با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
خلاصه کتاب چهار اثر فلورانس

دانلود و خرید کتاب صوتی خلاصه کتاب چهار اثر فلورانس

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی خلاصه کتاب چهار اثر فلورانس  نوشته  فلورانس اسکاول شین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی خلاصه کتاب چهار اثر فلورانس

در این کتاب صوتی خلاصه کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول‌شین را می‌شنوید. خاطره فرهنگ این خلاصه را گرداوری کرده و فریبا فصیحی آن را صوتی کرده است.

درباره خلاصه صوتی کتاب چهار اثر فلورانس

 فلورانس اسکاول شین در این چهار اثر از مثبت‌اندیشی و تاثیرات شگرف آن در زندگی سخن می گوید. او محدودیت‌های زندگی را همچون حصارهایی می‌بیند که خودمان به دور خودمان کشیده‌ایم. او می‌گوید وقتی فکر می‌کنید به یکی از خواسته‌هایتان در زندگی که مثلا خریدن یک خانه بزرگ ویلایی و یا ساختن یک مدرسه است، نمی‌رسید چون پول و شرایطش را ندارید، پس بدانید همان خواهد شد. اما اگر در شرایط بسیار بد اقتصادی و اجتماعی خواسته‌هایتان را همیشه پیش روی خود قرار دهید، حتما به آنها دست پیدا خواهید کرد. کلام و تفکر شما می‌تواند دنیای شما را تغییر دهد.

 شنیدن خلاصه کتاب چهار اثر فلورانس را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 علاقه‌مندان به کتاب‌های انگیزشی و موفقیت مخاطبان این کتاب‌اند.

درباره فلورانس اسکاول شین

فلورانس اسکاول‌شین نویسنده و هنرمند آمریکایی بود. او الهیات را تدریس می‌کرد و از این راه توانست گره از مشکلات زندگی افراد زیادی بگشاید. او کوشش می‌کرد تا پیغام معنویت را به مردم جهان برساند. کتاب‌های فلورانس به زبان‌های بسیاری ترجمه شد و در اختیار همه مردم در سراسر دنیا قرار دارد.نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۱۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۶۹٫۶ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۱۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۶۹٫۶ مگابایت