با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چهار میثاق

دانلود و خرید کتاب صوتی چهار میثاق

۴٫۵ از ۲۹۶ نظر
۴٫۵ از ۲۹۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی چهار میثاق  نوشته  دون میگوئل روئیز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی چهار میثاق

کتاب چهار میثاق، چکیده‌ای جامع و خواندنی از خرد و آموزه‌های سرخ‌پوستان تولتک نوشته‌ی دون میگوئل روئیز است. این کتاب به خواننده برای داشتن زندگی درونی سرشار از صلح و آرامش کمک می‌کند.

شنیدن نسخه‌ی صوتی کتاب چهار میثاق با ترجمه‌ی دل‌آرا قهرمان و صدای جذاب نیما رئیسی، به یکی از خاطرات خوبتان تبدیل می‌شود. 

درباره‌ی کتاب صوتی چهار میثاق

کتاب صوتی چهار میثاق، یکی از زیباترین کتاب‌هایی است که در طول زندگی‌تان می‌توانید بخوانید. دون میگوئل روئیز که از سرخ‌پوستان تولتک است، خرد و آموزه‌های تولتک را جمع‌آوری کرده و در کتابی به نام چهار میثاق، نوشته است. دون میگوئل روئیز، به ما می‌گوید هرگز نباید نسبت به خودمان خشم، قضاوت و سرزنش داشته باشیم و باید با خود در صلح باشیم. اما برای رسیدن به صلح درونی لازم است تا مسیری را طی کنیم. او برای ترسیم این مسیر، مفاهیمی را بیان می‌کند و توضیح می‌دهد. این مفاهیم را در چهار قاعده ساده و کلی خلاصه کرده است: با کلام خود گناه نکنید. هیچ چیز را به خود نگیرید. تصورات باطل نکنید. همیشه بیشترین تلاشتان را بکنید.

دون میگوئل روئیز که خودش پزشک است، کتاب چهار میثاق را طبق آموزه‌های شَمَنی و ترکیب آن با علم پزشکی نوشته است.

کتاب صوتی چهار میثاق را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

اگر دوست دارید که بتوانید به صلح درونی با خودتان برسید، شنیدن کتاب چهار میثاق، قدم بزرگی برای رسیدن به این مسیر است. 

درباره‌ی دون میگوئل روئیز

دون میگوئل روئیز از سرخ‌پوستان آمریکای مرکزی، متولد ۲۷ اوت ۱۹۵۲ است. او مدتی به عنوان جراح مشغول به کار بود اما بعد از تصادفی مرگبار از کار جراحی دست کشید. او سال‌های نزد مادرش ماند تا خرد تولتک‌ها بیاموزد. مدتی نیز شاگرد یکی از شمن‌های صحرا بود. کتاب‌های دون میگوئل روئیز عموما درباره‌ی خرد و حقیقت وجود انسان‌ها است. از مشهورترین کتاب‌های او می‌توان به چهار میثاق اشاره کرد. این کتاب تا هشت سال پس از انتشارش، در لیست پر‌فروش‌ترین کتاب‌ها قرار داشت. همچنین کتاب میثاق پنجم که در ادامه‌ی چهار میثاق نوشته شده است. 

جملاتی از کتاب صوتی چهار میثاق

سه‌هزار سال پیش، انسانی درست مثل من و شما در شهری محصور در کوهستان‌ها زندگی می‌کرد. آن شخص آموزش می‌دید تا حکیم شود تا دانش نیاکان خویش را فراگیرد. اما با همه‌ی چیزهایی که به او آموخته می‌شد، موافق نبود. در قلبش احساس می‌کرد که باید چیزی بیش از این‌ها وجود داشته باشد. یک روز هنگامی که در غاری خفته بود، در رویا دید که بدن خودش را که خفته است تماشا می‌کند. از غار بیرون آمد. هلال ماه همزمان با میلیون‌ها ستاره، در آسمان می‌درخشید. آن‌وقت در درون او اتفاقی افتاد که زندگی‌اش را برای همیشه دگرگون کرد. او به دستانش نگاه کرد. بدنش را حس کرد و صدای خودش را شنید که می‌گفت: من از نور ساخته شده‌ام. من از ستارگان ساخته شده‌ام....

mohsen
۱۳۹۹/۰۸/۲۵

میثاق 1: با کلام خود گناه نکنید! میثاق 2: همه چیز را به خود نگیرید! میثاق 3:تصورات باطل نکنید! میثاق4: همیشه بیشترین تلاشتان را بکنید!

فرجی
۱۳۹۹/۰۸/۳۰

کتاب چهار میثاق از نظر ترجمه و صدای واقعا فوق العاده بود موسیقی عالیی و به موقع بود چون کمک میکرد یه بازبینی تو ذهنم خودم داشته باشم. تمام مهارت های که اموزش داده بود رو میشد در زندگی تمرین

- بیشتر
Fāřñäż
۱۳۹۹/۰۶/۲۰

میثاق اول: با کلام خود گناه نکنید. میثاق دوم: هیچ چیز را به خود نگیرید. میثاق سوم: تصورات باطل نکنید. میثاق چهارم: همیشه بیشترین تلاشتان را بکنید. نویسنده می گوید: با بکار گیری این چهار میثاق، دیگر امکان ندارد در دوزخ بمانید، زندگی قشنگی

- بیشتر
fatemeh
۱۳۹۹/۰۹/۰۱

از نظر من کتاب خوبیه به شرطی که بهش عمل بشه. یه سری از موضوعات کتاب چیزاییه که میدونیم ولی تو جریان زندگی فراموش میشه.

Homa
۱۳۹۹/۰۸/۳۰

کتاب خوبیه باید چندبار بخونی تا درکش کنی ولی بمن خیلی کمک کرد

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۴ ساعت و ۲۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۶۰٫۱ مگابایت