با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی سفر مشتری در بازاریابی دیجیتال اثر راس هنبری

دانلود و خرید کتاب صوتی سفر مشتری در بازاریابی دیجیتال

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی سفر مشتری در بازاریابی دیجیتال  نوشته  راس هنبری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب صوتی سفر مشتری در بازاریابی دیجیتال

سفر مشتری در بازاریابی دیجیتال خلاصه صوتی اثر راس هنبری و رایان دیس با ترجمه سینا عمرانلو و گویندگی سحر بیرانوند از مجموعه کتاب‌های فور دامیز انتشارات آوند دانش در زمینه اقتصاد است.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

بخشی از کتاب گویای سفر مشتری در بازاریابی دیجیتال

با مشتری ایده‌آلتان آشنا می‌شوید ارزشی که به بازار می‌آورید درک می‌کنید و یاد می‌گیرید که چگونه از مخاطبتان طرف‌دار پروپاقرص بسازید به آخرین خریدتان فکر کنید شاید ماشین خریده‌اید یا پرستار کودک استخدام کرده‌اید یا قهوه‌ساز دفترتان را تغییر داده‌اید احتمالاً از طریق اینترنت نظرات دیگران را مطالعه کرده‌اید یا با توصیه‌هایی که دوستان یا خانواده‌تان کرده‌اند ویژگی‌ها و قابلیت‌ها و قیمت محصول موردنظر را بررسی کرده‌اید امروز تصمیم‌گیری برای انتخاب و خرید به طور فزاینده‌ای از طریق اینترنت انجام می‌شود ازاین‌رو صرف‌نظر از محصولی که می‌فروشید عرصه آنلاین برای جذب سرمایه در این بازار ضروری است

شنیدن کتاب سفر مشتری در بازاریابی دیجیتال را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

پژوهشگران حوزه اقتصاد رفتاری مخاطبان این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۳۸ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۶٫۷ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۳۸ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۶٫۷ مگابایت