با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سازمان دهی خانه

دانلود و خرید کتاب صوتی سازمان دهی خانه

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی سازمان دهی خانه  نوشته  مارک مک کورمک  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی سازمان دهی خانه

کتاب صوتی سازمان دهی خانه اثر مارک مک کورمک یکی از مجموعه کتاب‌های دامیز است. این کتاب با ترجمه سعید خاموش و صدای سحر بیرانوند منتشر شده است.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

این خلاصه کتاب صوتی، مهمترین پیشنهادات متن کامل کتاب را شامل می‌شود. 

درباره کتاب سازمان دهی خانه

اگر روزی از خواب بیدار شدید و برنامه‌های همه اعضای خانواده را تغییر دادید متوجه می‌شوید همه علیه شما می‌شوند. اما حقیقت این است که عادت‌ها و امور قدیمی را تغییر دهید تا به یک نظم کلی برسید و بتوانید به اهدافتان برسید. برای بهبود و نظم اوضاع چطور می‌شود بدون شورش دیگران برنامه‌ها را تغییر داد. راهش این است که یک نشست دورهمی با اعضای خانواده تشکیل دهید و موضوع را مطرح کنید، برنامه را مطرح کنید و بگویید چه برنامه‌ای دارید. باید نظراتشان را بشنوید و از همراهی‌شان استفاده کنید. این کتاب به شما کمک می‌کند تا این موضوع را مطرح کنید و ار دیگران همراهی بخواهید. 

شنیدن کتاب سازمان دهی خانه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که می‌خواهند زندگی با برنامه و موفقی داشته باشند پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۲۶ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۸٫۱ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۲۶ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۸٫۱ مگابایت