با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آرامش

دانلود و خرید کتاب صوتی آرامش

۳٫۰ از ۲ نظر
۳٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی آرامش  نوشته  تیم پارکس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی آرامش

آرامش نوشته تیم پارکس یکی از کتاب‌های مجموعه تکه‌های نیک نشر جیحون است.

 درباره کتاب صوتی آرامش

در جهان مدرن و بی‌نهایت آشفته امروزی چگونه می‌توان به آرامش رسید؟ تیم پارکس انگلیسی، مترجم، منتقد و استاد دانشگاه، مردی که عمری به امور معنوی بدبین بود، در این اثر با نام آرامش که یکی از کتاب‌های مجموعه تکه‌های نیک است، خود را در مراقبه‌ عزلت‌نشینی بودایی تصویر می‌کند که سعی دارد در آن به این پرسش پاسخ دهد.

 او با صداقتی بی‌رحمانه و بذله‌گویی‌ای خشک، سفرش از بی‌باوری تا چیزی که رسیدن به آرامش درونی است را بازگو می‌کند و یکی از بزرگترین رمز و رازهای زمانمان را حل می‌کند؛ این که چطور در این عصر مدرن دوام بیاوریم. تیم پاراکس چهارده رمان دارد که به خاطرشان جایزه‌های سامرست موم، لِولین ریس و بتی ترسک را برنده شده و در فهرست نهایی نامزدهای بوکر جای گرفته است. او نوشته‌های غیرداستانی‌ای هم دربارهٔ ایتالیا، فوتبال، خواندن، ترجمه، پزشکی و قطار دارد. 

 درباره مجموعه تکه‌های نیک

مجموعه تکه‌های نیک منتخب و ترجمه‌ای از مجموعه «وینتیج مینی» انتشاران پنگوؤن است که نوشته‌های بزرگترین نویسندگان را درباره زندگی و تجارب انسان‌ساز آن گردآورده است. هر کدام از این کتاب‌های کوچک گزیده‌ای است از اثر یا آثاری از نویسندهٔ نام‌دارش، حول محور موضوعی که روی جلد کتاب آمده است.

 بی‌شک متن اصلی این نویسندگان نامدار که همگی صاحب جوایز معتبر ادبی از جمله نوبل و پولیتزر هستند، تلخیص نشده، بلکه عین جملات نویسنده پیرامون موضوع اصلی از اثر یا آثار مختلف او گلچین شده است. در مجموعهٔ تکه‌های نیک که ترجمهٔ بخش عمده‌ای از مجموعه وینتیج مینی است، سعی شده است تا با حفظ ریتم و لحن نویسندگان مختلف، تنوع فُرمی این رنگین‌کمان ادبی به خوانندهٔ فارسی هم منتقل شود.

 شنیدن کتاب آرامش را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به کتاب‌های موفقیت و روان‌شناسی

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
قیمت نسخه چاپی۱۴,۰۰۰ تومان
شابکundefined
زمان۰۳ ساعت و ۲۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۸۵٫۰ مگابایت
قیمت نسخه چاپی۱۴,۰۰۰تومان
زمان۰۳ ساعت و ۲۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۸۵٫۰ مگابایت