دانلود کتاب صوتی شواهدی بر زندگی پس از مرگ اثر جفری لانگ با صدای گروه گویندگان | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی شواهدی بر زندگی پس از مرگ اثر جفری لانگ

دانلود و خرید کتاب صوتی شواهدی بر زندگی پس از مرگ

علم تجربه‌ی نزدیک مرگ

۲٫۵ از ۸ نظر
۲٫۵ از ۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی شواهدی بر زندگی پس از مرگ  نوشته  جفری لانگ  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی شواهدی بر زندگی پس از مرگ

کتاب صوتی شواهدی بر زندگی پس از مرگ نوشتهٔ جفری لانگ و پل پری و ترجمهٔ زهره زاهدی و با صدای گروه گویندگان است و پندار تابان آن را منتشر کرده است. این کتاب دربارهٔ علم تجربه‌ٔ نزدیک مرگ است.

درباره کتاب صوتی شواهدی بر زندگی پس از مرگ

جفری لانگ، متخصص درمان تومورهای سرطانی، با همکاری پل پری در سال ۲۰۱۰ کتاب خود را با نام شواهدی بر زندگی پس از مرگ که حاصل سال‏‌ها ‏پژوهش و بررسی تجربیات نزدیک به مرگ بیش از ۶۰۰ نفر از کشورها و فرهنگ‌‏های ‏مختلف بود منتشر کرد. او در این کتاب اظهار می‌‏دارد دلایل قانع‌کننده‌‏ای از روی بررسی تجربه‌های نزدیک مرگ به دست آورده که بر بقای آگاهی و حیات پس از مرگ دلالت دارد. لانگ معتقد است به شواهدی علمی رسیده که برای او وجود حیات پس از مرگ مسجل شده است. این کتاب یکی از معتبرترین و جالب‌‏ترین ‏کتاب‌‏هایی ‏است که در حیطهٔ تجربیات نزدیک به مرگ نوشته شده است؛ کتابی که در اولین سال انتشار یکی از پرفروش‌‏ترین ‏کتاب‏‌های ‏سال آمریکا بود.

لانگ در این کتاب بیان می‌کند بهترین شاهد برای فهمیدن آنچه هنگام مرگ رخ می‏‌دهد، تجربیات افرادی است که به مرگ نزدیک شده یا دچار مرگ بالینی شده‌اند و تجربه‏ٔ نزدیک به مرگ را پشت سر گذاشته‌اند. او در پژوهش‌هایش به این نتیجه رسید که اکثریت قابل ملاحظه‌‏ای از افراد با تجربه‌ٔ نزدیک به مرگ، به واقعی‌بودن تجربه‌ٔ خود باور داشته و آن را دلیلی برای وجود حیات پس از مرگ می‌‏دانستند. برای تجربه‌کنندگان، داشتن تجربه‌ٔ نزدیک به مرگ اثبات فردی دو حقیقت است: حقیقت تجربیات و حقیقت حیات پس از مرگ.

نتایج پژوهش لانگ نشان می‏‌دهد به رغم عدم تشابه تجربه‏‌های ‏نزدیک به مرگ افراد، الگوی مشترکی از عناصر موجود در این تجربیات قابل مشاهده است و معمولا این عناصر با یک ترتیب ثابت و یکسانی رخ می‏‌دهند. در مجموع از پژوهش‌‏های ‏محققان چنین بر می‌‏آید که تجربیات نزدیک به مرگ می‏‌تواند شامل دوازده عنصر زیر یا تعدادی از آن‌ها باشد: تجربه‏ٔ خروج از بدن (جدایی هشیاری از بدن جسمانی)، تقویت حواس پنجگانه، هیجانات و احساسات شدید و عموما مثبت، عبور از یک تونل، مواجهه با نوری روشن (درخشان) و یا روحانی، مواجه با اشخاص روحانی، دوستان و اقوام فوت شده، احساس دگرگونی ماهیت زمان و مکان، مرور رویدادهای زندگی، ورود به قلمروی غیرمادی، کسب و فراگیری دانشی خاص، روبه‌روشدن با مرز یا مانع، بازگشت به بدن (داوطلبانه یا غیر داوطلبانه).

شنیدن کتاب صوتی شواهدی بر زندگی پس از مرگ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب صوتی را به کسانی که می‌خواهند دربارهٔ تجربهٔ پس از مرگ بیشتر بدانند پیشنهاد می‌کنیم.


دیگران دریافت کرده‌اند

سایر کتاب‌های کتاب‌های صوتی کتابسرای نیک

مشاهده همه
نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۸ ساعت و ۵۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۴۹٫۸ مگابایت
زمان۰۸ ساعت و ۵۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۴۹٫۸ مگابایت