دانلود کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل (خلاصه) با صدای مهبد قناعت پیشه + نمونه رایگان
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل (خلاصه) اثر جورج ساموئل کلاسون

دانلود و خرید کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل (خلاصه)

۳٫۰ از ۶ نظر
۳٫۰ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل (خلاصه)  نوشته  جورج ساموئل کلاسون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل (خلاصه)

کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل (خلاصه) نوشتهٔ جورج ساموئل کلاسون و ترجمهٔ نسترن خدیو است. مهبد قناعت پیشه گویندگی این کتاب صوتی را انجام داده و آوانامه آن را منتشر کرده است. این اثر حاوی خلاصه‌ای از اثر اصلی و درمورد راه‌های ثروت‌اندوزی است.

درباره کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل (خلاصه)

کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل (خلاصه) که حاوی خلاصه‌ای از اثر اصلی است، هفتمین اثر از مجموعهٔ «خلاصهٔ برترین کتاب‌های دنیا» است. این اثر را نتیجه‌ٔ مطالعهٔ نوشته‌های تمثیلی به‌جامانده از بیش از ۴۰۰۰ سال پیش دانسته‌اند که جورج ساموئل کلاسون، توصیه‌های مالی برای امروز را از دل آن‌ها بیرون کشیده است. این نویسنده پس نگاهی کلی به تاریخ بابل و معرفی «آرکاد» که ثروتمندترین مرد زمانهٔ خود بود، ۷ راه علاج برای پرکردن کیف‌های خالی پیشنهاد کرده است. او از جمع‌کردن پول و کنترل هزینه‌ها می‌گوید، راه‌های چند برابرکردن ثروت و محافظت از سرمایه را نشان می‌دهد، به سودآور‌کردن یک سرمایه‌گذاری پرداخته و دربارهٔ تقویت توانایی و مهارت پول‌درآوردن و نیز بیمه‌کردن آینده سخن گفته است؛ سپس ۵ قانون برای ثروتمندشدن و نیز ۵ قانون برای ثروت‌اندوزی برشمرده است. او بار دیگر به تاریخ بابل رجوع می‌کند و از تمثیل‌های وام‌دهندهٔ بابل، دیوارهای بابل، تاجر شتر بابل و لوحه‌های گِلی بابل برای بیان نظریاتش بهره می‌گیرد. کلاسون، بابل را مهد مردمان بااراده و خلاق می‌داند و آن را شهری مدرن قلمداد می‌کند؛ چراکه مردمش ثروتمند بوده و معاملات خود را با پول انجام می‌دادند. او در این اثر صوتی نشان داده است که اصولی که هزاران سال پیش، بابلی‌ها برای حفظ و مدیریت و نیز استفاده از پول در معاملات خود استفاده می‌کردند، مشابه اصولی است که امروزه به کار می‌رود.

آوانامه توضیح داده است که جهان حاضر و سبک‌های زندگی امروزی، فرصت کتاب‌خوانی بسیاری از افراد را محدود کرده، اما عشق به کتاب‌ها و احساس نیاز به مطالعه، چیزی نیست که مشغله‌های بسیار و فراغت‌های کم بتوانند از ذهن و دل انسان پاک کنند. تعداد کتاب‌هایی که باید بخوانیم یا دوست داریم آن‌ها را مطالعه کنیم، آن‌قدر زیاد است که می‌توان گفت یک زندگی مجزا مختص خواندن و گوش‌کردن می‌طلبد. یکی از راه‌حل‌های گریز از این شرایط و ماندن روی ریل مطالعه، کتاب‌های خلاصه است. نشر صوتی آوانامه بر آن است تا با تولید نسخهٔ صوتی خلاصهٔ مجموعه‌ای از بهترین کتاب‌ها، به مخاطبانش کمک کند وقت‌های کوتاه خود را با مطالعه سپری کنند.

شنیدن کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل (خلاصه) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب صوتی را به دوستداران مطالعه درمورد ثروت‌اندوزی با نگاه به تاریخ پیشنهاد می‌کنیم.

دیگران دریافت کرده‌اند

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۱۴ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۰۳٫۵ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۱۴ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۰۳٫۵ مگابایت