دانلود کتاب صوتی آمار دقیق مرده ها اثر آیین نوروزی با صدای اشکان عقیلی‌پور | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی آمار دقیق مرده ها اثر آیین نوروزی

دانلود و خرید کتاب صوتی آمار دقیق مرده ها

۳٫۸ از ۴ نظر
۳٫۸ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی آمار دقیق مرده ها  نوشته  آیین نوروزی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی آمار دقیق مرده ها

کتاب صوتی آمار دقیق مرده ها نوشتهٔ آیین نوروزی است. اشکان عقیلی پور گویندگی این رمان صوتی را انجام داده و رادیو گوشه آن را منتشر کرده است.

درباره کتاب صوتی آمار دقیق مرده ها

گفته شده است که کتاب صوتی آمار دقیق مرده ها، از بهترین‌های ادبیات ایران در چند سال گذشته محسوب می‌شود. این رمان صوتی به قلم آیین نوروزی، اوج استراتژی روایی این نویسنده توصیف شده است. قصه از شخصیتی به نام «دنا» آغاز می‌شود؛ دانشجوی پزشکی بسیار خونسردی که هیچ کدام از عملیات احیای بیمارانش موفق نبوده است. یک قاتل سال‌خورده سر از قصهٔ این رمان درمی‌آورد و کم‌کم به شخصیت‌های دیگر متصل می‌شود و منظومه‌ای می‌سازد که پر از ضربه‌های سنگین روایی و رخدادهای همه‌جانبه است. این رمان آدم‌هایی را به تصویر می‌کشد که در نگاه اول بسیار معمولی به نظر می‌رسند، اما با پیش‌رفتن اثر دوزخ درونشان بروز پیدا می‌کند.

شنیدن کتاب صوتی آمار دقیق مرده ها را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

شنیدن این کتاب صوتی را به دوستداران ادبیات داستانی معاصر ایران و قالب رمان پیشنهاد می‌کنیم.

درباره آیین نوروزی

آیین نوروزی در سال ۱۳۶۹ به دنیا آمد. او را نویسنده‌ای دارای ذهنی تکنیکی دانسته‌اند که در مقابل واقعیتِ در حال تکرار مماشات نمی‌کند و خواننده را با آن چشم‌درچشم قرار می‌دهد. «آمار دقیق مرده ها»، «آب‌وهوای چند روز سال»، «دستگاه گوارش» و «زمین نرم» از آثار داستانی این نویسندهٔ ایرانی هستند. آیین نوروزی دانش‌آموختهٔ رشتهٔ زبان و ادبیات فارسی در مقطع کارشناسی از دانشگاه تهران و کارشناسی‌ارشد در رشتهٔ پژوهش هنر در دانشگاه هنر تهران است.

دیگران دریافت کرده‌اند

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۱۱ ساعت و ۵۶ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱ گیگابایت, ۶۱۴٫۸ مگابایت
زمان۱۱ ساعت و ۵۶ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱ گیگابایت, ۶۱۴٫۸ مگابایت