با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی دست به کار شوید، موفقیت همینجاست اثر مارک مک کورمک

دانلود و خرید کتاب صوتی دست به کار شوید، موفقیت همینجاست

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی دست به کار شوید، موفقیت همینجاست  نوشته  مارک مک کورمک  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

معرفی کتاب صوتی دست به کار شوید، موفقیت همینجاست

خلاصه کتاب صوتی دست به کار شوید، موفقیت همینجاست اثر مارک مک کورمک یکی از کتاب‌های مجموعه دامیز است. این کتاب با ترجمه سعید خاموش و صدای سحر بیرانوند منتشر شده است. این خلاصه کتاب صوتی، مهمترین پیشنهادات متن کامل کتاب را شامل می‌شود.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

درباره کتاب دست به کار شوید، موفقیت همینجاست

مک کورمک در این کتاب صوتی نکات مهمی را درباره موفقیت گوشزد می‌کند. نکاتی که می‌توانید روی فلش‌کارت‌هایی برای خود بنویسید و همیشه همراه داشته باشید. نکات مهمی که اگر به درستی فرابگیریم و یادمان بماند، موفقیت را خیلی آسان‌تر از پیش به دست خواهیم آورد. یکی از این نکات مهم که نویسنده مطرح می‌کند، آموختن مهارت پیروزی و نتیجه‌گیری است. او عقیده دارد که موفقیت یک استعداد ذاتی نیست، بلکه مهارتی است که باید آموخت.

شنیدن کتاب دست به کار شوید، موفقیت همینجاست را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که می‌خواهند مسیر موفقیتشان را کوتاه‌تر کنند، پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۱۵ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۰٫۶ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۱۵ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۰٫۶ مگابایت