با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
نیروی حال

دانلود و خرید کتاب صوتی نیروی حال

راهنمایی برای بیداری معنوی

۳٫۰ از ۵ نظر
۳٫۰ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی نیروی حال  نوشته  اکهارت  تله  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
در حال حاضر این کتاب از طاقچه قابل دریافت نیست

معرفی کتاب صوتی نیروی حال

 کتابچه صوتی نیروی حال چکیده‌ای از کتاب نیروی حال اِکهارت تُله است. این کتاب، راهنمایی برای بیداری معنوی انسان است. این کتاب تا کنون به بیش از ۳۰ زبان ترجمه شده و زندگی بسیاری را متحول کرده است.

درباره کتاب نیروی حال

تُله در این کتاب به شرح تجربیاتش از زندگی و گوهر زندگی پرداخته است. او در قالب پرسش و پاسخ‌های معنوی در این کتاب درباره نیروی حال و زندگی در لحظه صحبت کرده است.

تا به حال ۳ میلیون نسخه از کتاب نیروی حال به فروش رسیده است. هدف اِکهارت تُله نوشتن کتابی بود که به کمک آن هر شخص عامی بتواند با تأمل و تفکر به روشن‌شدگی برسد. او از الهامات فرقه‌های مختلف و سنت‌های روحی در نگارش این کتاب استفاده کرده است.

شنیدن کتاب نیروی حال را به چه کسانی یپشنهاد می‌کنیم

اگر به کتاب‌های حوزه موفقیت و خودیاری علاقه دارید و وقت کافی برای خواندن کتاب کامل نیروی حال را ندراید، شنیدن کتابچه آن را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتابچه صوتی نیروی حال

تا به حال احساس غوطه‌ور بودن در افکار خود را تجربه کرده‌اید؟ افکارتان با سرعتی بیش از حد به همان مسائل تکراری می‌پردازد. شاید درحالِ حلّ مسئله‌‌ای هستید و یا شاید دارید با درد و رنج خاطرات گذشته کنار می‌آیید.

هرچیزی را امتحان کرده‌اید؛ منطق، معالجه، معنویت و تعمق. اما مهم نیست چقدر سخت تلاش کرده‌ باشید، شما قادر به خلاصی از آن افکار نبوده‌اید. اگر تابه حال در زندگیتان این حس را تجربه نکرده‌اید، از این کتاب قدردانی خواهید کرد. این کتابِ روحی و معنوی به شما می‌گوید که چگونه در لحظه یا زمان حال زندگی کنید.

گذشته، تنها در خاطرات است و آینده نیز تجسم ذهنی ما است. پس تنها چیزی که واقعی است زمان حال می‌باشد. اگر بتوانید در زمانِ حال زندگی کنید، خواهید توانست به تمام درد و رنج‌های خود پایان دهید و در تمام تلاش‌هایتان موفقیت کسب کرده و روشن شوید. تمام عذاب‌های ما، به دلیل مداومت بخشیدن به افکار گذشته و آینده پدید می‌آید. در حالی که آرامشی که به دنبال آن هستیم، همیشه در دسترس‌ ما بوده است. زیرا خودمان منبع آن هستیم. تمام کاری که باید انجام دهیم این است که در زمانِ حال زندگی کنیم.

هدف بیرونی زندگی‌تان می‌تواند هر چیزی باشد، اما هدف درونی و اصلی هر انسان، زندگی کردن در لحظه است. بهترین سبک زندگی، حاضر بودن در زمان حال می‌باشد. اگر این هدف را بدست آورید، هدف بیرونی و ظاهری نیز به راحتی بدست می‌آید. چرا که دیگر خوشبختی‌تان با آن گره نخورده است. باید آگاه باشیم که ذهنمان ما را تعریف نمی‌کند. بلکه ما تماشاگرانِ افکارمان هستیم

پس یک راهِ بهترِ زندگی کردن، این است که روی لحظه‌ها تمرکز کرده و پی ببریم که ما از قبل کامل هستیم. ما هنوز می‎‌توانیم هرچه را که می‌خواهیم به دست آوریم، اما به دست آوردن آن‌ها ربطی به کامل شدن ندارد.

زمانِ حال آنقدر قدرتمند است که می‌تواند تمام مشکلات ما را حل کند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰
قابلیت انتقالدارد
حجم۰ مگابایت