با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تختخوابت را مرتب کن

دانلود و خرید کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن

۳٫۷ از ۳۹ نظر
۳٫۷ از ۳۹ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن  نوشته  ویلیام. اچ. مک‌ریون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی تختخوابت را مرتب کن

«تختخوابت را مرتب کن» نوشته ویلیام اچ مک‌ریون، دریاسالار بازنشسته‌ی نیروی دریایی آمریکا درباره چیزهای کوچکی است که می‌توانند زندگی‌ات و شاید دنیا را تغییر دهند. این کتاب گویای پرفروش ۱۰ فصل دارد و هر فصل به یکی از اصول رفتاری و تربیتی یگان ویژه نیروی دریایی ایالت‌متحده آمریکا می‌پردازد. این رویکردهای رفتاری، ویژگی‌هایی هستند که می‌تواند زندگی روزمره افراد و اجتماع را بهبود بخشد و به پیش ببرد. دریاسالار مک‌ریون چکیده این کتاب را در قالب سخنرانی جشن دانش‌آموختگی دانشگاه تگزاس انجام داده است و در بخشی از آن می‌گوید: شعار دانشگاه این است: «چیزی که در اینجا آغاز می‌شود، جهان را تغییر می‌دهد.» باید اعتراف کنم این جمله را باور دارم و آن را دوست دارم. «چیزی که در اینجا آغاز می‌شود، جهان را تغییر می‌دهد.» امشب تقریباً هشت هزار دانشجو از دانشگاه تگزاس فارغ‌التحصیل می‌شوند. نیمی از آمریکایی‌ها در زندگی‌شان با ده هزار انسان روبه‌رو می‌شوند. تعداد خیلی زیادی است. ولی اگر هر کدام از شما زندگی تنها ده انسان را تغییر داده باشد و هر کدام از این ده نفر نیز زندگی ده نفر دیگر را تغییر داده باشد- فقط ده نفر- در این صورت در پنج نسل –صدوبیست‌وپنج سال- دانشجویان سال ۲۰۱۴ زندگی هشتصد میلیون نفر را تغییر خواهند داد. ولی تغییرِ دنیا می‌تواند در هر جایی و توسط هر کسی اتفاق بیفتد. بنابراین چیزی که در اینجا آغاز می‌شود می‌تواند دنیا را تغییر دهد، ولی سؤال این است: پس از اینکه دنیا را تغییر دادید، چه شکلی خواهد بود؟ جنسیت، پیشینه‌ی مذهبی یا قومی، جهت‌گیری ذهنی و یا جایگاه اجتماعی شما مهم نیست. در این دنیا مشکلات ما مشابه است و درس‌هایی که برای غلبه بر این مشکلات و حرکت رو به جلو یاد می‌گیریم- تغییر دادن خودمان و دنیای اطرافمان- برای همه‌ی ما به شکلی برابر کاربرد دارند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲۱)
hasan nosrati
۱۳۹۷/۱۲/۲۳

اگر در زندگی انگیزه ای ندارید و خود را بسیار بسیار بیچاره تصور می کنید این کتاب برایتان مفید خواهد بود اگر هم هدفمند هستید باز هم این کتاب پیشنهاد خوبی خواهد بود

ارمین ارمینی
۱۳۹۸/۰۱/۳۰

چیز خاصی نبود اگر کتاب های دیگر انگیزشی خوانده باشید مطالب همان گونه بود. چیز جدیدی نداشت

گیتی
۱۳۹۸/۱۰/۰۹

نسخه چاپیش رو خوندم.خیلی خوب بود.چقد از اراده و پشتکارشون لذت بردم.چقد از مثبت اندیشی و امیدواریشون به آینده با وجود مشکلات و درجا نزدن و تلاش دوبارشون حس خوبی بهم دست داد.

Najmeh
۱۳۹۸/۰۹/۰۴

نسبت به کتاب های انگیزشی دیگه سطح پایینتری داشت ولی در مجموع خوب بود مخصوصا اینکه فقط یه مشت حرف و شعار نبود و توی زندگی خودش به کارگرفته بود ، بنظرم برای کسانی که میخوان کتاب های انگیزشی رو

- بیشتر
Mahdiye
۱۳۹۸/۰۱/۲۰

دوستش داستم مخصوصا فصل ١٠

بلاتریکس لسترنج
۱۳۹۸/۰۱/۲۹

توصیه های عملی و ساده به نظر من ارزش وقت‌گذاشتن داره

بهاره دادرس
۱۳۹۸/۰۹/۰۴

اجرای قوی و خوبی داشت به نظرم🤗🤗🤗

پیموده
۱۳۹۸/۰۱/۰۳

خیلی چیپ و مسخره بود

Mehrnaz Tavakoli
۱۳۹۸/۰۵/۲۱

مطالب تکراری بودن و برای کسی که تازه میخواد کتاب انگیزشی بخونه خوبه

احمدرضا دارایی
۱۳۹۸/۰۹/۰۱

این کتاب برای دوستانی ک علاقه به کتب کم حجم و انگیزشی دارند مناسبه و ارزش یک بار مطالعه رو داره.

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۲ ساعت و ۳۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۴۲٫۷ مگابایت
زمان۰۲ ساعت و ۳۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۴۲٫۷ مگابایت