دانلود کتاب صوتی عشق و اسلحه اثر جنیفر کلمنت با صدای اختر اعتمادی | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی عشق و اسلحه اثر جنیفر کلمنت

دانلود و خرید کتاب صوتی عشق و اسلحه

نویسنده:جنیفر کلمنتمترجم:میچکا سرمدیگوینده:اختر اعتمادیانتشارات:رادیو گوشه
۵٫۰ از ۳ نظر
۵٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی عشق و اسلحه  نوشته  جنیفر کلمنت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی عشق و اسلحه

کتاب صوتی عشق و اسلحه نوشتهٔ جنیفر کلمنت و ترجمهٔ میچکا سرمدی است. اختر اعتمادی گویندگی این رمان صوتی مکزیکی را انجام داده و رادیو گوشه آن را منتشر کرده است.

درباره کتاب صوتی عشق و اسلحه

کتاب صوتی عشق و اسلحه، حاوی قصه‌ای مسحورکننده دربارهٔ خانواده، اجتماع، خشونت و عشق است که از دریچهٔ نگاه یک دختر نوجوان تیزبین روایت می‌شود؛ دختری که خود به‌اجبار داستانی عجیب را زندگی می‌کند. نویسندهٔ این کتاب صوتی، جنیفر کلمنت، راوی نوجوانی را برگزیده است که با مادرش در یک اتومبیل کهنه در محوطهٔ کنار کاروان‌های اقامتی زندگی می‌کند. مادر به فلوریدای امریکا آمده و قرار بوده فقط با این ماشین یک توقف کوتاه داشته باشد. این توقف ۱۴ سال طول کشیده است! دختر او راوی روابطشان با آدم‌هایی مانند خودشان است؛ طردشدگانی که در آن محوطهٔ بزرگ زندگی می‌کنند. از سویی در نزدیکی ماشینشان منطقه‌ای پر از تمساح وجود دارد که ثروتمندان با اسلحه برای شکارشان می‌آیند. در این میان حضور یک مرد همه‌چیز را دگرگون می‌کند؛ مردی که می‌خواهد مقابل شر و مقابل اسلحه بایستد. اینجاست که رمان تبدیل می‌شود به روایتی شگفت‌آور از عشق و خشم و میل به اسلحه.

شنیدن کتاب صوتی عشق و اسلحه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

شنیدن این کتاب صوتی را به دوستداران ادبیات داستانی معاصر مکزیک و قالب رمان پیشنهاد می‌کنیم.

دیگران دریافت کرده‌اند

نظرات کاربران

تندبادنیمه شب
۱۴۰۲/۰۲/۱۱

داستان زندگی یک دختر ، که چهارده سال را در یک ماشین به همراه مادرش به سرآورده ، صدای زنانه ادبیات ، قدرتمند و صادق ، توضیح بیشتری نمی دهم ، فقط اینکه حتما به آن گوش دهید و ...

- بیشتر

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۶ ساعت و ۴۰ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۹۱۷٫۲ مگابایت
زمان۰۶ ساعت و ۴۰ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۹۱۷٫۲ مگابایت