با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
روانشناسی بدبینی

دانلود و خرید کتاب صوتی روانشناسی بدبینی

۲٫۵ از ۲ نظر
۲٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی روانشناسی بدبینی  نوشته  فریمن دنیل  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی روانشناسی بدبینی

دکتر دنیل فریمن در کتاب صوتی روانشناسی بدبینی، درباره پارانویا و افکار بدبینانه صحبت می‌کند. پارانویا یک بیماری‌ است که در آن شخص بیش از اندازه به سلامت و امنیت جانی و مالی خود و اطرافیانش اهمیت می‌دهد و با افکار و توهمات بی‌پایه، خود را شکنجه می‌دهد.

پارانویا در واقع باوری غیر واقعی مبنی بر این  است که دیگران قصد آزار ما را دارند، ما را تعقیب می‌کنند، علیه جان و مال ما توطئه می‌کنند، پشت سرمان حرف می‌زنند و...

بیمار پارانویایی افکار و توهمات بی‌پایه و اساس دارد. ترس و اضطراب وی از آسیب‌هایی است که شاید هرگز برایش اتفاق نیفتند. حسادت و سوء‌ظن به دیگران، احساس ناامنی و بی‌اعتمادی به دیگران، احساس فراموش‌ شدگی از طرف دیگران و حتی از طرف همسر و فرزندان، تعبیر و تفسیر‌های غلط از رفتارها و برخوردهای دیگران و اتفاقاتی که احتمالاً برایش خواهند افتاد، ترس از ارواح و اشباح، عقیده به نیروهای ماوراء‌الطبیعه‌ای که افکارش را کنترل می‌کنند و... همه از نشانه‌های بیماری بدبینی‌اند.

شنیدن کتاب روانشناسی بدبینی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

 کتاب روانشناسی بدبینی اولین کتاب خودیاری برای کسانی است که از افکار بدبینانه و باطل خود رنج می‌برند.

درباره دنیل فریمن

دکتر دنیل فریمن، عضو بنیاد ولکام در انیستیتو روانشناسی کالج سلطنتی لندن است. او مشاور روانشناسی بالینی در موسسه ساوث لندن و نیز همین سمت در بنیاد خیریه خدمات بهداشتی دولتی در شهر مادس‌لی است.

فریمن یکی از پژوهشگران سرشناس جهانی درباره بیماری پارانویا است. جیسون فریمن نیز نویسنده و ویراستار است. او با دنیل فریمن و فیلیپا گارتی در نگارش این اثر همکاری داشته است.


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
مریم
۱۳۹۹/۰۵/۲۸

کتابش رو دوست داشتم ... برای کسانی که دوست دارن از بیماری پارانویا بیشتر بدونند به نظرم کتاب مفیدی باشه.

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۶ ساعت و ۱۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۴۳٫۴ مگابایت
زمان۰۶ ساعت و ۱۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۴۳٫۴ مگابایت