دانلود کتاب صوتی عادت های اتمی اثر جیمز کلیر با صدای امیررضا علی زاده | طاقچه
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی عادت های اتمی اثر جیمز کلیر

دانلود و خرید کتاب صوتی عادت های اتمی

۴٫۴ از ۷ نظر
۴٫۴ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی عادت های اتمی  نوشته  جیمز کلیر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی عادت های اتمی

کتاب صوتی عادت های اتمی نوشتهٔ جیمز کلیر و ترجمهٔ سید مصطفی سیدآقامیری است. امیررضا علی زاده گویندگی این کتاب صوتی را انجام داده و رمانو آن را منتشر کرده است. این اثر صوتی درمورد عادات خوب و ریشه‌کن‌کردن عادات بد است.

درباره کتاب صوتی عادت های اتمی

در کتاب صوتی عادت های اتمی با این پرسش روبه‌رو می‌شویم که چگونه می‌توان به‌کمک عادت‌های کوچک، تغییری بزرگ در زندگی پدید آورد؟ شما چه عادت‌هایی دارید؟ ممکن است برای پاسخ به این پرسش نیاز به اندکی تأمل داشته باشید؛ زیرا طبق تعریف، «عادت» رفتاری است که بدون فکر و به‌طور خودکار انجام می‌دهیم و ممکن است همیشه از عادت‌هایمان آگاهی نداشته باشیم. هر فرد ممکن است عادت‌های مختلفی داشته باشد؛ از نوشیدن قهوه هنگام صبح تا مسواک‌زدن دندان‌ها پیش از خواب. این عادت‌های ما هستند که زندگی روزانهٔ ‌ما را شکل می‌دهند.

از آنجایی که عادت‌ها را بدون فکر و توجه انجام می‌دهیم، ممکن است متوجه قدرت آن‌ها نشویم. اگر هر کاری را هر روز تکرار کنید، حتی کوچک‌ترین کارها مانند پس‌اندازکردن ۱۰۰۰ تومان تا کشیدن یک نخ سیگار، درنهایت تأثیری بزرگ روی زندگی‌تان می‌گذارد. بنابراین درک و شناخت ماهیت عادت‌ها و استفاده از آن‌ها باعث می‌شود زمام زندگی‌تان را به‌دست گیرید و دستاوردهای بزرگی داشته باشید.

در این کتاب صوتی حاضر به پرسش‌های زیر پاسخ داده می‌شود:

۱. چرا ساختار ذهن ما با زندگی مدرن سازگار نیست؟

۲. چگونه یک آزمایش بر روی گربه‌ها به درک علمی از نحوهٔ شکل‌گیری عادت‌ها کمک کرد؟

۳. چه ارتباطی بین یک صابون جدید و خوشبو و ایجاد عادت‌های پایدار وجود دارد؟

شنیدن کتاب صوتی عادت های اتمی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

شنیدن این کتاب صوتی را به دوستداران روان‌شناسی عمومی پیشنهاد می‌کنیم.

معرفی نویسنده
عکس جیمز کلیر
جیمز کلیر

جیمز کلیر (متولد ۲۲ ژانویه‌ی ۱۹۸۶) نویسنده، وبلاگ‌نویس و سخنران مشهور آمریکایی است. نوشته‌های کلیر بر موضوعاتی مانند چگونگی شروع کردن عادت‌های خوب (و پایبند ماندن به آن‌ها)، اجتناب از انتخاب‌های بد، انجام کارهای بیشتر در زمان کمتر و نحوه‌ی ایجاد فرآیندهای بهتر متمرکز است و مهم‌تر از همه این است که کلیر در مورد چگونگی پیاده‌سازی این ایده‌ها در زندگی روزمره می‌نویسد.

دیگران دریافت کرده‌اند

نظرات کاربران

کاربر ۴۶۲۹۲۲۴
۱۴۰۱/۱۱/۰۴

ترجمه بسیار روان و گویندگی عالی

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۶ ساعت و ۱۰ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۱۳٫۵ مگابایت
زمان۰۶ ساعت و ۱۰ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۱۳٫۵ مگابایت