با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
الیزابت گم شده است

دانلود و خرید کتاب صوتی الیزابت گم شده است

۵٫۰ از ۳ نظر
۵٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی الیزابت گم شده است  نوشته  اما هیلی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی الیزابت گم شده است

کتاب صوتی الیزابت گم شده است نوشته اما هیلی است که با ترجمه شبنم سعادت و صدای مریم پاک ذات منتشر شده است. کتاب صوتی الیزابت گم شده است درباره زنی است که درگیر بیماری آلزایمر شده است.

درباره کتاب الیزابت گم شده است

ماود زن هشتاد ساله‌ای است که درگیر فراموشی شده است، او به گاهی به خاطر نمی‌آورد در خانه‌اش چه کار می‌کند یا فرزندانش را نمی‌شناسد، اما یک چیز را می‌داند، اینکه دوستش الیزابت گم شده است و باید او را پیدا کند. 

مجله ساندی تایمز درباره این کتاب می‌گوید: غم‌انگیز، تاثیرگذار و فوق‌العاده به‌یادمادنی بی‌شباهت به رمان‌های جنایی مرسوم، اثری گیرا که ژانرهای ادبی را تلفیق می‌کند. 

نویسنده گفته است شخصیت ماود را براساس مادربزرگش ساخته است، کتاب درباره پیرزنی است که درگیر آلزایمر شده و با پرستارش زندگی می‌کند. او نمی‌داند کجای جهان است اما مدام حس می‌کند دوستش الیزابت را گم کرده است. ماود مدام تلاش می‌کند چیزهایی از گذشته به یاد بیاورد و همین تلاش‌های مدام باعث می‌شود اتفاق سخت و تلخ دوران جوانی‌اش و تأثیری که این اتفاق در زندگی امروزش داشته را به خاطر بیاورد. با شدت گرفتن بیماری ماود او متوجه معمایی در زندگی‌اش می‌شود که مدت‌ها از آن گذشته است. 

این کتاب با زبانی جذاب و دلنشین و داستانی غمگین درگیری‌ افراد با بیماری آلزایمر را نشان می‌دهد و تاثیر محبت برآنان را روایت می‌کند. 

شنیدن کتاب الیزابت گم شده است را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به ادبیات داستانی پیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۱۵ ساعت و ۰۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۲۴۱٫۷ مگابایت
زمان۱۵ ساعت و ۰۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۲۴۱٫۷ مگابایت