با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
قصه‌های اندرسون

دانلود و خرید کتاب صوتی قصه‌های اندرسون

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی قصه‌های اندرسون  نوشته  سارا افراز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی قصه‌های اندرسون

در این کتاب صوتی جذاب، قصه‌های هانس کریستین اندرسن نویسنده دانمارکی مشهور را با صدای فرزانه فائزی می‌شنوید.

 داستان‌های هانس کریستین اندرسن ساختاری ساده و مفاهیمی انسانی و  پندهای اخلاقی دارند و هرکسی در هر سن و سالی از خواندن و شنیدن  آنها لذت خواهد برد. از معروف‌ترین داستان‌های هانس کریستن اندرسن می‌توان به بندانگشتی، پری دریایی کوچولو، دخترک کبریت‌فروش و جوجه اردک زشت اشاره کرد.

 شنیدن کتاب قصه‌های اندرسون را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 اگر از شنیدن قصه‌های ساده اما آموزنده و سرشار از مفاهیم اخلاقی لذت می‌برید، با شنیدن قصه‌های اندرسون لذتی دوچندان خواهید برد.

بخشی از کتاب صوتی قصه های اندرسون

 دخترک کبریت‌فروش

 چقدر هوا سرد بود

تمام روز برف باریده بود و هنوز هم می‌بارید و دخترک کوچک در امتداد کوچه‌ی باریک راهش را پیدا می‌کرد. هنوز راه زیادی نرفته، دست‌ها و پاهای برهنه‌اش از سردی کبود شده بودند. حقیقت داشت که او با دمپایی از خانه بیرون آمده بود ولی آن دمپایی‌ها متعلق به مادرش بودند و برایش خیلی بزرگ بودند. یک لنگه‌اش را وقتی از میان دو ارابه دویده بود، گم کرده و لنگه دیگرش پرتاب شده و پسر ژنده‌پوشی، مثل خودش، آن را از او ربوده بود. دخترک مشتی کبریت در دست‌های کوچک و لاغرش روشن کرد و باد بی‌رحم به دامن وصله‌پینه شده و گونه‌های رنگ‌باخته‌اش زد. 

ساعت‌ها به کوچه‌های برف‌زده، پا زده بود به امید این که رهگذر دل‌رحمی کبریتی از او بخرد؛ ولی آخرین روز سال بود و کسانی که در کوچه بودند آنقدر شتاب رسیدن به خانه و شام بزرگ و آتش گرمشان را داشتند که به فکر خریدن کبریت نمی‌افتادند. دخترک بینوا با خود فکر کرد: «جرئت برگشتن ندارم. اگر ببیند که هیچ کبریتی نفروخته‌ام چه خواهد گفت؟»


نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۵۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۰۵٫۹ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۵۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۰۵٫۹ مگابایت