😍😍😍

محمد حامی
۱۴۰۰/۰۶/۱۷

بعد از خوندن این کتاب، یه قدرتی درون من زنده شد، و اون "قدرتِ بخشندگی" بود. بعد از خوندن این کتاب، همۀ اون افرادی که به من به نوعی بدی کرده یا به نوعی ظلم کرده بودن رو بخشیدم. و

- بیشتر
Elnaz Sahebnori
۱۴۰۰/۱۰/۲۵

به مناسبت سالگرد تولدم ☕️♥️

M.ap
۱۴۰۰/۰۶/۱۱

راه های زیادی برای رسیدن به درک شهودی وجود دارد یکی از راه هاش بالا بردن فرکانس وجودی فرد با تمرینات مدیتیشن هست که به اصطلاح فرد قابلیت دریافت پیام های مثبت کائنات پیدا میکنه دبی فورد هم از این

- بیشتر
Saeed Khomani
۱۳۹۹/۱۲/۱۸

نویسنده کل دانش خودش و از کمپ های ترک اعتیاد و سخنرانی های انگیزشی داره . کل کتاب هم درباره درمان های مسیح گونه این شخصه که اصلا چیز جالبی نیست . درنهایت هم به شما جملات کائناتی و انگیزشی

- بیشتر
امیر وحیدی
۱۴۰۰/۰۳/۲۷

نویسنده در این کتاب مثل یه دوست با خواننده ارتباط میگیره و تغییرات خوبی رو سریع در خودتون ایجاد میکنید‌. من بقیه کتابهاش رو هم میخرم. گوینده هم عالی هستن.

کاربر ۱۹۴۳۳۸۴
۱۴۰۰/۱۱/۱۶

من به عنوان کسی که با یکی از دوستان نزدیک و صمیمی خودم از نظر فکری چالش داشتم می تونم بگم این کتاب با بیان روان و ساده و لحن دل نشین گوینده یکی از بهترین هاست کمک می‌کنه نقطه

- بیشتر
mohamadreza noruzi
۱۴۰۰/۰۶/۲۳

کتاب عالییییییی فقط مترجم از لحاظ زبان عمومی و ترجمه ی ساختار گرامری ضعیف مثلا if only رو به جا اینکه ترجمه کنه "ای کاش" گفته بود "اگر فقط "، این کار جمله رو بی معنی کرده بود

کاربر ۲۶۵۱۰۸۶کتاب خوبیه خوشم امد
۱۳۹۹/۱۲/۲۸

عالیه توصیه میکنم

lida
۱۴۰۰/۰۵/۰۴

عالی بود.

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۲۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۷۸٫۲ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۲۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۷۸٫۲ مگابایت