دانلود کتاب صوتی همه دروغ می‌ گویند اثر داوید وویتس با صدای محسن میرزایی | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی همه دروغ می‌ گویند اثر داوید وویتس

دانلود و خرید کتاب صوتی همه دروغ می‌ گویند

اینترنت چه چیزهایی درباره‌ی خود واقعی‌مان به ما می‌گوید؟

۴٫۲ از ۲۷ نظر
۴٫۲ از ۲۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی همه دروغ می‌ گویند  نوشته  داوید وویتس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی همه دروغ می‌ گویند

کتاب صوتی همه دروغ می‌گویند اثر استفنس داوید وویتس کارشناس کلان داده (Big Data) و دانش‌آموختهٔ رشتهٔ فلسفه و اقتصاد از دانشگاه‌های استنفورد و هاروارد است. این اثر را انتشارات شرکت توسعه محتوای لحن دیگر با ترجمهٔ ریحانه عبدی و گویندگی محسن میرزایی منتشر کرده است. 

درباره کتاب صوتی همه دروغ می‌گویند

همه دروغ می‌گویند کتاب اول داوید وویتس است و تاکنون شهرت زیادی نصیب نویسنده‌اش کرده است. 

داویدوویتس در این کتاب درباره انبوه اطلاعاتی که شرکت‌ها بزرگ به ویژه گوگل از مردم جمع می‌کنند همان Big Data و کاربرد آن‌ها در مطالعات جامعه‌شناسانه و روان‌شناسانه و شناسایی رفتارها و عادات جوامع مختلف صحبت می‌کند. ما ممکن است با اطرافیانمان صادق نباشیم اما از گوگل نمی‌توانیم چیزی را مخفی کنیم در نتیجه گوگل تبدیل به انبار بزرگی از داده‌های رفتاری انسان‌ها می‌شود که می‌توان در تحلیل‌های بزرگ علمی در  رشته‌های مختلف از آن‌ها استفاده کرد.

در این کتاب نویسنده برای اثبات این حرف خود، مثال‌ها، داستان‌ها و مصادیق گوناگون و جالبی می‌آورد که شنیدن و خواندشان برای همه به‌خصوص کاربران همیشگی اینترنت جذاب خواهد بود. حرف اصلی این کتاب این یک جمله است: «ما به همه دروغ می‌گوییم به جز به جست‌وجوگر گوگل».

کتاب صوتی همه دروغ می‌گویند را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

تمامی کاربران اینترنت و استفاده‌کنندگان از فضای مجازی به‌ویژه کسانی که مایلند کوچکترین اطلاعات زندگی‌شان را از طریق جستجوگر گوگل پیدا کنند این اثر را بخوانند.

بخشی از کتاب صوتی همه دروغ می‌گویند

«در شب پیروزیِ اوباما در انتخابات، وقتی که همه مشغول تقدیر از او و صحبت دربارهٔ وجههٔ تاریخیِ این انتخاب بودند، تقریباً از هر صد جست‌وجو در گوگل شامل کلمهٔ «اوباما»، یکی هم حاویِ «KKK» یا «کاکاسیاه» بود. شاید این رقم برایتان چندان بزرگ نباشد، اما کافی‌ست به هزاران دلیل غیرنژادپرستانهٔ دیگر برای جست‌وجوی نام این جوان تازه‌وارد و خانوادهٔ دوست‌داشتنی‌اش فکر کنید که او قرار بود سکان قدرتمندترین کشور جهان را در دست بگیرند. در شب انتخابات، جست‌وجوی آدرس «استورم‌فرانت» که یک سایت ملی‌گرای افراطیِ پرطرفدار در ایالات متحده است و همچنین میزان ثبت‌نام در آن بیش از ده برابر روزهای عادی بود. همچنین در بعضی از ایالت‌ها تعداد دفعات جست‌وجو برای «رئیس جمهور کاکاسیاه» بیشتر از جست‌وجو برای «اولین رئیس جمهور سیاه‌پوست» بوده است.

تباهی و نفرتی در آمریکا وجود داشت که از چشم منابع سنتی پنهان مانده بودند و حالا چهرهٔ خود را در جست‌وجوهای مردم نشان می‌داد.»

نظرات کاربران

Bahar:))
۱۴۰۱/۱۱/۲۹

بدنیس.

کاربر 09389260207
۱۴۰۲/۰۱/۰۹

مطبوعات نسبت به ایجاد چراهایی که لازم میدونن و ارائه اطلاعات کافی برای پاسخ به ان سوالات موفق هستند حال چه با کلام چه ایجاد فضایی شبیه

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۱۰ ساعت و ۵۶ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۹۰۱٫۷ مگابایت
زمان۱۰ ساعت و ۵۶ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۹۰۱٫۷ مگابایت