با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی چگونه برای کسب و کارمان سایت پربازده طراحی کنیم اثر راس هنبری

دانلود و خرید کتاب صوتی چگونه برای کسب و کارمان سایت پربازده طراحی کنیم

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی چگونه برای کسب و کارمان سایت پربازده طراحی کنیم  نوشته  راس هنبری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب صوتی چگونه برای کسب و کارمان سایت پربازده طراحی کنیمچگونه برای کسب و کارمان سایت پربازده طراحی کنیم خلاصه صوتی اثر راس هنبری و رایان دیس با ترجمه سینا عمرانلو و گویندگی سحر بیرانوند از مجموعه کتاب‌های فور دامیز انتشارات آوند دانش در زمینه اقتصاد است.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ٔ گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ٔ وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

بخشی از کتاب چگونه برای کسب و کارمان سایت پربازده طراحی کنیم

با گوش سپردن به این کتاب گویا با انواع صفحه‌های سایت و شیوه درست استفاده از آن‌ها آشنا می‌شوید یاد می‌گیرید چطور صفحه‌هایی برای سایت بسازید که مشتری را جذب و به خرید ترغیب کنید تاثیرگذاری صفحه‌ای که در سایت ایجاد کرده‌اید را ارزیابی می‌کنید و یاد می‌گیرید چگونه متن‌های تبلیغاتی بنویسید که بازدیدکنندگان سایتتان را به خریدار تبدیل کند. صفحه سایت اساس بازاریابی دیجیتالی است. تعریف ما در این کتاب گویا از صفحه سایت صفحه اینترنتی است که با هدف متقاعد کردن بازدید‌کننده به انجام دادن کاری ایجاد شده است. سایتتان باید برای هر پیشنهادی که به مشتریان احتمالی و مشتریان فعلی می‌دهید صفحه مخصوص ایجاد کند و این همان روشی است که بازاریابان دیجیتال تیزهوش به کمک آن از منابع داخلی و خارجی برای سایتشان ترافیک جذب می‌کنند

شنیدن کتاب چگونه برای کسب و کارمان سایت پربازده طراحی کنیم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

پژوهشگران حوزه اقتصاد رفتاری مخاطبان این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۴۴ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۰٫۹ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۴۴ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۰٫۹ مگابایت